رفتن به مطلب

Mr_Wolf

5alpha5

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی: 5alpha5
نام کسی که شما از ایشان شکایت داریدMr_Wolf

اطلاعات اکانتی که از ایشان شکایت دارید(رنک و فکشن/مافیا): Name: Mr_Wolf | Referral ID: 10390 | Level: 39 | Faction: Civilian(0)
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): Name: 5alpha5  | Referral ID: 9668 | Level: 27 | Faction: Civilian(0)
توضیحات شکایت: ایشون اسکین هلپری دارن (تو لیست هلپرا نبود اگه میشه بگید که میشه بدون هلپر بودن اسکینشو داشت یا نه شایدم من اشتباه کردم ولی اگه بگید ممنون میشم)
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):

https://uupload.ir/view/odkb_mr_wolf.mkv/

• Confused 1
  • Sad 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت دوستان

نمیخوام دخالت کنم ولی ایشون چون قبلا هلپر بود و بعد از استعفا مستقیم مافیا شد و اسکین مافیا رو استفاده کرد کسی به اسکین قبلیش اهمیت نمی‌داد ولی الان که از مافیا اومد بیرون اسکینش اینطوریه خودش هم به ادمین سیاوش چند بار زنگ زد که اسکینشو عوض کنه ولی کسی جوابگو نبود

در ضمن فک نکنم برای یه اسکین لازم به شکایت بود یا مسئله یه چیز دیگست؟ 

@Mr_Wolf

ویرایش شده توسط HunterX
اصلاح متن
  • Thanks 2
لینک به دیدگاه

• Supervisor
در 2 ساعت قبل، 5alpha5 گفته است :

نام شما در بازی: 5alpha5
نام کسی که شما از ایشان شکایت داریدMr_Wolf

اطلاعات اکانتی که از ایشان شکایت دارید(رنک و فکشن/مافیا): Name: Mr_Wolf | Referral ID: 10390 | Level: 39 | Faction: Civilian(0)
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): Name: 5alpha5  | Referral ID: 9668 | Level: 27 | Faction: Civilian(0)
توضیحات شکایت: ایشون اسکین هلپری دارن (تو لیست هلپرا نبود اگه میشه بگید که میشه بدون هلپر بودن اسکینشو داشت یا نه شایدم من اشتباه کردم ولی اگه بگید ممنون میشم)
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):

https://uupload.ir/view/odkb_mr_wolf.mkv/

با سلام , ایشان هلپر بودن و اسکین داشتن الان هلپر نیستن , رسیدگی شد و اسکین از طرف گرفته شد . بسته شد .

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن