رفتن به مطلب

NooB

iSeXy_XenoN

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی:iSexY_XenoN
نام کسی که شما از ایشان شکایت دارید:masuodwf

اطلاعات اکانتی که از ایشان شکایت دارید(رنک و فکشن/مافیا):  Name: masuodwf |Referral ID: 15719 | Level: 14 | Faction: Edare Police(1)
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):Name: iSexY_XenoN | Referral ID: 14404 | Level: 24 | Faction: Civilian(0) 
توضیحات شکایت: نوب بودن پلیس
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):     LInK

𝓲𝓢𝓮𝓧𝔂_𝓧𝓮𝓷𝓸𝓝

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• Supervisor
لینک به دیدگاه

شما خودت پریدی رو ماشین داری ضربه میزنی اون یارو هم داره db میکنه این کسی هم که تو ماشین منه داره db 4

حالا من نمیدونم به شما تو m3/ اختار  بدم

تفنگ اینو tack کنم  و w 4 بدم

یا به اون یارو w 4 بدم

یا ماشینو اسپری کنم ؟

دوما شما چرا هی خودتو میندازی رو ماشین و بگم من اصلا تو اون لحظه گیج بودم نمیدونستم کدوم یک از کارای بالا رو بکنم تازه شماهم پریدی رو ماشین لگد میزنی کار من رو هم زایاد کردی و بعد اون یارویی که تو ماشینم بود خودش کلیل شد رفت 500 s  جلیل و تایم خودشو الکی بیشتر کرد و اون یکی من اسمشو نمیتونستم بخونم که بهش w بدم و شما اگه نپریده بودی رو ماشین و من مجبور نبودم بایست m3/ کنم به جای m3/ دادن به شما تفنگ های اینی که تو ماشینم بود رو tack میکردم اینجوری نمیشد 

مدرک در پست بعدی

لینک به دیدگاه

دوما من باید از شما شکایت کنم به خاطر این کارتون

فکر کنید من پلیر عادی بودم شما خودتو میندازی رو ماشین تا بترکه بعد W بدی

من تا اومدم tack کنم ماشین اتیش گرفت tack رو ول کردم برم spray کنم که ماشین ترکید

سوما مگه من چند تا دس دارم که هم زمان همه این کارارو بکنم لینک زیر رو ببینید من اومدم همه کار کنم به خاطر این نشد

لینک 2 :http://uupload.ir/view/hpm2_new_project_2.mp4/

لینک 1:http://uupload.ir/view/pubr_new_project_1.mp4/

اگه لینک نیومد در بالای مرورگر خود لینک را گپی کنید اینو ببینید و به چت هم دقت کنید

لینک به دیدگاه

اگه لینکو نشد به صورت مستقیم ببینید با یک مرورگر دیگر امتحان کنید

و علت دوتا بودن فایل ها حجم انها است که نمیشد در یکی قرار دهم

با تشکر

لینک به دیدگاه

شما خودت جای من بودی کدوم کارو میکردی یا اصلا میتونستی کاری بکنی 

من اول باید تفنگای این شخصی که تو ماشینم بود رو tack میکردم که شما نزاشتی

بعد که Db کرد چون cuff بود نمیتونستم w بدم و اگه هم میشد بدم نمیتونم تو cuff کیللش کنم باید uncuff میشد w میدادم و کیلل میکردم که اصلا نمیشد هم شما و او شخصی که تو ماشینم بود و اون یکی اصلا بهم مهلت نمیدادید spray هم bind بود و گر نه اون هم نمی تونستم بزنم چه برسه به  teak gun و w و kill

این فقط برای این شخص بود بلکه باید به شما 3 اخطار در m3 میدادم اگه دوباره میکوبیدی نمیدادی w میدادم 

و اون یکی هم که داشت همینطور ماشینمو میزد تا بترکه من باید به اون w 4 میدادم بعد از w 4 باید kill میکردم 

و من از قبل نمیدونستم گان داره و داشتم به شما اخطار میدادم که یهو گان کشید و من دیگه فرصتی برای tack نداشتم

شما خودت بگو تو کمتر از 1 دقیقه تو این شرایط میتونی این کارارو بکنی  میتونی بکنی 

لینک به دیدگاه

با سلام و احترام "

شکایت شما برسی و رد شد.

< شکایت کاملا بی مورد و بیهوده است >

@masuodwf :

+ در صورتی که شخصی اقدام به کوبین با مشت و لگد به خودرو میکند 3 بار از طریق m3/ به ایشان اخطار دهید و در صورت تکرار به ایشان Wanted +1 Ram On Car Cop را بدهید...

+ چنانچه شخصی اقدام به تیراندازی به خودرو در حالت Cuff میکند 2 بار Take Gun و در صورت تکرار Wanted مربوطه را اعمال نمایید....

< از شکایت بی مورد جداً خودداری نمایید - ادمین محترم اخطار فروم برای پلیر به دلیل شکایت بی مورد و بی اساس در انجمن طبق قوانین لحاظ شود >

با احترام - بسته شود؛

|=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=|

⏪ ♣️ AʅιRҽȥα0217,# ♣️ ⏩

--  وَمَـن یَتَــوَڪَل عَلـے اَللـہ  -- 

لینک به دیدگاه

راستی بگم من دیروز 100mg نت  دادم برای اپلود این 2 فیلم مجبورم بودم با این کیفیت بزارم که نوشته ها پیدا باشه

اخه نمیشه که هر پلیری بیاد یه شکایت الکی کنه منم الکی به خاطر شکایت الکی رکرود اپلود و به پلیر فقط یه اخطار بگیری اینجوری همه میان الکی شکایت میزارن تا شاید شخص مقابل مدرک نداشته باشه الکی fw بگیره

با تشکر

لینک به دیدگاه

پلیر محترم در صورت تکرار و اقدام به شکایت های بی محتوا و بی مورد ، اخطار دریافت میکنید.

بسته شد

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن