خوش آمدید به ایران ام تی ای

برای دسترسی به تمام ویژگی های ما، ثبت نام کنید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما می توانید با ارسال محتوای خود و یا پاسخ دادن به محتوای موجود به این سایت کمک کنید. شما قادر خواهید بود مشخصات خود را سفارشی کنید، امتیازات اعتباری را به عنوان پاداش برای ارسال محتوا دریافت کنید، در عین حال با سایر اعضا از طریق صندوق پستی خصوصی خود، و همچنین خیلی بیشتر ارتباط برقرار کنید!

پس از ورود به سیستم، این پیام حذف خواهد شد.

Agents.Of.Ruiner

FBI mohammady26 1

17 ارسال در این موضوع قرار دارد

اسم بازیکنی که شما از ایشون شکایت دارید ؟ mohammady26

اسم شما در بازی ؟Dadmehr

توضیح شما در باره این شکایت؟ با سلام . ایشون "mohammady26" من را که وانتد Ram On Car Cop دارم را Kill "قتل" میرساند . (شکایت)

لازم است یک سری توضیحاتی در رابطه با کار ایشون بدهم ! ------------------------

1/بنده با دریافت وانتد "Ram On Car Cop"  دارای 5 وانتد شدم ، طبق قوانین بنده حق تسلیم داشتم اما توسط ایشون کشته شدم .

2/ در قوانین FBI آمده : 

10.در صورتی که تازه وارد سرور شده اید و اطلاعی از حق تسلیم داشتن یا نداشتن فرد مورد نظر نداشتید و پلیس دیگری در سرور نبود وانتد بالای 4+ را kill  کنید و زیر 3- را Arrest کنید

اگر ایشون "mohammady26" طبق این قوانین بنده را Kill کرده اند ، اشتباه کردند ، زیرا پلیس دیگری در سرور بود و میتوانستند از آنها درباره حق تسلیم داشتن و یا حق تسلیم نداشتن بنده سوال کنند ."اشاره به پیام فرستادن بنده به پلیس NG ، طبق تصاویری که در زیر ضمیمه کردم ام !"

@Ciavash

@AliSa

رسیدگی شود ممنون

مدارک مورد نیاز برای شکایت؟

تصویر1 دریافت وانتد  : http://s9.picofile.com/file/8334670676/mta_screen_2018_08_16_11_44_57.png

تصویر 2 کشتن شدن توسط پلیس : http://s9.picofile.com/file/8334670742/mta_screen_2018_08_16_11_46_57.png

تصویر 3 ، کامل : http://s9.picofile.com/file/8334672818/mta_screen_2018_08_16_12_18_20.png

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برادر من  نکن این کار به خدا شکایتت دیدم اشکم در اومد

چرا واقعا چرا؟؟؟؟؟؟

خیلی دوست دارم بدونم کی از تو تست گرفته وارد دپارتمان شدی ک هنوز نمیدونی  وانتد 5 باید کیل  کرد 

خودت زدی به ک.س.خولی یا واقعا ک.س.خولی :)

درسته میخوای از DP اس اس جمع کنی  که انتقام بگیری ولی باید بیشتر تلاش کنی شبانه روزی,

گلم  تو میتونی  من بهت امید دارم :D:D 

توجه: به هیچ عنوان Wanted 5 & 6 را Arrest نکنید.

ولی جدا از شوخی موضوع خنده خوبی هستی دوست داریم :P

لینک به ارسال

دوست عزیزم ! 

موقعیت هایی که مضنون فرصتی برای تسلیم شدن ندارد:

• دزدی از بانک
  • Runner
  • دفاع از خود
  • کشتن پلیس
  • حمله به پلیس
  • سوء استفاده از ESC / alt + tab در صورت داشتن Wanted
  • سوء استفاده از exit/ در صورت داشتن Wanted

اگر قرار بود وانتد های 5 و 6 را arrest نکنید ! پس چرا اینجا چیزی نوشته نشده است ؟ !

اینکه قوانین نیاز به اصلاح دارد ، درست نیست که شما از آن سوء استفاده کنید !

درضمن این قوانینی که شما فرمودید : توجه: به هیچ عنوان Wanted 5 & 6 را Arrest نکنید

در انحصار NG میباشد . ! شما که FBI هستید ، میرید از قوانین NG به نفع خود استفاده میکنید ؟ وانتد های 3 و4 مربوط به FBI میباشد !

کار شما مانند این میمونه که بنده از افراد مافیا شکایت کنم که اسلحه دارند ،بعد  بیام بگم تو قوانین medic نوشته نباید اسلحه داشته باشید ! ! !

الان شما میایید میگید ، این قانون ، در قوانین مشترک دپارتمنت نوشته شده و مربوط به کل DP ها هست ، نخیر شما دارید اشتباه میکنید :

اگر مطالعه کرده باشید، قوانین /ticket و /suspend هم در قوانین مشترک وجود دارد که فقط در انحصار PD میباشد . + وانتد Don't Acc Ticket 

بنابراین حرف شما کاملا نقصه قوانینه و باید با شما برخوردی صورت بگیرد . 

والسلام.

لینک به ارسال

دوست عزیز فازت معلوم کن الان از چی شکایت داری از اینکه من اومدم کیل کردم و ng کیل نکرده ؟؟!

اولا ک به شما هیچ ربطی نداره ک چه copi شمارو کیل میکنه ng pd یا fbi دوما اینکه ng c-0  داد و چون انقدر محبوبیت داری تو سرور هیچکی حاضر نیست تیر گانش به خاطرت حیف کنه منم دیگه از سر ناچاری اومدم کیل کردم

دوما:

موقعیت هایی که مضنون فرصتی برای تسلیم شدن ندارد:

• دزدی از بانک
  • Runner
  • دفاع از خود
  • کشتن پلیس
  • حمله به پلیس
  • سوء استفاده از ESC / alt + tab در صورت داشتن Wanted
  • سوء استفاده از exit/ در صورت داشتن Wanted

اینجا ننوشته کسی ک 6 نفر کیل میکنه همه شکایت میکنن وانتدش میشه 6 هم حق تسلیم نداره 

شما توی مورد بالا میری ارستش میکنی؟؟!  نگو ک قبلا این کار میکردی:|O.o

شما از رو قوانین نمیتونی بخونی و بفهمی بعد چجوری میای شکایت میکنی؟!

الان شما میایید میگید ، این قانون ، در قوانین مشترک دپارتمنت نوشته شده و مربوط به کل DP ها هست ، نخیر شما دارید اشتباه میکنید :

اگر مطالعه کرده باشید، قوانین /ticket و /suspend هم در قوانین مشترک وجود دارد که فقط در انحصار PD میباشد

شما داری اشتباه میزنی شدیدم داری اشتباه میزنی قوانین کل دپارتمان مربوط به کل دپارتمان مثالی هم ک زدی خیلی مثال مزخرف و بی منطقی بود

شما وقتی میری تست برای DP ازتون قوانین مشترک نمیپرسن؟! میپرسن پس باید از رو همون قوانین با بقیه برخورد داشته باشی!

اگه NG مشکل داره با قضیه کیل کردن من بیاد شکایت بزاره! که مطمعنم کسی نیست 

@outLaw 

لینک به ارسال

سلام و درود:)
دادمهر جان وات د فاز داداش میخای تا وانتد 6 رو هم بیایم ارست کنیم؟
یا وانتد 1 رو کیل کنیم؟! :|
وانتد 5 و 6 نباید ارست بشن 

شما همیشه میای شکایت الکی میکنی و فروم رو اسپم میکنی خواهشا بس کن دیگه!!

بعدشم این قانون که وانتد های 5 . 6 رو ارست نکنید مخصوص به Ng نیست و جزو قوانین مشترک دیپارتمنت میباشد  اگه شما قوانین مشترک دیپارتمنت رو خونده باشید متوجه میشید!!!

از اونر ها و منیجرهای محترم تقاضای محروم کردن اکانت ایشونو از فروم دارم
@godfather
@rouzbeh
@keivanhy

لینک به ارسال

با عرض سلام .

ابتدا جواب شما دوست عزیز رو بدم @Hushi : کسی که به شخصی که ماشین پلیس رو ترکونده ، وانتد Ram On Car Cop میده ! ! ! حق دخالت در این موضوع را ندارد  . !

کسی که نمیدونه Kill Cop و don't Showwing up Lincense چند وانتد میگیره ! میاد صحبت از قوانین میکنه ! ! !

خطاب به شما @mohammady26 : ---------------------

1/ بنده فاز و هدف این شکایت را در ابتدا مشخص کردم . بنابراین خط 1 و 2 شما کاملا بیهوده بوده است.

2/ بنده در موردی که ذکر کردید ترجیح میدم کاری نکنم یا حتی شده از سرور DC کنم ، چرا ؟ چون 1/ بنده NG نیستم . 2/ قوانینی نقض این رابطه ، در انجمن وجود دارد ،  پس ترجیح میدم شخص دیگه این هرکاری خواست انجام دهد !

3/ در قوانین مشترک از Frisk نوشته شده که در انحصار FBI قرار داره ! شما بخوای بری PD از Frisk سوال ازت میکنن ؟ اگه ازت سوال میکنن بگو من برم خودمو خاک کنم .

ویرایش شده در توسط Agents.Of.Ruiner

لینک به ارسال

دوستان از اسپم بپرهیزید ، موضوعی است که حتما باید بررسی شود .

شما هم مدرکی جور کن نوشته باشه : اگر NG در سرور نبود ، قوانین NG شامل حال کل DP  میشود .

درغیر این صورت باید با شما برخوردی بسیار جدی صورت بگیرد .

لینک به ارسال

با عرض سلام   میدونم که این پست به من ارتباطی نداره   اما از اونجایی که این شخص کلا با اعضا دپارتمان  مشکل دارن و هی شکایت ها الکی میکنند وظیفه خودم میدونم  تا از اعضا دپارتمان در برابر شکایت ها بیهوده  این شخص دفاع کنم 

1_ دوست عزیز. اول اینکه  شما حق دخالت در کار. دپارتمان هارا ندارید  اصلا  به شما ارتباطی  نداره  اف بی ای شمارو کیل کرده یا  ان اجی یا پیدی 

2_  وقتی در قوانین  مشترک میاد که وانتد 5و6 به هیچ عنوان نباید اررست بشه. خب از  خود جمله مشخصه. ( به هیچ عنوان)  حالا فرض میگیرم  یک نفر  پنج بار یا شیش بار یک. شهروند عادی کشته و با  call 110. پنج یا شیش وانتد گرفته.  خب این رو حتی یک تازه وارد  هم میدونه که باید کیل بشه

حالا هر کدوم از اعضا دپارتمان. بخوان بیان دنبال شما چه پیدی و چه  اف بی ای و چه ان جی باید شمارو کیل کنند   وقتی میگن میگن  پنج  شیش کیل شه. یعنی کیل شه و تمام 

و البته جا تعجب داری فردی با سطح شما زمانی در فکشن مهمی مثل  پیدی. مشغول بکار بوده...

ویرایش شده در توسط Mrhossein

لینک به ارسال

جناب @Mrhossein ، بررسی گفته هاتون را با شماره میدم .

1/ حرف شما کاملا درسته ! ولی من در این صفحه جایی پیدا نمیکنم که در این باره بحثی کرده باشم ! ! !

2/ از این گفته شما چه برداشت هایی که نمیتوان با آن کرد ! به مثال من توجه کنید : یک شخص میره PD ، به شخصی میگه SL کن ، ولی اینکار رو انجام نمیده ؛ و در آخر شخصی که در PD است به آن طرف وانتد Don't  Showwing Up License میده ! حالا قضاوت با شما ! شما میتوانی بگی کارت کاملا درست بوده چون در قوانین مشترک نوشته شده ؟  ! 

شما بهتره سطح خودت را با من نسنجی ، چون کرش میخوری ، و مهم تر از همه اینکه در مبحثی که به شما مربوط نیست اکیدا دخالت نکنید .

شما هم مدرکی جور کن نوشته باشه : اگر NG در سرور نبود ، قوانین NG شامل حال کل DP  میشود .

لینک به ارسال

ببین عزیز  مثالی که در مورد دوم  اوردی کاملا بی ربطه  خب  هر کدوم از فکشن ها دپارتمان یک کار خاص دارن که فقط مخصوص اون فکشنه برای مثال پیدی کارش  دادن تیکت  و  اینکار هیچ یک از فکشن ها نظامی دیگ نباید انجام بدن حتی اگر هیچی پیدی انلاین نباشه   یا مثلا. اف بی ای که  فریسک و این چیزارو داره 

اما  در رابطه با وانتد  قضیه کاملا فرق میکنه  و در قوانین  نیز اشاره مستقیم شده که  که برای مثال  اگر شما عضو اف بی ای هستی و هیچ ان جی  یا پیدی. تو سرور نبود میتوانید به وانتد ها دیگ هم رسیدگی کنید و یا با اجازه  خود ان جی یا پیدی میتوان در وانتد  ان جی و  پیدی هم مداخله داشت باشید 

در 28 دقیقه قبل، Agents.Of.Ruiner گفته است :

جناب @Mrhossein ، بررسی گفته هاتون را با شماره میدم .

1/ حرف شما کاملا درسته ! ولی من در این صفحه جایی پیدا نمیکنم که در این باره بحثی کرده باشم ! ! !

2/ از این گفته شما چه برداشت هایی که نمیتوان با آن کرد ! به مثال من توجه کنید : یک شخص میره PD ، به شخصی میگه SL کن ، ولی اینکار رو انجام نمیده ؛ و در آخر شخصی که در PD است به آن طرف وانتد Don't  Showwing Up License میده ! حالا قضاوت با شما ! شما میتوانی بگی کارت کاملا درست بوده چون در قوانین مشترک نوشته شده ؟  ! 

شما بهتره سطح خودت را با من نسنجی ، چون کرش میخوری ، و مهم تر از همه اینکه در مبحثی که به شما مربوط نیست اکیدا دخالت نکنید .

لینک به ارسال

با احترام

لیدر محترم @0utlaw پاسخگو باشید

دوستان عزیز لطفا در پست های که به شما مربوط نمیشود دخالت نکنید در طورت تکرار به شما اخطار داده میشود

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، Agents.Of.Ruiner گفته است :

اسم بازیکنی که شما از ایشون شکایت دارید ؟ mohammady26

اسم شما در بازی ؟Dadmehr

توضیح شما در باره این شکایت؟ با سلام . ایشون "mohammady26" من را که وانتد Ram On Car Cop دارم را Kill "قتل" میرساند . (شکایت)

لازم است یک سری توضیحاتی در رابطه با کار ایشون بدهم ! ------------------------

1/بنده با دریافت وانتد "Ram On Car Cop"  دارای 5 وانتد شدم ، طبق قوانین بنده حق تسلیم داشتم اما توسط ایشون کشته شدم .

2/ در قوانین FBI آمده : 

10.در صورتی که تازه وارد سرور شده اید و اطلاعی از حق تسلیم داشتن یا نداشتن فرد مورد نظر نداشتید و پلیس دیگری در سرور نبود وانتد بالای 4+ را kill  کنید و زیر 3- را Arrest کنید

اگر ایشون "mohammady26" طبق این قوانین بنده را Kill کرده اند ، اشتباه کردند ، زیرا پلیس دیگری در سرور بود و میتوانستند از آنها درباره حق تسلیم داشتن و یا حق تسلیم نداشتن بنده سوال کنند ."اشاره به پیام فرستادن بنده به پلیس NG ، طبق تصاویری که در زیر ضمیمه کردم ام !"

@Ciavash

@AliSa

رسیدگی شود ممنون

مدارک مورد نیاز برای شکایت؟

تصویر1 دریافت وانتد  : http://s9.picofile.com/file/8334670676/mta_screen_2018_08_16_11_44_57.png

تصویر 2 کشتن شدن توسط پلیس : http://s9.picofile.com/file/8334670742/mta_screen_2018_08_16_11_46_57.png

تصویر 3 ، کامل : http://s9.picofile.com/file/8334672818/mta_screen_2018_08_16_12_18_20.png

وااای حاجی  چجور تست دپارتمان قبول شده بودی  ؟ 

واقعا حق داری  دنبال سوژه از دپارتمان باشی

@GodFather

@Keivan

@Rouzbeh

لظفا به جناب دادمهر در صورت صلاحیت رسیدگی شود  ایشون همین طور که در پست های قبل موجوده  کارشون((( اسپم و شکایت های مکرر در فروم هست )))   که تمام اعضای دپارتمان از ایشون شاکی هستن  با اینکه تا بحال نتونسته کاری از پیش ببره

شرمنده بابت دخالت بنده در این شکایت ولی به من هم این پست مربوط میشد

لینک به ارسال
در 14 دقیقه قبل، reza7770 گفته است :

وااای حاجی  چجور تست دپارتمان قبول شده بودی  ؟ 

واقعا حق داری  دنبال سوژه از دپارتمان باشی

@GodFather

@Keivan

@Rouzbeh

لظفا به جناب دادمهر در صورت صلاحیت رسیدگی شود  ایشون همین طور که در پست های قبل موجوده  کارشون((( اسپم و شکایت های مکرر در فروم هست )))   که تمام اعضای دپارتمان از ایشون شاکی هستن  با اینکه تا بحال نتونسته کاری از پیش ببره

شرمنده بابت دخالت بنده در این شکایت ولی به من هم این پست مربوط میشد

با احترام

شما به دلیل اسپم بی مورد و دخالت اخطار دریافت کردید که بعد از 2 اخطار دیگر اکانت شما از فروم محروم خواهد شد .

لینک به ارسال

میترسیم ولت کنیم بیای بگی سرور مال منه امین گادرفادر و روزبه ا زمن دزدیدنش O.oO.o

دوست عزیز چرا میخوای با زور حرفت به ما فرو کنی وانتد 5  6  باید کیل بشه توسط هر کسی ک توی دپارتمان هست نکته بعدی بالاتر اشاره کردم ک من تو /d هماهنگ کردم برای کیل کردن شما!!! پس به شما هیچ ربطی نداره  ک من کیلت کردم یا اون دوست ng مون

بنده هم مثل دوستان تقاضا دارم از فروم محروم بشن به دلیل شکایت بی مورد و کش دادن شکایت ها....

لینک به ارسال

با احترام

به دلیل هماهنگی لیدر محترم با بنده شکایت شما به دلیل درست بودن کار اقای  @mohammady26  رد میشود و کسی که در وانتد 5 است باید کیل شود طبق قوانین سرور !

و هماهنگی داخل فکشنی Dp به کسی مربوط نمیشود !

پلیر محترم به دلیل شکایت پی در پی بی مورد  از تمامی پلیر های Dp شما 1 اخطار دریافت میکنید که بعد از 2 اخطار دیگر اکانت شما از فروم محروم خواهد شد .

بسته شد .

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

مگا فوتر

شما می توانید این محتوا را در داخل پنل خود در ویرایش قالب پیکربندی کنید.

درباره ما

شما می توانید این محتوا را در داخل پنل خود در ویرایش قالب پیکربندی کنید.