رفتن به مطلب

ادمینی که قوانین ساده فروم را نمیداند

IvoR

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی: IvoR
نام ادمینی که شما از ایشان شکایت دارید: Pablo
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):  IvoR | Wanteds: Nadarad | Referral ID: 9486 | Level: 20 | Faction: Civilian(0)
توضیحات شکایت: ایشون  وقتی که قوانین ساده ی شکایت از پلیر را نمیداند چرا باید شکایت از پلیر هارا چک کند؟ ایشون شکایتشون انگلیسی بوده ولی این ادمین اصلا توجهی ندارد به این موضوع
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...)

• Like 1
  • Haha 11
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز @IvoR فقط جهت کمک به شما دخالت میکنم!! معادل درست و صحیحی در زبان فارسی برای Non_Rpوجود نداره و نمیشه از کلمه ای غیر از خود Non_Rpاستفاده کرد بخاطر همین که این چنین موارد مشکلی نداره و کلمات دیگری همچون Non-Rpهستن مثل Dm Abuseو... که معادل درست و دقیقی در فارسی برای چنین کلماتی معین نشده لطفا اخطار ندید میخواستم راهنمایی کنم.

ویرایش شده توسط _Hatred_
کمک
  • Like 2
  • Confused 1
لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، _Hatred_ گفته است :

دوست عزیز @IvoR فقط جهت کمک به شما دخالت میکنم!! معادل درست و صحیحی در زبان فارسی برای Non_Rpوجود نداره و نمیشه از کلمه ای غیر از خود Non_Rpاستفاده کرد بخاطر همین که این چنین موارد مشکلی نداره و کلمات دیگری همچون Non-Rpهستن مثل Dm Abuseو... که معادل درست و دقیقی در فارسی برای چنین کلماتی معین نشده لطفا اخطار ندید میخواستم راهنمایی کنم.

اول از همه باید بگم که شما حق دخالت را ندارید و از منیجر محترم خاهشمندم اخطار فروم لحاظ کند

دوما نان ارپی یعنی کاری که توی زندگی عادی نمیشود انجام داد بعدشم من خودم چند روز پیش شکایتی داشتم اون هم توضیحاتش همین بود توسط ادمین قبول نشد خاهشن توی کاری که بلد نیستید و بلد نیستید و به شما مربوط نیست دخالت نکنید 

باتشکر

• Like 1
  • Haha 3
لینک به دیدگاه

‎‫با سلام طبق صحبت های انجام شده با رنک های بالاتر کلمه هایی مانند DM DB Abuse Non-Rp در توضیحات شکایت قابل قبول بوده و مشکلی ندارد.

لطفا قبل از شکایت اطلاعات لازم را کسب کنید. باتشکر

@Parsa_AvengeR

ویرایش شده توسط PuBlO
  • Like 8
  • Thanks 1
لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

سلام..
در رابطه با موضوعی که اشاره کردید،
مشکل خاصی مشاهده نشد...
برخی کلمات و اصطلاحات، معادل مناسبی ندارد ویا داخل محیط گیم به این شکل استفاده می‌شوند...

با احترام

بسته شد...

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن