رفتن به مطلب

بستن هلپ و جواب ندادن به سوال

_MassiH_

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی: _MassiH_
نام هلپری که شما از ایشان شکایت دارید: Negar 
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): Level 47 Civilian
توضیحات شکایت:
با سلام، واقعا نمیدونم تایم هلپ برای ایشون مهم است یا خیر یا اصلا خود هلپ باز کردن چی؟ مهمه ؟، من از ایشون سوال کردم جواب بنده رو ندادن و بدون اینکه سوال کنن ، سوالی ندارید؟ هلپ رو بستن!. در میتینگ هلپر ها توسط رنک بالاتر چندین بار گقته شد که بپرسید سوالی داره طرف یا نه؟
اگه ایشون برای هلپری نیومدن قطعا مقصد چیز دیگه هستش که اینو کل سرور میدونن...
🙂

مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...)http://uupload.ir/files/x97y_mta-screen_2020-09-23_20-40-42.png

• Like 1
  • Haha 8
  • Confused 2
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و احترام

بنده واقعا نمیدونم به شما چی بگم

با چه رویی اقدام به شکایت میکنید خیلی جالبه

با سابقه ی درخشانی که درون سرور دارین خوشبختانه یا متاسفانه همه میشناسنتون

پس میدونن که چندین ماه هلپر بودین در نتیجه لازم به جواب دادن این سوال های پیش پا افتاده به شما نیست

http://uupload.ir/files/oa9r_mta-screen_2020-09-23_20-39-27.png

در این اسکرین شات مشخص است که سوالاتی مانند سرور لگه؟ چطوری ماهی بگیرم؟از کجا گلد بخرم؟ پرسیدین

و بنده به 2 سوال شما پاسخ دادم ولی از آنجایی که هلپ می در اون ساعت زیاد بود و باید به همه ی هلپ ها رسیدگی میشد وقتی دیدم قصد شما از هلپ می دادن اذیت کردن هلپر است و الکی هلپ می دادین با همانگ کردن با ادمین محترم هلپ شما رو بستم و به دیگران رسیدگی کردم

http://uupload.ir/files/njqg_mta-screen_2020-09-23_20-48-40.png

در این اسکرین شات شاهد ناراحت شدنتون هستیم و توهین کردن شما ... که بنده میتونستم از شما شکایت کنم و شما رو به اشهد مجازات برسانم

ولی از اونجایی که بحث کردن با امثال آدم هایی مانند شما باعث پایین آمدن شخصیت است ترجیح دادم با شما دهن به دهن نشوم

از ادمین محترم خواستار اخطار فروم به این پلیر هستم برای شکایت الکی و طرز صحبتشون در شکایت

با تشکر

• Like 18
  • Thanks 3
  • Sad 1
لینک به دیدگاه

اول اینکه بحث شخصیت نکن عزیز دل 
شاید یه سری هوا تو دارن ولی حقیقت زندگی واقعی هستش که اینجا جاش نیست

در ضمن شما به پشتیبانی اینترنت یا .... مثلا تماس بگیری قطع نمیکنه یهو 

درست چند شکایت قبل از AmirRf شده بود که بدون اینکه سوال کنه سوالی دارید یانه بسته بود شکایت رو 
و اخطار دریافت کرد

برای بنده مهم نیست همچنین شخصی مثل شما اخطار دریافت میکنه یا نه این شکایت چه رد شه  ولی بقیه حقیقت تلخ رو میدونن 

ولی شیر بودن تو این فضا کار بچه 10 ساله هم میشه گفت هستش مهم رو در رو هس .... 🙂 

• Like 4
  • Haha 3
لینک به دیدگاه

سلامی مجدد

در پاسخ صحبت اولتون باید بگم هیچ کسی هوای بنده رو نداره منم مثل همه ی پلیر ها دارم بازی می کنم

در پاسخ صحبت بعدی باید بگم شما زمانی که به پشتیبانی اینترنت یا ... تماس میگیرید با کمال خونسردی پاسخگوی شما هستند ولی ما زمانی با تیم پشتیبانی تماس میگیریم که واقعا سوال داشته باشیم نه اینکه الکی تماس بگیریم و سوال های بپرسیم که جواب آن را میدانیم

در پاسخ صحبت بعدیتون راجب به AmirRf همه ی ما هلپر ها باید از کسی که هلپ می داده بپرسیم که سوال دیگری ندارید؟!

اخطاری که ایشون دریافت کردند درسته چرا ؟ چون از نیو پلیر این سوال رو نپرسیده بودند و خلاف قوانین است

ولی کسی با سابقه ی چندین ماه هلپری و با پرسیدن سوالاتی مانند ماهی از کجا بگیرم یا گلد از کجا بگیرم لازم به پرسیدن این سوال ندارد ... در بالا هم گفتم بنده کاملا با هماهنگی ادمین هلپ شما رو بستم

اگر برای شما مهم نبود که بنده اخطار دریافت کنم یا نه این همه وقت نمیذاشتید برای شکایتی که الکیه ...

اینجا بچه بازی نیست که بخواین الکی وقت گرانبهای منو هدر بدین ... قبل از هر کاری یکم با خودتون فکر کنید که این کار درسته یا نه ...

در آخر اینجا سایت رسمی بازیه محل گقتن سن و شخصیت خودتون نیست ... در صفحه ی اصلی فروم جایی برای بیوگرافی هست در اونجا میتونین اطلاعاتی که لازم بقیه شما رو بشناسند بگذارید

با تشکر

• Like 10
  • Thanks 2
لینک به دیدگاه

اره دقیقا همه میدونن کسی هواتو نداره... 🙂 
هلپر شدن دلیل نمیشه که کل سرور رو وارد باشم به هر حال سوالی دیگری در مورد آپدیت کرونا داشتم میتونستی بگی سوال های که بلدم رو چرا میپرسم!
و اینکه من وارد سایت شاپ ایران ام تی ای نشدم تا حالا!!!!
ادرسش رو میخواستم که منظور گیری شما اشتباه بوده...
چون که من 1000 تومان هم تا حالا خرج نکردم و دلیل نمیبینم وارد سایت ایران ام..... شاپ شده باشم

در ضمن پولی هم نیستش ها ولی به طور خود بنده گیمی که حق خرید و فروش نداره ، خرج مالی نمیکنم !

و اینکه میگین آقای AmirRf از نیو پلیر نپرسیده دلیل نمیشه طرف نیو باشه یا خیر

بیشتر دوستان شاهد این بودن که سرور دور بودم و از آچدیت های که امده با خبر نبودم

شاید بگین چرا همون اول این سوال رو نکردم
چون وقت ندادی و بستی هلپ رو

شکایت بنده الکی نیست و اون تایم آزاد بودم و کاملا تایم شخصی بنده هستش و به خودم مربوطه

اره ، اره وقت بسیار گرانبها شما... 🙂 

امیدوارم در وقت گرانبها تان موفق باشید ... 🙂  

• Haha 2
لینک به دیدگاه

با سلام و احترام

شکایت در حال بررسی است .

تا زمان اعلام نظر نهایی بسته شد .

لینک به دیدگاه

با سلام و احترام 

سیستم و روال عادی روند کاری تیم هلپری به این صورت است که چه در پاسخگویی به Helpme و چه در بخش آموزش به New Player زمانی فرآیند آموزش به پایان برسد که هلپر اطمینان کامل کسب کند که آن پلیر دیگر سوال یا مشکلی ندارد .
اما این سیستم میتونه 
استثنائاتی هم داشته باشه برای مثال زمانی که تشخیص داده شود اون پلیر قصد ایجاد مزاحمت دارد حتی در دنیا واقعی هم زمانی که شما با هر ارگانی تماس بگیرید و متوجه بشوند شما قصد مزاحمت دارید تماس شما پایان یافته می شود همچنین میشه گفت ایجاد مزاحمت برای تیم هلپری از طریق دستورات تعریف شده داخل سرور ( helpme/ ) به نوعی Bad Helpme به حساب میاد و طبق قوانین سرور مجازات در پی خواهد داشت !

اما بهتر است هلپر برای کسب اطمینان در این طور شرایط با ادمین های مسئول هلپری یا هدهلپر ها هماهنگ کند و پس از تایید نهایی رنک بالاتر هلپ را ببندد در نتیجه کار هلپر مربوطه تا حد خیلی زیادی درست بوده است .

@Negar : جهت اطلاع

بسته شد .

• Sad 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن