رفتن به مطلب

Lag NaPoleoN

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی:NaKeDCorleone
نام لیدر شما در بازی (اگر شما لیدر هستید، ذکر کنید):ZooM
نام کسی که شما از ایشان شکایت دارید:
NaPoleoN
نام لیدر کسی که شما از ایشان شکایت دارید (اگر ایشان لیدر هستند، ذکر کنید):Immortall
نام ادمین ناظر وار:Nadashtim
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و مافیا فعلی شما در سرور):fms rank 1 lvl 40
اطلاعات اکانت کسی که شما از ایشان شکایت دارید (رنک و مافیا فعلی ایشان در سرور):rank 1 fury
توضیحات شکایت:
‫باسلام. ایشان عادت به لگ کردن در وار و GodMode شدن دارند. همانطور که در فیلم مشهود است ایشان قادر به مردن نیستند. این مورد با DarcyElioT و MaXiMoV در تیم اسپیک بررسی شده و از من خواستند در فروم شکایت کنم. به دلیل پایین بودن اختلاف Score تقاضای ست شدن Turf را دارم. یا حق‬‎
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):http://uupload.ir/view/ugo_mta_san_andreas_2020-10-01_16-24-51.mp4/

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دیگه رفت تو بلک لیست مافیا !

تا اونجایی که من تو تمام شکایت های مربوط به لگ دیدم مجازات همشون محروم شدن از واربوده !

تا حالا حرفی از turf back  نبوده .مگه نه ؟

لینک به دیدگاه

اگه ما لگیم ترف باید بک بخوره ولی اگه شما لگید نباید هیچی بشه
مثل هر شکایتی محرومیت رو میپذریم ولی چرا هر وار باید ترف های FMS به هر دلیلی بک بخوره درحالی که تا حالا سابقه نداشته که یه ترف برای یکی که لگه بک بخوره
نمونه لگ بارز FMS که از بنده 6 برابر طول بیشتر و 8 برابر عرض بیشتر دارند 
مشاهده http://uupload.ir/view/2r1r_bandicam_2020-10-01_22-05-27-945.avi/

ویرایش شده توسط NaPoLeoN
لینک به دیدگاه

بسم تعالی

در 4 ساعت قبل، _iMmoRtAl_ گفته است :

دیگه رفت تو بلک لیست مافیا !

تا اونجایی که من تو تمام شکایت های مربوط به لگ دیدم مجازات همشون محروم شدن از واربوده !

تا حالا حرفی از turf back  نبوده .مگه نه ؟

تفاوت Score ها کمتر از 30 (27) میباشد و این عضو عزیز اگر از عمد خودشان را Lag نمیکردند قطعا نتیجه تغییر میکرد ( Score هایی که دریافت کردند + Score Time که با کشتنمان از ما گرفتند! )

درمورد این موضوع با ادمین های ناظر بحث شده و درزمان Lag بودن شما حضور داشتند... همچنین شرایط خاصی برای تغییر مالکیت Turf وجود دارد که اگر قوانین را مطالعه کنید متوجه آنها خواهید شد.

در 2 ساعت قبل، NaPoLeoN گفته است :

اگه ما لگیم ترف باید بک بخوره ولی اگه شما لگید نباید هیچی بشه
مثل هر شکایتی محرومیت رو میپذریم ولی چرا هر وار باید ترف های FMS به هر دلیلی بک بخوره درحالی که تا حالا سابقه نداشته که یه ترف برای یکی که لگه بک بخوره
نمونه لگ بارز FMS که از بنده 6 برابر طول بیشتر و 8 برابر عرض بیشتر دارند 
مشاهده http://uupload.ir/view/2r1r_bandicam_2020-10-01_22-05-27-945.avi/

1. این فیلم در شکایت دیگری درج شده و شما حق استفاده ندارید.

2. فیلم شما از پایین ترین کیفیت در سطح جهانی برخوردار است که درهرشرایطی قابل مشاهده و بررسی نمیباشد.

3. شما در این صحنه Lag بوده اید و مدارک کاملا از دیدگاه چند بازیکن مجزا موجود است. ( درصورت نیاز ، از @VitoCorleone درخواست میشود فیلم این صحنه را ارسال کنند )

4. حتی در صورت صحت این موضوع شما Leader دارید که ایشان طبیعتا میتوانند در LC/ این مورد را بیان کنند تا بنده و ادمین های ناظر رسیدگی و پیگیری کنیم که از این کار سر باز زدند.

5. شما عملا و شرعا و قانونا توسط @DarcyElioT از مافیا و تمامی موارد مربوطه محروم شدید و حق دخالت را ندارید.

6. فیلم شما به احتمال زیاد منتاژ شده و صدا روی فیلم Compile شده است! ( Vito لگ شده، اصلا اسمش معلوم نیست! ) از @DarcyElioT تقاضای دقت و بررسی دقیق فیلم ایشان و درصورت صحت حرف بنده اعمال مجازات سنگین را دارم!!!
#روباه_مکار #گربه_نره

یاحق.

ویرایش شده توسط ZooM
  • Like 1
  • Haha 1
لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، ZooM گفته است :

بسم تعالی

تفاوت Score ها کمتر از 30 (27) میباشد و این عضو عزیز اگر از عمد خودشان را Lag نمیکردند قطعا نتیجه تغییر میکرد ( Score هایی که دریافت کردند + Score Time که با کشتنمان از ما گرفتند! )

درمورد این موضوع با ادمین های ناظر بحث شده و درزمان Lag بودن شما حضور داشتند... همچنین شرایط خاصی برای تغییر مالکیت Turf وجود دارد که اگر قوانین را مطالعه کنید متوجه آنها خواهید شد.

اره حق با شماست تا حالا تو تمامی زمان های سرور سر لگ هیچ تورفی بک نخورده تو قوانین هم نزده اگه پلیر لگ باشه تورف بک میخوره...ولی خب هرچیزی باید یک جا شروع بشه وبا شما..

ناموسن خوش به حال ممبرات هیچی براشون مهم نیست اگه ببازن به هر دلیلی تورف بک میخوره....

میدونم تقریبا 3یا4 سال از شما ها کوچیک ترم ولی یه چی میگم انجامش بده خوبه

(رو پای خودت وایسا) اگه زدی GG اگه باختی از باختی که دادی درس بگیر

من اینارو نگفتم که شکایت نزنی شکایت بزن ولی قوانین رو تغیر نده یه وقت موقابل خودت میشه

HallErMaX

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، _iMmoRtAl_ گفته است :

اره حق با شماست تا حالا تو تمامی زمان های سرور سر لگ هیچ تورفی بک نخورده تو قوانین هم نزده اگه پلیر لگ باشه تورف بک میخوره...ولی خب هرچیزی باید یک جا شروع بشه وبا شما..

ناموسن خوش به حال ممبرات هیچی براشون مهم نیست اگه ببازن به هر دلیلی تورف بک میخوره....

من اینارو نگفتم که شکایت نزنی شکایت بزن ولی قوانین رو تغیر نده یه وقت موقابل خودت میشه

HallErMaX

سلام و خسته نباشید طبق گفته ی خودتون سعی کنید رو پای خودتون وایسید این که شما میای از  تقلب تو یک بازی که همه جمع میشن برای وقتشونو با رفیقاشون بگذرونن امسالی مثله شما میان خرابش میکنن با لگ کردن شما یاد بگیرید ۴تا گیم بدون اینکه بخوای تقلبی تو کارت باشه روراست بازیتو کنی بعد در مورد رو‌ پا ایستادن صحبت کنید لطفا 

شما خودتون هنوز با لگ زنده اید تو این راستا یعنی شما انقد دارای سطح پایینی هستید مه از لگ استفاده میکنید برای برنده شدن؟؟؟؟یکم انصاف خوب چیزیه که بیای برای یه بازی که فقط ارزش دور هم بودن رفقات و سرگرم شدن رو داره بخوای بیای برای اینکه بگن اره فلانی ام‌ گانریش خوبه مافیاش قویه 

این وصله هارو به اونی میچسبونن که پاک‌ و ساده باشن نه اونی بخواد با لگو این چیزا خودشو بکشه بالا 

#درک_داشته-باشیم:)

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، _iMmoRtAl_ گفته است :

HallErMaX

در قوانین نوشته شده طی شرایط خاص و با صلاحدید ادمین مربوطه درصورت نیاز قوانین متغیر میباشد.

قبلا اعلام کرده ام حال هم اعلام میکنم بنده هیچ نسبتی با کسی ندارم، فقط مشکل اینجاست که همیشه حرف درست را میزنم ( چه بر ضرر باشد چه بر نفع ) و تیم مدیریتی طرف حق را میگیرند!

سن مهم نیست، شرط زندگی عقل است ( زندگی شاد و سالم در عقل سالم است ).

این حرف را به Member های خود بزنید! شما وقتی نمیتوانید با بازی سالم برنده باشید پای باخت خود بمانید و از راه های تقلب ائم از لگ - باگ - مونتاژ فیلم - مولتی و...  دست به برد کثیف نزنید!

خودتان را جای ما بگذارید : شما مافیای مدعی با سابقه طویل در کل ادوار هستید که زمانی در روز را صرف انجام وار میکنید و طرف مقابل شما که 1/4 شما هم سابقه بازی ندارند با انواع و اقسام تقلب ها و راه های میانبر سعی بر دریافت برتری نسبت به شما میکنند. چکار میکنید؟ میگذارید حقوقتان پایمال شود؟

افرادی که با این متون طلایی سعی بر دفاع از آنها دارید خودشان شب قبل از وار اعلام کردند که با لگ حضور خواهند داشت (مدارک ارسال شده و موجود است) ; همچنین فیلم Lag ایشان از چند زاویه و دید چند عضو متفاوت موجود میباشد...

همینطور همین حالا اعلام بر داشتن چند Device متفاوت و تحدید بر حضور در مافیا با اکانت های مجزا و Multi کردند که مدارک برای @DarcyElioT و دیگر ادمین ها ارسال گردیده و شدیدا درخواست پیگیری جدی و سختگیرانه را داریم!

از شما تقاضا دارم درصورت عدم وجود دلایل کافی از اسپم خودداری نمایید و مانع رسیدن حق به حق دار نشوید.

باتشکر

امضا : ZooM#

ویرایش شده توسط ZooM
لینک به دیدگاه

@NaPoLeoN

رضا جریکو تویی؟؟! 

خارتو میگام 

حروم کیون 

😂😂😂😂😂

• Haha 8
لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، ZooM گفته است :

در قوانین نوشته شده طی شرایط خاص و با صلاحدید ادمین مربوطه درصورت نیاز قوانین متغیر میباشد.

قبلا اعلام کرده ام حال هم اعلام میکنم بنده هیچ نسبتی با کسی ندارم، فقط مشکل اینجاست که همیشه حرف درست را میزنم ( چه بر ضرر باشد چه بر نفع ) و تیم مدیریتی طرف حق را میگیرند!

سن مهم نیست، شرط زندگی عقل است ( زندگی شاد و سالم در عقل سالم است ).

این حرف را به Member های خود بزنید! شما وقتی نمیتوانید با بازی سالم برنده باشید پای باخت خود بمانید و از راه های تقلب ائم از لگ - باگ - مونتاژ فیلم - مولتی و...  دست به برد کثیف نزنید!

خودتان را جای ما بگذارید : شما مافیای مدعی با سابقه طویل در کل ادوار هستید که زمانی در روز را صرف انجام وار میکنید و طرف مقابل شما که 1/4 شما هم سابقه بازی ندارند با انواع و اقسام تقلب ها و راه های میانبر سعی بر دریافت برتری نسبت به شما میکنند. چکار میکنید؟ میگذارید حقوقتان پایمال شود؟

افرادی که با این متون طلایی سعی بر دفاع از آنها دارید خودشان شب قبل از وار اعلام کردند که با لگ حضور خواهند داشت (مدارک ارسال شده و موجود است) ; همچنین فیلم Lag ایشان از چند زاویه و دید چند عضو متفاوت موجود میباشد...

همینطور همین حالا اعلام بر داشتن چند Device متفاوت و تحدید بر حضور در مافیا با اکانت های مجزا و Multi کردند که مدارک برای @DarcyElioT و دیگر ادمین ها ارسال گردیده و شدیدا درخواست پیگیری جدی و سختگیرانه را داریم!

از شما تقاضا دارم درصورت عدم وجود دلایل کافی از اسپم خودداری نمایید و مانع رسیدن حق به حق دار نشوید.

باتشکر

اکی هر کاری میخای انجام بده دمت گرم !! Multi کیه ؟؟

و اینم بگم همینطور که میگی شکایت باید درست باشه چه برای ما چه برای شما ؟؟

ممبرت تو شکایت زده ادمین وار نداشتیم ؟؟ خوب پست پایین جواب خودت به اوشکایتو نگاکن

لینک به دیدگاه

. در زمان وار ادمین ناظر هست و لیدر شما میبایست اعلام میکردند که نکردند!

2. شما خودتان مظهر لگ هستید (کاملا اثبات شده) و چون در این تایم لگ بودید توان قضاوت نیست ( مدارک از زوایای مختلف و دیدگاه اعضای مختلف موجود است ).

3. مدارک شما به قدری کیفیت پایین میباشد که درحالت 1Px هم قابل شناسایی نیست.

4. فرم شکایت شما کامل نیست ( ادمین ناظر : Nadashtim - اطلاعات فرد مورد نظر : نمیدونم! ) که خلاف قوانین انجمن میباشد.

پ.ن : اگر از فشارخون بالا حاصل از محرومیت مافیا رنج میبرید پیشنهاد میشود به فکشن مقدس و محترم Medic رجوع کنید.

یاحق

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

خط 4 رو بخون چطور میگی چه به ضرر باشه چه به نفع اینم به ممبرت بگو درست شکایت بزنه داشی

لینک به دیدگاه

علی داداش هی کاری میخای انجام بده ولی شما میگید چنتا دوست اومدیم داریم بازی میکنیم وقت میزاریم ناموسن حرف خوبی بود

اومدیم بازی کنیم نیومدیم دعوا که ؟؟

من با همه رفیق بودم با (همه) اومدم لیدری گرفتم دیدم هرچی رفیق بوده شرایطی بوده الانم ناموسن هرکی رفیق هست باهام خداوکیلی دمش گرم

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، _iMmoRtAl_ گفته است :

علی داداش هی کاری میخای انجام بده ولی شما میگید چنتا دوست اومدیم داریم بازی میکنیم وقت میزاریم ناموسن حرف خوبی بود

اومدیم بازی کنیم نیومدیم دعوا که ؟؟

من با همه رفیق بودم با (همه) اومدم لیدری گرفتم دیدم هرچی رفیق بوده شرایطی بوده الانم ناموسن هرکی رفیق هست باهام خداوکیلی دمش گرم

دعوا نداریم دوست عزیز! رفاقت جدا بحث قوانین جدا! هرکس خلاف قوانین عمل کند باید با عواقب آن روبرو شود. شما خلاف قوانین عمل کردید و حال عواقب آن به دنبال شماست! طبق قوانین و درست بازی کنید تا مشکلاتی ائم از شکایات وار گریبان گیرتان نشود!

لینک به دیدگاه

در 50 دقیقه قبل، _iMmoRtAl_ گفته است :

اکی هر کاری میخای انجام بده دمت گرم !! Multi کیه ؟؟

و اینم بگم همینطور که میگی شکایت باید درست باشه چه برای ما چه برای شما ؟؟

ممبرت تو شکایت زده ادمین وار نداشتیم ؟؟ خوب پست پایین جواب خودت به اوشکایتو نگاکن

NaPoLeoN حساب Multi آقای ReZa_JeRiChO هستند که صاحب اصلی حساب ، فردی به اسم Hushi بوده که ایشان حساب را خریداری و اسم آنرا تغییر دادند! همچنین ایشان هنوز ابراز علاقه به استفاده از حساب های مجزا در مافیا جهت دور زدن محرومیت را دارند و به گفته ی خود 2لپتاپ و 2سیستم خانگی دارند که با آنها مارا تحدید به استفاده ی مجدد و مکرر از Lag در War کردند.
+ بنده با نوشتن نداشتیم عضو شما مشکل نداشتم. ایشان خبر ندارند ادمین ناظر کیست چون ادمین ناظر با CMD های مخصوص Spec میکنند! مشکل شکایت شما نوشتن به صورت Finglish در فرم شکایت و دراصل ندانستن اطلاعات حساب فرد متشاکی است!

متن شکایت @peerage9 و فرم کاملا رسا و پویا میباشد و اطلاعات درست نوشته شده ولذا درصورت نیاز از ایشان درخواست شکایت مجدد با زبان شیرین پارسی را دارم.

ویرایش شده توسط ZooM
لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، ZooM گفته است :

NaPoLeoN حساب Multi آقای ReZa_JeRiChO هستند که صاحب اصلی حساب ، فردی به اسم Hushi بوده که ایشان حساب را خریداری و اسم آنرا تغییر دادند! همچنین ایشان هنوز ابراز علاقه به استفاده از حساب های مجزا در مافیا جهت دور زدن محرومیت را دارند و به گفته ی خود 2لپتاپ و 2سیستم خانگی دارند که با آنها مارا تحدید به استفاده ی مجدد و مکرر از Lag در War کردند.
+ بنده با نوشتن نداشتیم عضو شما مشکل نداشتم. ایشان خبر ندارند ادمین ناظر کیست چون ادمین ناظر با CMD های مخصوص Spec میکنند! مشکل شکایت شما نوشتن به صورت Finglish در فرم شکایت و دراصل ندانستن اطلاعات حساب فرد متشاکی است!

متن شکایت @peerage9 و فرم کاملا رسا و پویا میباشد و اطلاعات درست نوشته شده ولذا درصورت نیاز از ایشان درخواست شکایت مجدد با زبان شیرین پارسی را دارم.

بنده اگر مولتی بودم قبلی که لیدری اونجرز رو بگیرم بن میشدم بنده کاملا قانونی درحال بازی کردن هستم 
دوما بحث خرید و... را وسط نکشید که خیلیا فکر میکنند واقعا رفرال شما 400 است و اصلا پولی نداده اید 
لگ کردن یکی از رواج ترین کارها در واره که کل مافیا ها حداقل دو نفر لگ میکنند و میتوانید با شکایت کردن پیگیری کنید و همانطور که اسکریپتر سرور گفتند اصلا لگی توی سرور وجود ندارد و بازم من مشکلی نمیبینیم که مجازات شوم
احترام بقیه و دیگران رو تا برسی شکایت نگه دارید

ویرایش شده توسط NaPoLeoN
لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، NaPoLeoN گفته است :

بنده اگر مولتی بودم قبلی که لیدری اونجرز رو بگیرم بن میشدم بنده کاملا قانونی درحال بازی کردن هستم 
دوما بحث خرید و... را وسط نکشید که خیلیا فکر میکنند واقعا رفرال شما 400 است و اصلا پولی نداده اید 
لگ کردن یکی از رواج ترین کارها در واره که کل مافیا ها حداقل دو نفر لگ میکنند و میتوانید با شکایت کردن پیگیری کنید و همانطور که اسکریپتر سرور گفتند اصلا لگی توی سرور وجود ندارد و بازم من مشکلی نمیبینیم که مجازات شوم
احترام بقیه و دیگران رو تا برسی شکایت نگه دارید

(ReZa_JeRiChO (Reff 3K) = NaPoleoN (Reff 1900 ، اسم واقعی شما رضا عرفانی ، ولی اسم درج شده در حساب NaPoleoN سجاد! چقدر جذاب!

حساب بنده توسط شخص GodFather کاملا چک و بررسی شده و بعد دارایی ها انتقال یافته! (اسم واقعی ، ایمیل ، سریال ، تاریخ ساخت حساب و... همه مغایرت دارند!) همچنین از افرادی که زمانی با ما بازی میکردند میتوانید بپرسید تا جواب شمارا بدهند! نمونه آنها @Assassin که از آن زمان دوست بنده است 🙂

"لگ کردن یکی از رایج ترین کارها در War میباشد" خودتان به جمله ای که نوشتید توجه کنید! اینکه یک کار رایج میباشد مهم نیست، مهم درست یا غلط بودن اینکار است! مشکل اصلی اینجاست که درحالتی که تیم مدیریتی میلیون ها تومان صرف VDS برای رفع Lag سرور و بهتر کردن تجربه بازی برای شما عزیزان میباشد شما و امثالهم با استفاده از Lag و راههای میانبر تمام این زحمات و هزینه هارا به یغما میکشید!

آری، درصورت مشاهده Lag باید به Forum مراجعه کرد که ماهم همینکار را جهت تحقق حق قانونیمان انجام دادیم! شما با استفاده از Lag بیشتر زمان War را در Turf سپری کردید ( Score Turf ) و حتی تعداد زیادی از ما قربانی Lag شما شدند و آنهارا با SuperLag خود کشتید که باعث حرام شدن زمان ، نیرو و انگیزه ما برای بازی و همچنین هزینه VDS شدید!

اختلاف این دو مافیا در War مذکور کمتر از 30میباشد ، اگر شما در این War با Lag خود وارد نمیشدید قطعا نتیجه این نبود، برای همین درخواست تغییر نظر نسبت به مالکیت این Turf و همچنین محروم ماندن شما را دارم باشد که عبرتی باشید برای آیندگان! @DarcyElioT

• Like 1
لینک به دیدگاه

با سلام در رابطه با این شکایت این فرد فعلا نمیتواند وارد مافیا شود

و در رابطه با مولتی بودن یا نبودن اکانت اونر سرور تصمیم خواهند گرفت

در رابطه با Turf هم با منیجر سرور صحبت خواهد شد و تصمیم

گیری با ایشان است

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن