رفتن به مطلب

در مورد Manager

MoRSoL

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی:Its_artin
نام ادمینی که شما از ایشان شکایت دارید:هیچ کس
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):Lvl 14 Civil
توضیحات شکایت:سلام خدمت دایرکتور محترم جناب اقای @Ciavashو منیجر محترم جناب اقای @Parsa_AvengeR ادمین محترم اگر لازم دیدید به من اخطار بدهید مشکلی نیست ولی منیجر محترم شما در داخل سرور برای چک کردن وضعیت سرور و ....... تشریف نمی آوردید ؟ سوال بود برام لطفا لازم دیدید اخطار بدهید قبول دارم .
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):<>

• Like 1
  • Haha 10
  • Confused 2
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و احترام ،

دوست عزیز راه های ارتباطی برای صحبت کردن و انتقاد و یا حتی موارد دیگر زیاد میباشد شما اگر مشکلی دارید میتوانید از طریق تلگرام به ایشان در ارتباط باشید .

@IRANMTABOT
@Parsa_Avenger
@Norwzh                                           شما میتوانید از این ایدی تلگرام ها اگر موردی هست ارتباط برقرار کنید . 

• Haha 2
  • Confused 1
لینک به دیدگاه

سلام...
دوست عزیز بنده به اندازه‌ای که نیاز باشه از وضعیت داخل سرور با خبر هستم! و با توجه به مشغله کاری و مسئولیت‌هایی که در زندگی دارم، نمی‌توانم مثل سایر دوستان مدت زمان زیادی را داخل سرور آنلاین باشم! قسمتی از وظایف بنده در پشت صحنه هست که از دید امثال شما پنهان است... حتی ممکن است همین شما که الان داخل سرور هستید، از طریق یکی از سیاست‌های بنده با سرور آشنا شده باشید! و الان نقش و تاثیر بنده را نقض کنید... ما در زمانی که سرور در اوایل کار بود، تلاشمان را کردیم... درست مثل یک کارگاه که در روزهای اول همه افراد داخل آن کار می‌کنند ولی وقتی تبدیل به یک کارخانه شد، برای هر قسمت مسئول و سرپرستی تعیین می‌شود و فقط این مسئولین مدیریت می‌شوند... جدا از افزایش کیفیت ( به دلیل تقسیم وظایف )، از استعدادها و افراد متخصص که شاید روزی یک پلیر ساده بودند، در این مجموعه استفاده می‌کنیم...
اگر مشکلی مشاهده می‌کنید که توسط بنده قابل رفع است، لطفا اطلاع دهید..

با احترام

بسته شد...

• Like 4
  • Thanks 2
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن