رفتن به مطلب

حقوق من کجا موند؟

Mr_Javad

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی: OL_Javad
نام لیدری که شما از ایشان شکایت دارید: @MAhdi_JOn
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): Lvl 29 Rank 3 PD
توضیحات شکایت: طبق شکایت قبلی لیدر محرتمه گفتن که حقوق شما در حال برسی هست و به @Parsa_AvengeR گفته شده که حقوق شما داده میشه خب امروز اومدم تو سرور اصلا حقوق همرو داده جز من بعد میگم چیشد حقوق من میگ OL_Javad یه خبر بد دارم برات @Parsa_AvengeR گفته حقوقت نمیدم یا دیر میدم اقا میدونید من چرا شکایت کردم چون مهدی جون میخواد استفا بزاره من این شکایت کردم که بعد از استفا دادنش ممکنه پول بهم نرسه و شکایت کنم بگن دیر شکایت کردی اقا من الان شکایت کردم فقط بگید کی حقوق من داده میشه همین میتونستم صبر کنم تا 2 روز دیگر ولی نمیشد چون ممکن بود استفا بده بعد لیدر جدید بیاد بگه به من مربوط نمیشه باید از لیدر قبلی میگرفتی اقا من الان شکایت کردم برا اطمینان تا وقتی حقوق من داده نشه این شکایت بسته نشه...... @Ciavash برسی البته من نمیخواستم شکایت کنم  /report  دادم گفتن اگر دیر شکایت کنی مثلا  @MAhdi_JOn استفا بده بعدش دیگ نمیتونی حقوقت بگیری سیاوش لطفا برسی کن و ببینم کی حقوق من داده خواهد شد. تمام.
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...)

طبق این شکایت گفتن داده میشه سیاوش هم گف در صورت تکرار اخطار میگیری خب سیاوش هنوز حقوق من داده نشده لطفا سریع تر پیگیری شه چیه این همه زحمت بکش 1 میلو 200 کار کن اخر هیچی به هیچی خب همه استفا بدیم دیگ اگر اینطوره مگ من مسخره این چیزام بازم میگم مهدی شرمنده شکایت کردم ولی خود ادمین گف باید شکایت کنی وگرنه بعد پشیمانی....... پس سیاوش برسی کن ببینم کی حقوق بنده داده میشه. تا حقوق من داده نشه این شکایت بسته نشه لطفا یا حق.

• Like 3
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

شرمنده دارم اسپم میدم چون این لازمه سیاوش الان شما میگید مثلا به پارسا اونجرز بگی طول میکشه و یکم زمان میخواد میدونم ولی این شکایت داشته باش که اگر تا دو روز یا سه روز دیگ حقوقم نیومد بگم شکایت رو باز کنی. من واقعا متاسفم که این همه زحمات اخرش = پوچ بشن @AliReza0217 رو لیدر کنید به خدا خودش یه طور pd رو نظارت میکنه که به همچی رسیدگی میشه ولی ما هنوز که هنوزه گیر حقوقمونیم خب نمیشه اینطور. الانم شاید لیدر اعصابش از دست من خورد بشه بیاد کیکم کنه یا تهدید کنه یا داد بزنه یا هرچی ........ ولی من از زحماتم نمیگذرم. حتی اگر کیک 60 fp بشم. سیاوش برسی...............

• Like 3
  • Haha 3
لینک به دیدگاه

در حال برسی از سمت تیم مدیریت و منیجر لطفا صبور باشید ....

• Like 1
لینک به دیدگاه

با سلام و احترام

طی هماهنگی های لازمه به منیجر محترم حقوق شما توسط منیجر داده خواهد شد .

بسته شد .

• Like 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن