رفتن به مطلب

حقوقم تو جیب کی رفته؟؟

Matin_Boss

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازي:   Matin_Boss

___   ___   ___  ___   ___   ___   ___   ___   ___    ___   ___   ___  ___   ___   ___   ___   ___   ___   ___   ___   ___  ___   ___   ___   ___   ___   ___

نام ليدري که شما از ايشان شکايت داريد:  MrAbolfazl

___   ___   ___  ___   ___   ___   ___   ___   ______   ___   ___  ___   ___   ___   ___   ___   ___   ___   ___   ___  ___   ___   ___   ___   ___   ___  

اطلاعات اکانت شما (Level،رنک و فکشن فعلي شما در سرور): Cilivian Level 24

___   ___   ___  ___   ___   ___   ___   ___   ______   ___   ___  ___   ___   ___   ___   ___   ___   ___   ___   ___  ___   ___   ___   ___   ___   ___ 

توضيحات شکايت: والا چي بگم نميدونم الان دقيقا يقعه کي رو بگيرم. به ليدر خبر نگار زنگ ميزنم ميگم حقوق بده ميگه من نميدم @Parsa_AvengeR ميده ، ميرم پيوي تلگرام پارسا ، پارسا هم ميگه برو به کسي که بايد حقوقت رو بداد بگو (  @MrAbolfazl) الان من از کي شکايت کنم و اينکه حقوق رو از کي بگيرم؟  @Ciavash لطفا پيگيري کن
مدارک مورد نياز(فيلم،عکس‌و...):  
 MrAbolfazl يا Parsa_AvengeR  بايد مدرک دادن حقوق رو ارسال کنند.در ضمن پارسا میگه حقوق همه دادن (فکر کنم نخودی بودم در برابر پنل
Givemoney ).

(Success is not a secret, it is also an effort)

• Like 3
  • Haha 1
  • Confused 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 7 ساعت قبل، Matin_Boss گفته است :

نام شما در بازي:   Matin_Boss

___   ___   ___  ___   ___   ___   ___   ___   ___    ___   ___   ___  ___   ___   ___   ___   ___   ___   ___   ___   ___  ___   ___   ___   ___   ___   ___

نام ليدري که شما از ايشان شکايت داريد:  MrAbolfazl

اطلاعات اکانت شما (Level،رنک و فکشن فعلي شما در سرور): Cilivian Level 24

توضيحات شکايت: والا چي بگم نميدونم الان دقيقا يقعه کي رو بگيرم. به ليدر خبر نگار زنگ ميزنم ميگم حقوق بده ميگه من نميدم @Parsa_AvengeR ميده ، ميرم پيوي تلگرام پارسا ، پارسا هم ميگه برو به کسي که بايد حقوقت رو بداد بگو (  @MrAbolfazl) الان من از کي شکايت کنم و اينکه حقوق رو از کي بگيرم؟  @Ciavash لطفا پيگيري کن
مدارک مورد نياز(فيلم،عکس‌و...):  
 MrAbolfazl يا Parsa_AvengeR  بايد مدرک دادن حقوق رو ارسال کنند.در ضمن پارسا میگه حقوق همه دادن (فکر کنم نخودی بودم در برابر پنل
Givemoney ).

(Success is not a secret, it is also an effort)

خدا به انسان یک عقل داده که فکر کنیم

به نظر شما کسی در فکشن نباشه میشه با دستور hoqooqbede حقوقش رو داد؟؟

اگه میشد بهت میدادم 

بارها هم بهت گفتم کسی در فکشن نباشه نمیشه حقوقش رو داد

منیجر محترم بزودی حقوق شمارو میدن

من با منیجر هماهنگ کردم

موفق باشید

ویرایش شده توسط MrAbolfazl
دا
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، MrAbolfazl گفته است :

پس اینجوری که @Parsa_AvengeR و @MrAbolfazl دارن با من حرفمیزنن حقوقم مثل بازی کلاغ پر پرواز میکنه (کلاغ پر ، حقوق پر ) خوب بگذریم خود @MrAbolfazl داره میگه من با @Parsa_AvengeR صحبت کردم پس من از حرفش اسکرین نمیگیرم ولی بزار ببینم @Parsa_AvengeR حرفش چی بوده تو تلگرام

لینک : http://uupload.ir/files/tkdx_bandicam_2020-09-24_08-52-42-814.jpg 

یک بار 2 تا رفیق داشتن با هم بازی میکردن که 

اولی گفت بیا بزیم بازی کلاغ پر

دومی گفت حله بزن بریم.

دور اول گفتن کلاغ پر دور دوم گفتن طوطی پر دور سوم گفتن...

اولی گفت حقوق چی؟

دومی گفت :  حقوق که پر نداره از خودش خبر نداره 

اولی محکم زد تو سرش و یک لینک گوگل نشونش داد

دومی بعد از دیدن این لینک تا 200 سال اینکه به کلاغ پر میگفت حقوق پر 

((خلاصه حقوق من پیگیری شه و داده شه.))

__________________________________________________________________________________________________________________

(Success is not a secret, it is also an effort)

• Like 2
لینک به دیدگاه

یک

دو

لینک به دیدگاه

دیدی من دوبار هماهنگ کردم

لینک به دیدگاه

با سلام و احترام

طی هماهنگی و برسی های انجام شده از سمت لیدر و منیجر محترم بار ها اعلام شده است ، زمانی که فرد در فکشن حضور نخواهد داشت زمان گرفتن حقوق بیشتر خواهد شد و باید صبر کنید تا منیجر محترم کار های لازمه برای این کار را به درستی و کامل انجام دهند در آخر شما به دلیل تغییر موضوع شکایت در تاپیک اخطار انجمن دریافت خواهید کرد .  ( لطفا قوانین را مطالعه کنید  )

ممنون از شما لیدر محترم

بسته شد .

• Like 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن