رفتن به مطلب

Arshambp

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی: ZooM
نام لیدر شما در بازی (اگر شما لیدر هستید، ذکر کنید): ZooM
نام کسی که شما از ایشان شکایت دارید: Arshambp
نام لیدر کسی که شما از ایشان شکایت دارید (اگر ایشان لیدر هستند، ذکر کنید): AtKiNSoN
نام ادمین ناظر وار: -
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و مافیا فعلی شما در سرور): Level 36 | Leader Of BrotherHood Family
اطلاعات اکانت کسی که شما از ایشان شکایت دارید (رنک و مافیا فعلی ایشان در سرور): DarkSaints Family Rank1
توضیحات شکایت: ایشان طی War روز پنجشنبه مورخ 1آبان ماه مورد خطای کشتن مافیای حریف ( اعضای مافیای اینجانب ) بیرون از منطقه تحت پوشش Turf شده که متاسفانه به مشکل Host Forum و از این قبیل برخوردیم که از درخواست شکایت عاجز بودیم. حال از تیم مدیریتی خواستار برخورد جدی و اعمال قانون بر ایشان جهت پیشگیری از بروز دوباره امثال این موضوع و برپا داشتن عدله را داریم. لطفا تا زمان بررسی ادمین ناظر مربوطه و اعلام نتیجه از طرف ایشان از هرگونه سفسطه و مغالطه جلوگیری نموده و فقط افراد ذیربط صرفا برای دفاعیه در این تاپیک دخالت نمایند. ولاغیر. باتشکر
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...)
http://s17.picofile.com/file/8411878892/avc_MTA_San_Andreas_2020_10_22_20_07_57.mp4.html

• Sad 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

باسلام 

برادر من خود Wild اگر میخواست شکایت میکرد 

از کجا معلوم که من زدم 

به جز من 3 نفر دیگه بقل من بودن 

من فقط با Rifle داشتم تورف رو چک میکردم 

همین 

من حتی تیر هم نزدم 😞

ولی در کل نام من در بازی این نیست !

بعد شما منو بیرون میزنی شکایت میکنم 

رفیقتون میاد ردش میکنه الکی 

در صورتی که کاملا معلومه بیرون تورف زدی !

ولی بیخیال همه چی درست میشه 

#OxiDe#

• Like 1
  • Sad 1
لینک به دیدگاه

باسلام.
یک نکته جالب! : اسمی از Wild برده نشد و شما در فیلم Zanjiri رو کشتید ولی همین الان بر کشتن Wild نیز اعتراف کردید!

ایشان ممبر بنده هستن و بنده به عنوان Leader توان شکایت بجای ایشان را در خصوص War دارم! 

در فیلم کاملا مشخص است کسی از DarkSaints داخل نیست و فقط شما پشت Turf هستید. درست از 5ثانیه بعد مرگ ایشان به سمتی که Aim داشتند نگاه کردم و شمارا دیدم! که یعنی کسی جز شما آنرا نکشته!

زمانی که این اشتباه را انجام دادید اسمتان ArshamBP بود و بنده نمیتوانم پیگیر باشم که چه کسی چه زمانی به چه چیزی ChangeNick میکنند! طبیعتا شکایت باید چندروز پیش یعنی قبل از تغییر اسمتان بوجود می آمد که به دلیل مشکلات Forum این فرایند به تاخیر افتاد!

رفاقتی بین کسی نیست! فیلم گویاست زمانی که شما را کشتم به بنده امتیاز داد که یعنی عملا و از نظر عقلانی بیرون Turf نبودید!

پی نوشت: اگر کار اشتباهی کردید بهتر است گردن بگیرید نه اینکه با شایعه پراکنی سعی بر فرار از حقیقت داشته باشید!

چطور وقتی یک موضوع به نفع شماست کاملا حق و درست ولی اگر به نفع ما باشد پارتی بازی و رفیق و داداشی؟! 

این خزعبلات از یک Helper بعید است!

امضاء : ZooM#

ویرایش شده توسط ZooM
  • Like 1
  • Haha 1
لینک به دیدگاه

با سلام ایشون دیگر مافیا نیستند 

• Like 1
  • Sad 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن