رفتن به مطلب

تیراندازی توسط مامور دولت وای

RichMaN

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی:RichMaN
نام کسی که شما از ایشان شکایت داریدAmJaD

اطلاعات اکانتی که از ایشان شکایت دارید(رنک و فکشن/مافیا):     Name: AmJaD | Referral ID: 11654 | Level: 32 | Faction: Police Federal(1)
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):  LVl:43 Cilivian referral:2472
توضیحات شکایت:
از کی تا حالا مامور دولت هم بیجا تیرندازی میکنه به خودروی من و دوستم شما باید الگو ملت باشید به شما قوانین مگریاد ندادن  این کار منجرب به اخطار اقلیتی دارد یک بار زدی نادیده گرفتم ریکورد گرفتم از شکایت منصرف شدم ولی اینبار گفتم شکایت کنم مگر یاد بگیرید قوانین  هر گونه تیراندازی بیجا توسط مامور مجازات شدید برخوردار خواهد داشت.
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...) 

http://uupload.ir/view/stah_gta_sa_2020-09-27_17-34-07-660.avi/

• Thanks 1
  • Confused 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

افسر @AmJaD مدارک و دفاعیه خود را ارائه دهید! 

《 مهلت 24 ساعت 》 

لینک به دیدگاه

بنده در اون لحظه ریکورد نبودم و مدرک کافی ندارم اما بطور مستقیم به ماشین ایشون تیر نخورده 

@_Mostafa_

• Haha 1
لینک به دیدگاه

دوست عزیز باید بدانید موقعی که میرین فکشن باید از همه موقعیت کار هاتون اسکرین شات لازم یا ریکورد داشته باشید این دقایق اخر فیلم گرفته شده ببینید تیر به ماشین بنده هم اثابت کرد که هر دو پلیر از ماشین بیرون آمدیم

در ضمن بلفرض بگیم شما به من تیر نزدی ولی خودت خوب میدونی یک پلیس نباید در هیچ شرایط الکی تیراندازی کرد مگر اینکه جانش در خطر باشد شکایت بعدی هم گذاشته میشود لطفا پرونده من رسیدگی کامل شود و ایشون باید به مجازات بالا طبق قوانین سرور برایشان  ثبت و ضبط شود با تشکر.

@RichMaN

لینک به دیدگاه

لازم نیست به من درس بدید و لطفا برای بالا رفتن ارسالی الکی چیزی نگید 

@_Mostafa_

• Haha 1
لینک به دیدگاه

چقدر شما عصبی هستین من حرف بدی نزدم عزیزم ما به خیلی ها اینجا درس یاد میدیم و خیلی ها ما رو میشناسن شاید شما تازه وارد باشید منو نشناسید انشاءالله به مرور زمان بیشتر آشنا میشم به امید یک روز خوب بای....

لینک به دیدگاه

با افسر مربوطه برخورد خواهد شد... 

بسته شود 

• Haha 1
لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، _Mostafa_ گفته است :

با افسر مربوطه برخورد خواهد شد... 

بسته شود 

بسته شد

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن