رفتن به مطلب

بستن هلپ

alirezah

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی:ALIREZAH
نام هلپری که شما از ایشان شکایت دارید:_Arian_
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):لول 10 بدون فکشن 
توضیحات شکایت:سلام یه باگی هست که وقتی 2  وانتد داری بدون اینکه پلیس  ارست کنه میوفتی زندان(به هر طریقی کشتع بشی)و تایم جیل 2 وانتد 500 سانیه هست ولی توی زندان مرکزی و 1200 سانیه میوفتی جیل بنده درخواست کمک دادم گفتن باگه و گفت سوالی نداری یه سوال پرسیدم که من 600 سانیه به ناحق افتادم جیل نمیتونید منو ازاد کنید و بدون اینکه بگه بله یا خیر درخواست رو بست |:
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):http://uupload.ir/files/anx4_mta-screen_2020-09-28_01-14-17.png

• Haha 2
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

داداش کمک کنندس دیگه

فرشته نجات نیست که بیاد زندان Free بده

بای

• Like 3
  • Thanks 1
  • Haha 20
لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، alirezah گفته است :

نام شما در بازی:ALIREZAH
نام هلپری که شما از ایشان شکایت دارید:_Arian_
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):لول 10 بدون فکشن 
توضیحات شکایت:سلام یه باگی هست که وقتی 2  وانتد داری بدون اینکه پلیس  ارست کنه میوفتی زندان(به هر طریقی کشتع بشی)و تایم جیل 2 وانتد 500 سانیه هست ولی توی زندان مرکزی و 1200 سانیه میوفتی جیل بنده درخواست کمک دادم گفتن باگه و گفت سوالی نداری یه سوال پرسیدم که من 600 سانیه به ناحق افتادم جیل نمیتونید منو ازاد کنید و بدون اینکه بگه بله یا خیر درخواست رو بست |:
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):http://uupload.ir/files/anx4_mta-screen_2020-09-28_01-14-17.png

داش زدی

نه ممنون 😐

دگ چرا شکایت میزنی  :l

• Haha 1
لینک به دیدگاه

سلام

شکایتو پس گرفتم

با توجه به نظر دوستان و چک کردن دوباره اسکرین شات دیدم که گفتم ن ممنون😐عذر خواهی میکنم از هلپر عزیز و ادمین ها

با تشکر 

• Haha 1
لینک به دیدگاه

با سلام و احترام 

دوست عزیز اگر شما وانتد داشته باشید و در نزدیکی یک کاپ در حال انجام
وظیفه باشید و داخل ماشین بمیرید کیل برای کاپ و همین طور شما جیل میشید.
در ضمن من به شما توضیحات کامل دادم و از شما سوال کردم که مدارک موجود در صورت صلاحدید
ادمین ناظر قرار داده میشه.
لازم به ذکر است نه بنده و نه هیچ هلپر دیگری قادر به Unjail هیچ پلیری نیستیم و مسولیت وضعیت شما
با وانتد به عهده خودتان است.
باتشکر.

• Like 7
لینک به دیدگاه

با سلام و احترام 
همانطور که در چندین شکایت قبل این مورد ذکر شد اعضای تیم هلپری موظفند در زمان پاسخگویی به Helpme و یا آموزش New Player با صبر و حوصله به تمامی پرسش های پلیر پاسخ بدهند و قبل از بستن هلپ و یا پایان دادن به فرآیند آموزش New Player از اینکه اون پلیر دیگر هیچ سوال یا مشکلی ندارد اطمینان کسب کنند .

تذکرات بصورت جدی به هلپر مربوطه داده خواهد شد و در صورت تکرار موارد مشابه برخورد شدیدتری صورت خواهد گرفت .

بسته شد .

ویرایش شده توسط MwTiN
  • Like 1
  • Thanks 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن