رفتن به مطلب

A-Jail Bi Dalil

Multi

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی:_Darkness_
نام ادمینی که شما از ایشان شکایت دارید:SinaKhan
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): Mafia Dark
توضیحات شکایت: من نمد ایشئن چطئری انداختن جیل وقتی تو  فکشنم و نه دی ام کردم نه هیچ انداخته جیل البته افلاین  بودم اودم تو گیم 12k تایم جیل بود 

اد ادمین @MwTiN سوال کردم ایشون گفتم سیناخان اگه میشه بگید چرا جیلم باید دلیلی باشه
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):

http://uupload.ir/files/di7h_mta-screen_2020-09-12_11-59-24.png

بنده با ادمین مربوطه @SinaKhan در تلگرام صحبت کردم ولی ایشون جوابی نداد 

1 بار هم بی دلیل 5000 ثانیه انداخت و بعد 1500 ثانیه Un Jail Kard 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مشکل حل شد با تشکر از ادمین @SinaKhan

لینک به دیدگاه

با سلام و احترام

پلیر محترم با توجه به صحبت ها و هماهنگی های صورت گرفته با رنک بالاتر , تصمیم گرفته شد با کسانی که در مدارک شکایت خود دست به انجام کارهایی مانند None Rp . Abuse . DM و ...  میکنند با شدت دو برابر نسبت به قوانین , مجازات شوند بر این اساس با شما برخورد شد .

بنده شما رو جیل دادم به دلیل این که شما 9  بار شکایت کرده بودید و بنده 2 تا از اون ها رو بررسی کردم که در مدارک خود شما از عمد به ماشین پلیر تیراندازی کردید که پلیر None Rp  کنه و شما بیاید در فروم از ایشان شکایت کنید , بقیه شکایت هایی که کردید مثل همین 2 تا بود .  شما حق تیر اندازی به ماشین کسی رو اونم از روی عمد ندارید به همین دلیل با هر دو نفر شما برخورد شد  ,  بنده  شما رو 200 دقیقه بیشتر جیل ندادم البته باید بیشتر از این جیل میشدید . در تلگرام هم به شما گفتم که در شکایتی که کردید پاسخ شما رو میدم .  در شکایت های بعدی خود حتما با مدرک صحبت کنید !

راجع به این که شما داخل فکشن هستید قانون بررسی کردن شکایت توسط لیدر فقط برای زمانی هست که در انجمن از شما شکایت شده باشه , اما کسی از شما شکایت نکرده بلکه در مدارک شکایتی که از پلیر کردید کاملا مشخص بود که  DM  کردید و مجازات شدید !

تا بررسی منیجر محترم صبور باشید !

بسته شد !

ویرایش شده توسط SinaKhan
  • Like 3
لینک به دیدگاه

در در 22 شهریور 1399 در 15:29، _Darkness_ گفته است :

مشکل حل شد با تشکر از ادمین @SinaKhan

با احترام
بسته شد...

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن