رفتن به مطلب

GodEarth

ArmmiN

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی:(Armin_Khan)
نام کسی که شما از ایشان شکایت دارید: GodEarth

اطلاعات اکانتی که از ایشان شکایت دارید(رنک و فکشن/مافیا):Level 40 pd Rank 1
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):Level 34 Civilian
توضیحات شکایت:من موندم این رو بازم باسه چی آوردین پی دی بیش نیست دیگه تو این شکایت یه fw بگیره کیک ببین بازم از پی دی دست نمیکشه

چرا الکی به آدم وانتد میده ایشون فقط دلیل میخوام

لیدر محترم من موندم چرا هنوز اینو نگه داشتین که هر روز ازش یه شکایت میشه این آخرشم کیک میشه.

(Armin_Khan)
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):https://uupload.ir/files/mrps_img_۲۰۲۰۱۱۲۴_۱۹۱۴۴۸.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اولا باسلام خدمت پلیر های عزیز  IRM شما هرچی بگین حق دارین بنده کار اشتباهی کردم کار اشتباه منم این بود که به شما وانتت دادم از تایم پلی تون  باعث شده در جیل بگذرونید بنده خیلی عذر میخوام توهین های شما هم اشکالی نداره 🙂 بنده  از شما معذرت میخوام ❤️

حالا دلیل وانتت شما :

I'm GodEarth Police  Departemant

وانتت: Attacing Cop میزارم اون یکی هم خواستین 

وانتت: Car Jack رو هم میزارم البته لیدر بنده  بگن

https://uupload.ir/view/w54n_یه_سرم_به_ما_بزن_بزار_یه_دوروزم_بد_بگذره_.mp4/

GodEarth

YaTaTall

pd_logo.png.94cd3a5ace1f11a2b259cb196748

لینک به دیدگاه

لیدر محترم

@Poori(A)

شکایت را بررسی و رسیدگی نمایید

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، _Orion_ گفته است :

اولا از کجا معلوم من اینو زدم دوما اون وانتد کار جک از کجا اومد 

لینک به دیدگاه

ایشان اصلا من هنوز ماشینشو نترکوندم من موندم اتکینگ کاپ داده من انصافا به این آرزوی موفقیت دارم که با ماشین معمولی دیوتی هست و با اونم کیل میده

لینک به دیدگاه

در حال بررسی....

• Like 1
لینک به دیدگاه

درود بر شما پلیر خوب IRM اولا تو هیج جا ننوشتن که پلیس با ماشین شخصی نمیتونه وانتت بده را در متینگ به ما اطلاعی درمورد این بحث  ندادن 🙂  اینم وانتت Car Jack که شما به بنده قصد حمله و دزدیدن ماشین بنده کردین باتشکر از لیدر خوب

I'm GodEarth Police Departemant

🙂 

https://uupload.ir/view/ez7p_انقدر_لش_لوش_که_تهران_بک.دوباره_لش_انقدر_خش_دود_که_صدام_میگیره.mp4/

GodEarth

YaTaTall

pd_logo.png.94cd3a5ace1f11a2b259cb196748

لینک به دیدگاه

اولا انصافا خوب ادیت کردی من دهنم باز موند دوما دسط ادیت یه سوتی دادی که بعد این که تایپ میکردی وانتد بدی چطور شد وسط رفتی بالای ماشین بعد اینکه بالای ماشین رفته بودی من داخل ماشین نبودم و افتادم با مایکم گفتم ببخشید اشتباه شده من میخواستم اونجا g کنم اشتباهی f زدم تو هم عقده ی وانتدی دوست دشمنم نمیشناسی وانتد رو دادی خواهشاً کمی خوب ادیت کن.

Bye

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، (Armin_Khan) گفته است :

اولا انصافا خوب ادیت کردی من دهنم باز موند دوما دسط ادیت یه سوتی دادی که بعد این که تایپ میکردی وانتد بدی چطور شد وسط رفتی بالای ماشین بعد اینکه بالای ماشین رفته بودی من داخل ماشین نبودم و افتادم با مایکم گفتم ببخشید اشتباه شده من میخواستم اونجا g کنم اشتباهی f زدم تو هم عقده ی وانتدی دوست دشمنم نمیشناسی وانتد رو دادی خواهشاً کمی خوب ادیت کن.

Bye

ادیت نشده تایم ببینید   همون ثانیه هست فقط باگ خورد اومد بالا یهویی 

لینک به دیدگاه

من اونجا گفتم عذر خواهی میکنم و همون سانیه از ماشینت افتادم و اولا چطوره که همون سانیه من ماشینت بودم ولی بعد این که باگ شدی ماشینت نبودم برام سواله ادیت گر خوب؟ خودشم لیدر محترم @Poori(A)

خواهشاً رسیدگی کنید ایشان با ماشین خودشون میرن آدم میکشن قشنگ وانتد میدهند خودشم اگه اینجوری باشه آدم با I8 می‌ره قشنگ دیوتی می‌کنه و به راحتی می‌تونه کاراسو انجام بده.

والله من دیگه اینو می‌دونم که فقط برای پلیسی با ماشین های همان فکشن میرن دیوتی اینا یا کیل کردن وانتد فهمیدیم T20 داری.

لینک به دیدگاه

• Supervisor
لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، (Armin_Khan) گفته است :

من اونجا گفتم عذر خواهی میکنم و همون سانیه از ماشینت افتادم و اولا چطوره که همون سانیه من ماشینت بودم ولی بعد این که باگ شدی ماشینت نبودم برام سواله ادیت گر خوب؟ خودشم لیدر محترم @Poori(A)

خواهشاً رسیدگی کنید ایشان با ماشین خودشون میرن آدم میکشن قشنگ وانتد میدهند خودشم اگه اینجوری باشه آدم با I8 می‌ره قشنگ دیوتی می‌کنه و به راحتی می‌تونه کاراسو انجام بده.

والله من دیگه اینو می‌دونم که فقط برای پلیسی با ماشین های همان فکشن میرن دیوتی اینا یا کیل کردن وانتد فهمیدیم T20 داری.

اینش به تو مربوط نیس  من تورو داخل ماشین کیل ندادم  از ادمین محترم خواهش دارم اخطار فروم بدن ایشون فازشون اصلن معلوم نیس چیه هی سوال  عوض میکنن وانت کارجک چر دادی مدرک میدم چرا وانتت  اتکینگ کاپ دادی فازت چیه ناموصن ؟ هی سوال عوض میکنی

فیلم دلیل وانتت هاتو دادم حرف اضافی موقوف 

ویرایش شده توسط GodEarth
لینک به دیدگاه

کار افسر مربوطه درست میباشد

شکایت شما رد شد

بسته شود

لینک به دیدگاه

• Supervisor
در 10 دقیقه قبل، Poori(A) گفته است :

کار افسر مربوطه درست میباشد

شکایت شما رد شد

بسته شود

بسته شد .

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن