رفتن به مطلب

♥ HoseinKhan ♥

YaseR

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی: _AnGeL_
نام ادمینی که شما از ایشان شکایت دارید: HoseinKhan
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): 28 Mechanic
توضیحات شکایت

بسم به رب الشهدا 

خب ما اول بریم سراق قوانین 
نقل قول

قوانین مربوط به نام‌کاربری و Change Nick
کلیه پلیرهای سرور می‌توانند در هر زمانی که تمایل داشتند از طریق F1 قسمت Shop و Items نام‌کاربری خود را تغییر دهند اما نکات زیر حتما در نظر گرفته شود:
*انتخاب نام‌هایی که شباهت زیادی به نام پلیرهای دیگر سرور دارد، مجاز نیست!
مثال
) تغییر اسم به IrranMTA ( در شرایطی که نام پلیر دیگر در سرور IranMTA است! )
*استفاده از حروف انگلیسی مشابه مانند L کوچک ( l ) و i بزرگ ( I ) که در نام‌کاربری 2 نفر استفاده شده است، مجاز نیست!
مثال
) lranMTA ( استفاده از L کوچک ) و پلیر دیگر با نام IranMTA ( استفاده از i بزرگ )
*استفاده از اسم‌های مشابه ( مانند اسم کلن یا گروه ) که قسمتی از آن با پلیرهای دیگر مشترک است، مجاز نیست!
مثال
) تغییر اسم به IranMTA_Parsa و اشخاص دیگر هم به IranMTA_Amin و IranMTA_Rouzbeh
**در زمان تغییر نام‌کاربری دقت داشته باشید که Username شما نیز تغییر خواهد کرد و باید از آن پس با استفاده از Username جدید Login کنید!
**انتخاب نام‌کاربری مشابه تیم مدیریتی و ادمین‌های سرور مجاز نیست!
**انتخاب نام‌کاربری مشابه قسمت‌هایی از مجموعه ایران ام‌تی‌ای مجاز نیست!
مثال
) انتخاب نام IranMTAuser ، Player1 ، TeamSpeak ، Iran_MTA ، IranMTAofficial ، Discord ، Forum ، نام فکشن‌ها و موارد مشابه
**
انتخاب نام‌هایی که جنبه تبلیغاتی دارند، مجاز نیست!
مثال
) نام گیم سرورهای دیگر، آیپی، سایت و موارد مشابه

خب خوندین ؟؟؟ اما قبل این شکایت بگم که الکی نیست میگن ایران ام تی ای پارتی بازیه :)

من خودم موقع ای که اسممو بزارم luxuryMan 

LuxuryMan 

10 تا ارباب رجوع پیدا میکنه خیلی جالبه من موقع که اسمم _L_ بود ادمین 

Turboo
Parsa

Ciavash
DarcyEliot
Godfather

منو Tp میدن به ترتیب که اسمتو تا فردا عوض نکنی Ban ای خخ... 

خب مشتی گری شد اسمم من با کمک امین GodFatheR عوض شد کاری نداریم به این موضوع به موضوع های مهمی برسیم 

ما همه قبول داریم هیچ ادمینی با ما مشکل نداره | اما با کسی که پول میده به سرور اصلا نمیتونن کاری کنن| 

اگه قوانین بالا بخونین 3جا گفته که نمیتونن اسمو حتا با یکم شباهت شبیهه کلن یا فکشن گزاشت اما انگار این قانون برای بعضی ها تصویب نشده ! 
طرف اسمش : RichMan و حدودا 2 ماهم اسمش Rich بود 
...

من با این پلیر خاطی مشکلی ندارم اما یا قانون که گزاشتینو عمل کنید یا برش دارید :) 

جالبش اینجاس که منیجری که خودش این قانون نوشته اسمش  Parsa_Avenger هست من که نمیتونم از دایراکتور درخواست عوض کردن اسم خودشو بکنم با عقل جور در نمیاد حدقل قانون عوض کنید یا برای همه عملی کنید :)

( یادم نره که بگم اقای AliFatheR اسمش شبیه تیم استف هست و باید برخورد شه یا قانون عملی شه یا اینکه قانون عوض شه ) / من با این فرد مشکلی ندارم/
 از حسین خانم چون شکایتمو بست و گفت هیچ محتوای نداشت شکایت میکنم ! 

مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):

mta-screen_2019-05-07_23-34-42.png.ae3f3b54d8d6a59e8aca3b13c898c18c.png

mta-screen_2019-05-08_18-45-44.png.0ddc91af5815da49af9e8e106a0ec51a.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

شکایت از حسین خان پس گرفته شد و عنوان شکایت با قانون نویسه که قانون رعایت نشده !

لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، generalmohamad13 2 گفته است :

چه عکس باحالی از richman گرفتی دادا مثل دوربین مخفی 😧

XDDDDDD

لینک به دیدگاه

سلام...
سعی میکنم خط به خط سوتفاهم‌هایی که براتون پیش اومده و نوشتید رو پاسخ بدم...
در رابطه با پارتی بازی که نوشتید: خیلیا فقط بلدن حرف بزنن! اما هیچ مدرکی در مورد اینکه کجا پارتی بازی شده ندارن! مثلا پلیر به خودش زحمت نمیده قوانین تکمیلی استف ( اولویت تایید درخواست ) رو بخونه، اگه درخواستش تایید نشه همه جا میگه ایران ام‌تی‌ای پارتی بازیه! من کلا با این دسته از افراد که بنا به هر دلیلی ( سن کم، توانایی تفکر در سطح پایین و ... ) فقط میان میگن پارتی بازیه کاری ندارم! شما که میگی پارتی بازی هست سرور، بریم ادامه ببینیم ادامه متنتون چیه!
منظورتون در مورد LuxuryMan رو شاید درست نفهمیدم! فکر کنم مثل این میمونه که بگید من یه لباس خریدم دوستم هم رفت مشابه اونو خرید! اگه اسم مشابه مطابق قوانین مجاز نیست میتونید شکایت کنید و منتظر رسیدگی باشید! شاید اسم شما LuxuryMan باشه و شخص دیگه مثلا Level 1 باشه و اولین اسمی که زده _LuxuryMan_ باشه! خب خیلی راحت میشه این مشکل رو حل کرد! نیازی به داد و فریاد که ایران ام‌تی‌ای پارتی بازیه نداره! ما پشت سیستم همه نیستیم که هرکاری خواستن بکنن بگیم این مجازه یا نه! چیزی خودمون مشاهده کنیم یا گزارش بشه بررسی میکنیم! پس کمی تفکر...
اون اسمی هم که نوشتید _l_ ممکنه از نظر شما مشکلی نداشته باشه... ولی زیاد هم اسم جالبی نیست! من یادم نمیاد! ولی اگه من تذکر داده باشم فکر میکنم دلیلی داشته اون موقع... در ضمن! خودتون گفتید که توسط GodFather همونی که خواستید Set شد! بعدش گفتید کاری نداریم به این موضوع! اگه کاری ندارید پس چرا انقدر تایپ کردید؟
شما میگی با کسی که پول میده کاری ندارن! این هم مثل چیزی که بالاتر گفتم نیازمنده درک بالایی هست که باید این افراد با کمی تفکر و نشان دادن مدرک ثابت کنند که مثلا آقای X چون N تومن خرید کرده یه کاری کرده که باید 100% بن میشده و نشده! هر موقع تونستی مثال بزنی و مدرک بیاری Topic جدید باز کن...
حالا اسم Rich و RichMan ! شما متوجه نشدید که منظور ما چی بوده! شاید مشکل از بنده بوده که طوری قانون رو نوشتم که موجب بد فهمی شده.. عذر خواهی میکنم... اگر متن بهتری پیدا کردم تصحیحش میکنم ( با اینکه زیرش مثال زدم!! ) ! ولی منظور اون نوشته این بوده که پیش اومده :
اسم‌های مشابه مثل کلن و گروه ... ( مثالی که میزنم واقعا پیش اومده )
_KABIR_sina7238 مثلا! و چند نفر دیگری که _KABIR_ گذاشتن اول اسمشون! منظور این بوده که تو مثالی که زدم کاملا مشخصه! و اصلا ربطی به Rich و RichMan نداره!
در ضمن، وقتی که من این اکانت رو ساختم و این NickName رو انتخاب کردم، خیلی از این فکشنا که الان شما دارید میبینید اصلا وجود نداشته!
متوجه منظور قوانین نشدید! فقط جو سازی کردید!
دوستانی که داخل سرور بازی می‌کنند روی چشم ما جا دارن و براشون احترام قائل هستیم... اما اگر دوست عزیزی فکر میکنه که سرور مشکلی داره میتونه تشریف ببره و امیدواریم هرجا که هست موفق باشه.. دم اونایی گرم که به نا حق نمیگن سرور پارتی بازیه و اگر سرور ایرادی داره تحمل میکنن و در مقابل هم ما براشون احترام زیادی قائل هستیم و همیشه سعی ما بر این بوده که مشکلات رو برطرف کنیم...

اگر جواب من براتون ناراحت کننده بود و فکر میکنید توهین‌آمیز بوده من عذرخواهی میکنم... 🌹

من خیلی راحت میتونستم شکایت شما رو
رد کنم... با توجه به این قانون : username وارد شده باید با نام شما داخل سرور مطابقت داشته باشد.
ولی رد نکردم! چون میدونستم باز هم میاین میگین سرور پارتی بازیه! همینجا تمومش کردم :classic_wink:

موفق باشید...

بسته شد...

• Like 3
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن