رفتن به مطلب

admin Mahkame

TiMoR

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی:TiMoR
نام ادمینی که شما از ایشان شکایت دارید:Mahkame
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):level 19 | faction civillian
توضیحات شکایت:ادمن محکمه در این لینک اول فروم پست من رو از شکایت پلیر رد میکنه و میگه من اسکرین شات هام باید فاصله 10 ثانیه ای از هم داشته باشن. در صورتی که در لینک دوم پلیر از من شکایت میکنه و فاصله اسکرین شات ها 1 ثانیه هست و جناب Mahkame درخواست شکایت رو قبول میکنن. جناب محکمه پارتی بازی رو بزار کنار و یه بار کار درست و انجام بده!

شکایت من از این است که الان من چرا بابت شکایت نادرست این پلیر و کار نادرست این ادمین 50 دقیقه افتادم ادمین جیل؟
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام
طبق مدارک شما مشاهده نمیشود که ماشین شما توسط پلیری که ازش شاکی هستید مورد حمله قرار گرفته باشد و بیشتر مدارک شما یا مشخص نیست و یا پشت شما به حمله بوده است.
تنها در مدارک شما یک بار مشاهده شده که شما را کشته اند که طبق قوانین برای اثبات این مورد باید مدارک کافی ذکر شده را داشته باشید.
اما در مورد شکایت این پلیر از شما بحثش جداست چرا که در مدارک پلیر مشخص است شما با استفاده از Abuse موتور پلیر را زده اید که این در مورد زمانی که /call 110 مشخص میشود فرق دارد.

طبق قوانین:
*این شرایط به دلیل اینکه شما می‌توانید با Call 110 نیز شکایت خود را انجام دهید، نوشته شده است و در شرایطی که Call 110 برای شما نمایش داده نشود ( مثال: DB ویا تیر اندازی به ماشین دیگران )، ادمین‌ها متناسب با شرایط تصمیم‌گیری خواهد کرد حتی اگر شرایط ذکر شده برای تایید مدارک ( مثال: داشتن تنها یک اسکرین‌شات )، رعایت نشده باشد!
قوانین کلی DM:
هرگونه DM بر روی پلیرهای دیگر مجازات در پی دارد:
*اگر DM توسط افرادی که Civilian نیستند (داخل فکشن هستند) انجام شد، لیدر باید بررسی و مجازات را اعمال کند.
*اگر DM توسط افرادی که Civilian هستند (داخل فکشن نیستند) انجام شد، ادمین باید بررسی و مجازات را اعمال کند.
*مدرک شما برای شکایت از DM باید شرایط زیر را داشته باشد:
- حداقل 2 اسکرین با فاصله زمانی حداکثر 10 دقیقه از کشته شدن توسط یک پلیر
- در بازه زمانی کمتر از 10 دقیقه حداقل 2 بار کشته شده باشید

*این شرایط به دلیل اینکه شما می‌توانید با Call 110 نیز شکایت خود را انجام دهید، نوشته شده است و در شرایطی که Call 110 برای شما نمایش داده نشود ( مثال: DB ویا تیر اندازی به ماشین دیگران )، ادمین‌ها متناسب با شرایط تصمیم‌گیری خواهد کرد حتی اگر شرایط ذکر شده برای تایید مدارک ( مثال: داشتن تنها یک اسکرین‌شات )، رعایت نشده باشد!

همچنین اطلاعات اکانت پلیر را شما در شکایت به صورت اشتباه وارد کرده اید.
همچنین قبل از ایجاد شکایت لطفا قوانین را مطالعه کنید قوانین پست گذاری در انجمن:
*داخل قسمت عنوان پست کلیه شکایات (پلیر، هلپر، ادمین، مربوط به وار) فقط باید نام کاربری ( داخل سرور ) شخصی وارد شود که شما از ایشان شکایت دارید. ( در صورت وارد کردن اطلاعات دیگر یا وجود هرگونه مشکل در این قسمت، امکان رد شدن شکایت وجود دارد )

تا زمان برسی منیجر محترم بسته شد.

لینک به دیدگاه

درود
پس از برسی های انجام شده و طی صحبت های انجام شده با رنک های بالاتر DM این پلیر تایید شد و با پلیر خاطی برخورد شد.

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، Mahkame گفته است :

درود
پس از برسی های انجام شده و طی صحبت های انجام شده با رنک های بالاتر DM این پلیر تایید شد و با پلیر خاطی برخورد شد.

@Mahkame
ایشان +1 AV دریافت کردند... درست است که اشتباه غیر عمد بوده است اما در هر حال به دلیل مشکل پیش آمده برخورد لازم انجام شده است...

با احترام

بسته شد...

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن