رفتن به مطلب

DarcyEliOT

Beny

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی:Beny
نام ادمینی که شما از ایشان شکایت دارید:DarcyElioT
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):43 PD 2 /
توضیحات شکایت:با سلام خدمت تیم مدیریت سرور !
اقا این ادمین انگار قوانین بلد نیست ! و باره اولش نیست !!  اون اولین بار الکی Demote کرد که پس گرفتم که ! رنکمو داد !
میاد میگه در جریانی که +1AV شدی ! ؟ بخاطر رنک دادن به یک نفر که از سرور بنه !  من اخه Ban List دارم ببینم ؟؟ بعدشم
اصلا چرا الکی Demote میکنی وقتی خودت کل را میندازی تو /hc قوانین بلدی ؟ یا راهنماییت کنم عزیزم به عنوان هلپر قبلی !

الکی هم شکایت برسی نکنید ! من از کجا بدونم ایشون بن لسته ؟ پرم دارم علم غیب دارم ؟؟ دوست داری Demote کنی ؟ من
پیشنهاد میدم خودتو Demote کنی !!  والا @GodFather @LastTime @Parsa_AvengeR نیستند ! داری سوء استفاده میکنی ؟ 
خودت کل راه میندازی ! الکی AV میدی الکی Demote میدی واقعا درک نمیکنم !! ایشون رنک بالاتر نداره ؟؟ که بهش یاد بده
Abuse نکردن رو ؟

من اصلا ممبری ندادم دیدم با شوخی گفت تو دادی منم اومدم کفتم اره دادم !
مدرک داری من دادم ؟ ارسال شه !

مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...): مدرک نیاز نیست ! بخواید ارسال میشه ! 

ویرایش شده توسط Beny
  • Like 3
  • Confused 1
  • Sad 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 29 دقیقه قبل، Beny گفته است :

اقا این ادمین انگار قوانین بلد نیست ! و باره اولش نیست !!  اون اولین بار الکی Demote کرد که پس گرفتم که ! رنکمو داد !
میاد میگه در جریانی که +1AV شدی ! ؟ بخاطر رنک دادن به یک نفر که از سرور بنه !  من اخه Ban List دارم ببینم ؟؟ بعدشم
اصلا چرا الکی Demote میکنی وقتی خودت کل را میندازی تو /hc قوانین بلدی ؟ یا راهنماییت کنم عزیزم به عنوان هلپر قبلی !

الکی هم شکایت برسی نکنید ! من از کجا بدونم ایشون بن لسته ؟ پرم دارم علم غیب دارم ؟؟ دوست داری Demote کنی ؟ من
پیشنهاد میدم خودتو Demote کنی !!  والا @GodFather @LastTime @Parsa_AvengeR نیستند ! داری سوء استفاده میکنی ؟ 
خودت کل راه میندازی ! الکی AV میدی الکی Demote میدی واقعا درک نمیکنم !! ایشون رنک بالاتر نداره ؟؟ که بهش یاد بده
Abuse نکردن رو ؟

Feshar feshare 🤣🤣🤣

لینک به دیدگاه

پست به شما مربوط نمیشه !
دخالت نکنید ! @_Mehdi_

لینک به دیدگاه

شکایت بخاطر هلپر @sina7238 پس گرفته شد بسته شود
!

لینک به دیدگاه

دوستان شکایت لطفا ادامه پیدا کند !
این پیام شتباه شد ! @Parsa_AvengeR @LastTime رسیدگی شود !

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Beny گفته است :

Abuse نکردن رو ؟

مدرک نیاز هست! میخوایم ارسال بشه !

در صورتی در طی 24 ساعت آینده مدارک خود را ارسال نکنید! شکایت بسته خواهد شد!

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت تیم استف و منیجر سرور !
اول این که از Demote شدن خود که از تیم هلپری Demotam کرد اسکرین ندارم ! البته چند اسکرین دارم که با بنده کل کل کردند !
ایشون من رو داخل تیم اسپیک موو میده میگه اگر تو به این ممبری دادی به هلپریت بای بای کن ! یعد من رو مو و میده پایین !
تو گیم میگه +1AV اخه شما بگید مدرک داره که من ممبری دادم ؟ یا اصلا اگر بدم میدونستم Ban هست Ban List دارم ؟
بریم برای مدرک ! @Parsa_AvengeR یک نکته : ایشون برای چی با رنک ادمینی کل کل میکند؟
مدرک 1  :
http://s8.picofile.com/file/8360620950/mta_screen_2019_05_15_04_23_28.png
مدرک 2 : 
http://s8.picofile.com/file/8360620968/mta_screen_2019_05_15_04_25_29.png
شکایت را برسی کنید ممنون از شما
@Parsa_AvengeR @GodFather @LastTime

ویرایش شده توسط Beny
لینک به دیدگاه

.

ویرایش شده توسط Beny
لینک به دیدگاه

@Parsa_AvengeR
در ضمن جناب آقای پارسا  ! پلیر هایی چون : Negar , HemenKaKo و ... از سرور بن هستند ولی در تیم اسپیک دارا ی  ممبر  هستند .
پلیری چون 
_AnonYmouS_ از هلپری Demote شده ولی در تیم اسپیک رنک هلپری دارند ! لطفا قوانین برای همه یکسان باشند !
با تشکر از تیم مدیریت سرور ! برسی شود ممنون از شما  @Parsa_AvengeR

ویرایش شده توسط Beny
لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Beny گفته است :

@Parsa_AvengeR
در ضمن جناب آقای پارسا  ! پلیر هایی چون : Negar , HemenKaKo و ... از سرور بن هستند ولی در تیم اسپیک دارا ی  ممبر  هستند .
پلیری چون 
_AnonYmouS_ از هلپری Demote شده ولی در تیم اسپیک رنک هلپری دارند ! لطفا قوانین برای همه یکسان باشند !

Amir Hayula هم بن هستند چرا ممبری دارند؟ 

ایشون چون رفیق شماست اینجا اعلام نمیکنین؟

لینک به دیدگاه

با سلام خسته نباشید خدمت مینجیر محترم سرور 

دفاعیه بنده : 

با سلام در مدتی که شما در تیم هلپری بودید شکی در این نیست که کمک حاله سرور بوده اید و از این بابت تیم مدریتی از شما متشکر است 

دلیل دیموت شدن شما فقط به خاطره یک Av نبود است 

شما قبل از این که دوباره هلپر شوید به دلیل جرو بحث در چت /hc با دیگر هلپر ها و بهم زدن نظم تیم هلپری دیموت شده بودید 

تیم صحبت هایی که ما با تیم مدیرتی داشتیم به شما یک فرصت دوباره داده شد که خودتون رو به ما ثابت کنید ولی طولی نکشید که شما دوباره به جرو بحث کردن با هلپر و ادمین ادامه دادید 

در مورده رنکی که در تیم اسپیک به شخصی که بن بوده است رنک ممبر دادید شک نکنید که خیلی خوب خودتون میدونستید او شخص بنه و بنده شما رو موو دادم میگم که شما رنک ممبری دادید که گفتید نه بعد 2 دقیقه گفتید پرسیدم میگید بله من دادم 

خب من اعتراف کردم Av نده.

دیگر دلایل دیموت شدن شما ناراضی بودن HeadHelper از شما که به ما گزارش دادن که شما به Helpme ها و پلیر LowLevel رسیدگی نمیکنید  

و ناراضی بودن ادمین ها از شما به دلایلی چون جرو بحث کردن با هلپر و ادمین ، دستور دادن به هلپر و... 

دلایل دیموت شدن شما بود 

ممنون از شما 

@Parsa_AvengeR 

لینک به دیدگاه

لطفا با مدارک محکم حرف بزنید ممنون از شما @Parsa_AvengeR

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Beny گفته است :

@Parsa_AvengeR
پلیری چون 

ببین اسمه منو نیار این 2تا تو سطح من نیستن اسمشونو با من میاری😎

ویرایش شده توسط |HemenKako|
  • Like 3
  • Haha 8
  • Sad 1
لینک به دیدگاه

@Parsa_AvengeR رسیدگی شود !

لینک به دیدگاه

بسته شود پس گرفته شد !
بخاطر @sina7238 !

• Like 1
لینک به دیدگاه

در 59 دقیقه قبل، Beny گفته است :

بسته شود پس گرفته شد !
بخاطر @sina7238 !

بسته شد

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
در در ۱۳۹۸/۲/۲۶ در 23:14، DarcyElioT گفته است :

با سلام خسته نباشید خدمت مینجیر محترم سرور 

دفاعیه بنده : 

با سلام در مدتی که شما در تیم هلپری بودید شکی در این نیست که کمک حاله سرور بوده اید و از این بابت تیم مدریتی از شما متشکر است 

دلیل دیموت شدن شما فقط به خاطره یک Av نبود است 

شما قبل از این که دوباره هلپر شوید به دلیل جرو بحث در چت /hc با دیگر هلپر ها و بهم زدن نظم تیم هلپری دیموت شده بودید 

تیم صحبت هایی که ما با تیم مدیرتی داشتیم به شما یک فرصت دوباره داده شد که خودتون رو به ما ثابت کنید ولی طولی نکشید که شما دوباره به جرو بحث کردن با هلپر و ادمین ادامه دادید 

در مورده رنکی که در تیم اسپیک به شخصی که بن بوده است رنک ممبر دادید شک نکنید که خیلی خوب خودتون میدونستید او شخص بنه و بنده شما رو موو دادم میگم که شما رنک ممبری دادید که گفتید نه بعد 2 دقیقه گفتید پرسیدم میگید بله من دادم 

خب من اعتراف کردم Av نده.

دیگر دلایل دیموت شدن شما ناراضی بودن HeadHelper از شما که به ما گزارش دادن که شما به Helpme ها و پلیر LowLevel رسیدگی نمیکنید  

و ناراضی بودن ادمین ها از شما به دلایلی چون جرو بحث کردن با هلپر و ادمین ، دستور دادن به هلپر و... 

دلایل دیموت شدن شما بود 

ممنون از شما 

@Parsa_AvengeR 

با احترام
بسته شد...

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن