رفتن به مطلب

Kill Bi Mored +300

HoLDSh0t

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی: TajTakht
نام کسی که شما از ایشان شکایت دارید: rezakafan

اطلاعات اکانتی که از ایشان شکایت دارید(رنک و فکشن/مافیا): NG | Level 52 
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): Civi Level 31
توضیحات شکایت: ایشون رفیق بنده رو بی دلیل کیل میده در صورتی که ایشون میله نداشت برای ایشون دره سلول رو باز کرده از سلول اومده برون کنار سرباز واساده و ایشون کیل داده !
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):

http://uupload.ir/]http://uupload.ir/files/velk_mta-screen_2020-09-28_16-21-06.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

لینک به دیدگاه

با سلام،

شاکی عزیز، @Ys_GameR، تنها یک dalilemarg/ برای اثبات حرف هایتان کافی نیست! باید مدارک بیشتری قرار دهید.

افسر محترم، @rezakafan، لطفا مدارک Kill ایشان را قرار دهید. (میتواند حوالی تایمی که شاکی اسکرین قرار داده اند باشد. حتی ۱ ساعت قبل تر!)

(در ضمن، @Ys_GameR، شما میبایست نسبت به تغییر نام انجمن خود از طریق راه های ارتباطی مثل ربات تلگرامی سرور یا سوپروایزر محترم، Ciavash، اقدام نمایید.)

لینک به دیدگاه

باسلام

بنده دیدم ایشون از سلولشون اومده بیرون و گرفتم کیلشون دادم

همان طور که در عکس بنده دیده میشه ایشون بیرون سلول کشته شدن و ایدی ایشون 8 هست و وقتی هم که کیلل دادمشون بالا سمت چپ نوشته زندانی TajTakht به دست rezakafan به قتل رسید + 300ثانیه اینم مدرک

Ez Bodi Bay

@AnGeLlA

Az Zendegi Naomid Nasoh

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، rezakafan گفته است :

باسلام

بنده دیدم ایشون از سلولشون اومده بیرون و گرفتم کیلشون دادم

همان طور که در عکس بنده دیده میشه ایشون بیرون سلول کشته شدن و ایدی ایشون 8 هست و وقتی هم که کیلل دادمشون بالا سمت چپ نوشته زندانی TajTakht به دست rezakafan به قتل رسید + 300ثانیه اینم مدرک

Ez Bodi Bay

@AnGeLlA

Az Zendegi Naomid Nasoh

ماشالا به دروغا

لینک به دیدگاه

راستی رفیق شما خودش فروم نداره که تو اومدی اگر من مدرکم نداشته بودم شکایت بدلیل اینکه بجای کسی دیگه داری شکایت میکنی رد میشه!

Az Zendegi Naomid Nasoh

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، rezakafan گفته است :

راستی رفیق شما خودش فروم نداره که تو اومدی اگر من مدرکم نداشته بودم شکایت بدلیل اینکه بجای کسی دیگه داری شکایت میکنی رد میشه!

Az Zendegi Naomid Nasoh

شما بهتره اسپم نکنی ببینم لیدر و ادمین چی میگن آقایه رضا ت..فی

لینک به دیدگاه

با سلام دوباره،

با توجه به ناکافی بودن مدارک شاکی، کار افسر مربوطه صحیح میباشد.

@Ys_GameR، همیشه میبایست مدارک بیشتری برای شکایت جمع آوری کنید. dalilemarg/ اعتبار زمانی ندارد.

+

در 15 ساعت قبل، rezakafan گفته است :

با توجه به چک آیدی رفرال ایشان، با آیدی رفرال Ys_GameR مطابقت دارد. پس ایشان Change Nick داده اند.

باید هماهنگی های لازمه را با سوپروایزر @Ciavash انجام دهند. زیرا ایشان در لیست سیاه قرار دارند.

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

با احترام، بسته شود.

꧁༒☬AɳGҽLʅA☬༒꧂

ویرایش شده توسط AnGeLlA
لینک به دیدگاه

بسته شد

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن