رفتن به مطلب

M6gamer

SNAKE

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی:SNAKE
نام کسی که شما از ایشان شکایت دارید:M6gamer

اطلاعات اکانتی که از ایشان شکایت دارید(رنک و فکشن/مافیا): Referral ID: 16911 | Level: 14 | Faction: Edare Police(1) 
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):Referral ID: 5944 | Level: 20 | Faction: Khabar Negar(1) 
توضیحات شکایت:داشتم میرفتم تو فکشن ک نیوز داشتم یه بنده خدایی سوار ماشین شد من نمیدونستم این شیش تا ستاره داره تو راه این اقا بجای این ک اینو کیل کنه منو کیل کردن ک باعث شد ب نیوزم نرسم و اخطار بگیرم.
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):https://uupload.ir/files/8z0x_mta-screen_2020-11-25_12-29-12.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

@M6gamer

رسیدگی شود

لینک به دیدگاه

با سلام،

افسر محترم،  @M6gamerلطفا مدارک و دفاعیه ارسال شود.

• Like 1
لینک به دیدگاه

با سلام  دوست عزیز اگه نمیدونستید 6 تا ستاره داره خوب مگه مرض داره که به یه پلیس داره تیر میزه اون کسی که سوارش کرده بودید داشت به من تیر میزد و خود شما هم به من تیر زدی و سعی داشتی از دستم فرار کنی درست میگم من چند بار به شما ایست دادم ولی شما کار خودت رو کردی و من دیدم راهی نیست که از داخل ماشین شما مجرم رو بزنم که شما تکون خوردید و تیر منحرف شد به شما من قست نداشتم شما اسیب ببینی ولی خود شما کاری کردی که اسیب ببینی  اگر هم راست حسینی باشه شما داشتی فرار میکردی میدونستی که من دنبالشم ولی اینجا داری یه چیز دیگ میگی میگی که من اصلا نمیدونستم و اینا ولی اینا دروغ چون داشتی شما به مجرم کمک میکردی 

لینک به دیدگاه

من نزدیک 6 دقیقه دنبال شما بودم شما با خودتون فکر نمکنید که این چیه 6 دقیقه دنبال منه نمیگید چرا اینکی بقل منه داره تیر میزنه نمگید چرا پلیس داره به من تیر میزنه پس ببین حرف هایی که گفتی دروغ نمیدونستم اینا و دوست عزیز من اصلا دستم کلاش نبود نمیدونم چیجوری این اسکرین شده دست من ام پی فایو بود که اگه MP5 و کلاش رو همزمان داشته باشید کلاش در نمیاد داخل ماشین 

لینک به دیدگاه

• Supervisor
لینک به دیدگاه

دوست عزیز اگه به چت های بالای خودتون هم دقت کنید میبینید که داشتید کمک میکردید توی اون قسمت نوشتید bezan خوب این فقط یع معنی میده یعنی که تیر بزن توی اون قسمت هم نوشتید ridXDdd 

این کلمه موقعی که من چپ کردم پس شما میگید نمیدونستم 6 ستاره داره

لینک به دیدگاه

شکایت شما تایید شد

با افسر مربوطه برخورد شد

بسته شود

• Thanks 1
لینک به دیدگاه

• Supervisor
در 1 دقیقه قبل، Poori(A) گفته است :

شکایت شما تایید شد

با افسر مربوطه برخورد شد

بسته شود

بسته شد 

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن