رفتن به مطلب

نازنین More&More

pickles

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی:Twice
نام لیدری که شما از ایشان شکایت دارید:AnGeLIA
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):Civilian
توضیحات شکایت:ادمین محترم این لیدر کلا به قوانین دپارتمنت اشنایی نداره و از روی عادت شکایت ها رو رد میکنه , ممبر ایشون بعد دادن 2 وانتد Insult Cop دوباره من وانتد میده طبق قوانین وانتد Insult Cop به صورت اسپم مجاز نمی باشد ! که همیشه ممبر های دپارتمنت این موضوع رو رعایت میکرند و بعد از دادن دادن وانتد insult Cop دیگر وانتدی به فرد مجرم نمیدادند , تقاضای اموزش دادن قوانین به این لیدر را دارم چه بسا دو پلیس انجا بودند و حتی یک بار وانتد را نیز دریافت کردم ! نمیشه که اگر 4 تا پلیس دپارتمنت در یک مکان باشند هر 4 تا وانتد مربوطه را بدهند چه بسا که اصلا وانتد اشتباهی دادن که از روی بی تجربه گی شان بود . 
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):

• Confused 2
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام،

پلیر عزیز، پاسخ شما در شکایت دیگری که کردید، داده شده است...

(با توجه به این که تمامی شکایات، مربوط به یک افسر میباشد.)

• Like 3
  • Thanks 1
لینک به دیدگاه

با سلام !

(قصد دخالت ندارم شما گفتین دپارتمنت و من هم یکی از اعضای دپارتمنت ام)

تا جایی که من اطلاع دارم وانتد <<InsultCop>> رو افسر میتونه برای هر یک از فحاشیاتون بده برای مثال شما یه فحاشی به افسر میکنید و  ایشون وانتد رو میدن بهتون سپس شما رو کاف میکنن و شما تو راه باز فحاشی میکنید و دوباره میتونن وانتد بدن. (C-7 روی C-7).

یه خواهشی هم دارم برای اضافه شدن پست های فروم شکایت بی مورد نکنید.

بای.

✌️جنگ جنگ تا پیروزی صدام بزن, جای دیروزی✌️     بای

• Like 1
  • Haha 1
لینک به دیدگاه

ادمین محترم @Ciavash این شکایت هیچکونه ربطی به مطلبی که ایشان پاسخ دادند ارتباطی ندارد , بنده خواستار جدی با این لیدر هستم که سعی در فریب دادن ما کرده و اصلا متون شکایتی که ازش شده را نمیخواند و میخواهد یه جوری پاسخ گو نباشد و  مارا فریب دهد + پاسوخ گو باشید لیدر .  پاسوخ گو باشید چرا شکایت رد شد . ( وانتد Insult Cop  به صورت اسپم که مجاز نمیباشد ) لطفا توضیحات شکایت را مطالعه نمایید  لیدر محترم . 

( بنده خواستار برخورد جدی با این سطح پاسوخ گویی و این لیدر هستم ! ) این لیدر از روی عادت تمامی شکایت ها را رد کرده و ابیوز لیدری میکند و به گونه ای حق پلیر هارا میخورد

• Sad 1
لینک به دیدگاه

با سلام دوباره،

با توجه به اصرار شما به قرار دادن توضیحات توسط من، مروری بر قوانین خواهیم داشت...

Wanted C-7: وانتد هایی که حق تسلیم دارند. (مجرم باید Arrest شود)

دادن وانتد C-7 روی C-7 مجاز است.

Wanted Insult Cop: توهین به پلیس (C-7)

+ اگر خود شما به یاد داشته باشید، به یک نفر دوبار Insult Cop داده بودید... لینک شکایت

(البته این مورد آخر صرفا جهت اطلاع گفتم کاری به نتیجه اون شکایت ندارم.)

درصورت نیاز به توضیحات یا مدارک بیشتر، Supervisor محترم، @Ciavash، اگر صلاح میدونید قرار بدم. یک سری توضیحات هم در دو شکایت دیگر قرار دادم. قضاوت با شماست.

ویرایش شده توسط AnGeLlA
  • Like 1
  • Thanks 2
لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، PirmardPorHashie گفته است :

با سلام !

تا جایی که من اطلاع دارم وانتد <<InsultCop>> رو افسر میتونه برای هر یک از فحاشیاتون بده برای مثال شما یه فحاشی به افسر میکنید و  ایشون وانتد رو میدن بهتون سپس شما رو کاف میکنن و شما تو راه باز فحاشی میکنید و دوباره میتونن وانتد بدن. (C-7 روی C-7).

بای.

تو دیگه پیر شدی شیر مرد 😜 برو همون مافیاتو بازی کن گل پسر( هر گز نشه فراموش , دی ان اس در وار خاموش) + این اطلاعتی ام که اینجا نوشتی بیا امروز انجام بده رو پلیری ببین چه اتفاق خوشایندی برات میوفته پیرعه مرد , راستی هنوز بلند میشه ؟😇 #Forum Warning @Ciavash

• Haha 1
لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، AnGeLlA گفته است :

با سلام دوباره،

با توجه به اصرار شما به قرار دادن توضیحات توسط من، مروری بر قوانین خواهیم داشت...

Wanted C-7: وانتد هایی که حق تسلیم دارند. (مجرم باید Arrest شود)

دادن وانتد C-7 روی C-7 مجاز است.

Wanted Insult Cop: توهین به پلیس (C-7)

+ اگر خود شما به یاد داشته باشید، به یک نفر دوبار Insult Cop داده بودید... لینک شکایت

(البته این مورد آخر صرفا جهت اطلاع گفتم کاری به نتیجه اون شکایت ندارم.)

درصورت نیاز به توضیحات یا مدارک بیشتر، Supervisor محترم، @Ciavash، اگر صلاح میدونید قرار بدم. یک سری توضیحات هم در دو شکایت دیگر قرار دادم. قضاوت با شماست.

وانتد C-7 روی C-7 مجاز است اما این مورد بر روی وانتد Insult Copذکر نمیشود, چون در مدارکی که که از گزشته تا الان بوده است این طور بوده و چه بسا خودم نیز در این موارد زمانی که افسر پلیس بوده ام Av دریافت کردم به دلیل پشت سر هم وانتد دادنInsult Cop و لیدر های محترم به بنده گفتن اگر بیشتر از چند بار فحاشی صورت گرفت به /forum مراجعه کنید و فرد را سریعا اررست کنید . جهت اطلاع ! , لیدر محترم  لطفا در سرور از دستور /helpme و پرسش از لیدر های گرامی دپارتمنت (PD-FBI)و NG سابق اگاهی کامل پیدا کرده و شکایت هارا سپس بعد از یاد گرفتن قوانین  پاسخ دهید تا حق کسی ضایع نشود همچنین قوانین به طور کاملا در سرور  صحیح انجام شود . + در ضمن شکایت بنده به دلیل اینکه پلیر از log ام تی ای اسکرین شات تهیه کرده بودند و این مود قابل Edit و موارد مشابه میباشد رد شد و گرنه نمشود 2 بار وانتد insult Cop داد > جهت اطلاع ! لطفا به سوی حاشیه نروید . . .  و پاسوخگوی ای نسطح از برسی خودتان باشید

ویرایش شده توسط Twice
لینک به دیدگاه

قصدت چیه دقیقا ؟😐 میای اول میگی من با رفیقم بودم و باهاش شوخی کردم بعد میای میگی وانتد فحاشیمو اسپم کرده؟

DNS چیست ؟

DNS مخفف Domain Name System ع که کارش ثبت کردن داده یا دیتایی که ***** های سایت های که سرچ میکنی رو برات ثبت میکنه و کارایی دومش هم رفع تحریم هایه مجازیه (با این وضع ای که از شما میبینم تاریخچه DNS شمارو چک کنیم اسپم سرچ  

P....nHub.com رو مشاهده میکنیم.)

شما میای به نیک نیم من توهین میکنی بعد من اخطار فروم بگیرم ؟ جالبه معنی نیک نیم خودتونو دنبال کنیم چیز جالبی از اب در نمیاد.

دلیل دخالت منم همون بالا گفتم برو بخون

✌️جنگ جنگ تا پیروزی,صدام بزن جای دیروزی✌️

• Like 2
  • Thanks 1
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، PirmardPorHashie گفته است :

قصدت چیه دقیقا ؟😐 میای اول میگی من با رفیقم بودم و باهاش شوخی کردم بعد میای میگی وانتد فحاشیمو اسپم کرده؟

DNS چیست ؟

DNS مخفف Domain Name System ع که کارش ثبت کردن داده یا دیتایی که ***** های سایت های که سرچ میکنی رو برات ثبت میکنه و کارایی دومش هم رفع تحریم هایه مجازیه (با این وضع ای که از شما میبینم تاریخچه DNS شمارو چک کنیم اسپم سرچ  

P....nHub.com رو مشاهده میکنیم.)

شما میای به نیک نیم من توهین میکنی بعد من اخطار فروم بگیرم ؟ جالبه معنی نیک نیم خودتونو دنبال کنیم چیز جالبی از اب در نمیاد.

دلیل دخالت منم همون بالا گفتم برو بخون

@Ciavash ادمین محترم تقاضای اخطار فروم را برای این پیر مرد دارم ( دست خودش نیست دیگه بلند نمیشه ) 

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، Twice گفته است :

@Ciavash ادمین محترم تقاضای اخطار فروم را برای این پیر مرد دارم ( دست خودش نیست دیگه بلند نمیشه ) 

خوشگله حالا یه چیزی یاد گرفتی خزش نکن. 

اخطار فروم برای کسیه که شکایت بی مورد کنه توهین کنه یا اینکه دخالت بی جا کنه. شما اسم از دپارتمنت بردین و من هم جوابتونو دادم.

• Thanks 1
لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، PirmardPorHashie گفته است :

با سلام !

بای.

اها خدشه
کی اینو راه داده دپارتمنت

تو این دپارتمنتم حساب نمیشی
لطفا خودتون رو با اسم خایمال صدا بزنید بهتراست

ویرایش شده توسط ReZa_JeRiChO
  • Like 2
  • Haha 1
لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، ReZa_JeRiChO گفته است :

اها خدشه

http://uupload.ir/files/m24c_screenshot_(58).png (دیپرتمنت)

✌️جنگ جنگ تا پیروزی صدام بزن, جای دیروزی✌️  

لینک به دیدگاه

در 47 دقیقه قبل، ReZa_JeRiChO گفته است :

اها خدشه

سلطان تو که تا جایی که یادمه زیر خایه های ما بودی

حرف از خایه مالی میزنی؟

قدیما واس پیشرفت کون میدادی حالا لات شدی؟

کسی که چند ماه تو مدیک سگ دو بزنه پول جمع کنه همینه دیگه=)))

• Thanks 1
لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، KingMolTaFeT گفته است :

سلطان تو که تا جایی که یادمه زیر خایه های ما بودی

حرف از خایه مالی میزنی؟

قدیما واس پیشرفت کون میدادی حالا لات شدی؟

کسی که چند ماه تو مدیک سگ دو بزنه پول جمع کنه همینه دیگه=)))

اها مدیک بره پول جمع کنه ؟ بیناموس میخای همین الان از کارت بابات پول بکشم برم باش ننتو بگام ؟
کسی که شاخترین کارش تو زندگی اینه که با اکانت فیک بیاد توی فروم Iranmta فحش بده میاد از خایه و خایمالی حرف میزنه ؟

نقل قول

آبان ماه 97 برا تو ضرر داره نگاه نکن

ویرایش شده توسط ReZa_JeRiChO
  • Like 2
  • Haha 1
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ReZa_JeRiChO گفته است :

اها مدیک بره پول جمع کنه ؟ بیناموس میخای همین الان از کارت بابات پول بکشم برم باش ننتو بگام ؟
کسی که شاخترین کارش تو زندگی اینه که با اکانت فیک بیاد توی فروم Iranmta فحش بده میاد از خایه و خایمالی حرف میزنه ؟

بچه کونی ناموسیش نکن که ناموست زیره ماعه 

محل سگت نمیزاشتن زمان ما الان کون دادی لات شدی؟

اکانت فیک نگاییدم همین اکانت رو تو گوشیت برو پروفایلم صاف بکن تو کص ننت

زمانی که من بن بودم نمیدونم اسی ننه تو یکی رو گاییده یا نه ولی زیاد ازت تعریف میگرد گلم =))

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Twice گفته است :

WronG

ویرایش شده توسط _BeHnaM_
WrOnG
لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، ReZa_JeRiChO گفته است :

آبان ماه 97 برا تو ضرر داره نگاه نکن

هی تو دوست عزیز اره با خود تو ام شما به جای اینکه بیای جاهایی که به شما مربوط نیست دخالت کنی برو سر ساعت 00:00 اماده باش که به دارک و فیوری اتک بدی شاید بست 2 شی =).

✌️جنگ جنگ تا پیروزی صدام بزن, جای دیروزی✌️                                                                                                   

لینک به دیدگاه

با سلام

با توجه به دادن وانت C-7 بر روی C-7 مشکلی ندارد اگر شما در یک زمان Av دریافت کردید ، اشتباه از سمت لیدر شما بوده و کار برسی و فردی که به شما وانتد دادند درست بوده است ، ممبر محترم شما حق اینگونه صحبت کردن را ندارید در صورت تکرار با شما برخورد میشود و در اخر تمامی افرادی که دخالت و فهاشی کردند برخورد خواهد شد .

بسته شد .

• Like 3
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن