رفتن به مطلب

Nazanin

pickles

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی:Twice
نام لیدری که شما از ایشان شکایت دارید:AnGeLIA
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):Civlian
توضیحات شکایت:ممبر ایشون که NG هستند بی دلیل به من /M1 میدند و میگن 3 دقیقه وایسا ؟! ادمین محترم ایا این ابیوز فکشن نیست ؟  بنا بر این من از ممبر ایشون شکایت کردم که بی دلیل بنده /m1 داده و میگه از ماشین پیاده شو و میگه 3 دقیقه یجا وایسا بنده خواستار بر خورد با این لیدر هستم 
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام،

پلیر عزیز، پاسخ شما در شکایت دیگری که کردید، داده شده است...

(با توجه به این که تمامی شکایات، مربوط به یک افسر میباشد.)

• Like 1
لینک به دیدگاه

ادمین محترم @Ciavash این شکایت هیچکونه ربطی به مطلبی که ایشان پاسخ دادند ارتباطی ندارد , بنده خواستار جدی با این لیدر هستم که سعی در فریب دادن ما کرده و اصلا متون شکایتی که ازش شده را نمیخواند و میخواهد یه جوری پاسخ گو نباشد و  مارا فریب دهد + پاسوخ گو باشید لیدر . ( ممبر شما به بنده بی دلیل /m1 داده و میگه 3 دقیقه یک جا وایسا = ابیوز فکشن  ) پاسوخ گو باشید چرا شکایت رد شد .

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Twice گفته است :

ادمین محترم @Ciavash این شکایت هیچکونه ربطی به مطلبی که ایشان پاسخ دادند ارتباطی ندارد , بنده خواستار جدی با این لیدر هستم که سعی در فریب دادن ما کرده و اصلا متون شکایتی که ازش شده را نمیخواند و میخواهد یه جوری پاسخ گو نباشد و  مارا فریب دهد + پاسوخ گو باشید لیدر . ( ممبر شما به بنده بی دلیل /m1 داده و میگه 3 دقیقه یک جا وایسا = ابیوز فکشن  ) پاسوخ گو باشید چرا شکایت رد شد .

با سلام دوباره،

توضیحات هم در بخش شکایت از پلیر و هم در بخش شکایت از لیدر قرار داده شده!

ایشان به دلیل دریافت چند تذکر (با توجه به شکایات شما) AV دریافت کردند!

اگر هنوز با توضیحات مشکلی دارید، لطفا تا پاسخ Supervisor محترم شکیبا باشید. در صورت لزوم، اگر توسط ایشان ( @Ciavash ) درخواستی برای توضیحات بیشتر یا مدارک شد، پاسخگو خواهم بود.

• Thanks 1
لینک به دیدگاه

شما حد اقل باید به این فرد مذکور +1 Fw میدادید(در کل شکایت ها )  که قطعا مدارک یا اینجا ارسال خواهید کرد یا در تایپیک دیگری از شما خواهان خواهم شد به دلیل شکایت های مککر از این ممبر شما که همه شان و یا حد اقل 2 تا شان باید Av در یافت میکردند که 2Av=1Fw . مدارک Fw که در تایپیکی دیگر از شما خواهن خواهم شد را اماده کرده و مدارک Av این شکایت را نیز بعد از برسی ادمین محترم اماده و پس برسی ایشان هرچه امر کردند انجام دهید . در ضمن اگه شکایت تایید میشود برای چی در تایپیک میگووید شکایت شما رد شد ؟! نکنه شما علاقه زیادی به گرفتن وقت بنده و ادمین محترم دارید ؟ 

ویرایش شده توسط Twice
لینک به دیدگاه

با احترام

لیدر محترم شما حداقل باید به ممبر خورد FW میدادید و کار ممبر شما به طوری بوده که باید اخطار به صورت Fw دریافت کنند . به همین دلیل AV دریافت کردید .

بسته شد .

• Like 2
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن