رفتن به مطلب

داوش آب قطع بود :\

HaTreD

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی:_Hatred_
نام هلپری که شما از ایشان شکایت دارید:_Pouria_
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):Level:30++++Cv
توضیحات شکایت:داوشمون داره بی احترامی میکنه در حد یک هلپر نیست بیاد بی احترامی کنه اوف اوف اوف زشته 
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):عججبوز_123573678262472

• Haha 1
  • Confused 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مدارک به صورت ادیت شده است و شکایت رد میشه !

#حقیقت تلخه

بای

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

|+-----|=   یک شیر هیچ وقت دوپینگ نمی کنه   =|-----+|

🖤 P σ u я i α 🖤

• Like 1
لینک به دیدگاه

مگه من شکایت کردم تو aV بگیری همین که بفهمن رفتارت اینجوریه واسه من بسه 

ادا شیر هارا در نیار گربه

• Like 1
  • Haha 1
لینک به دیدگاه

سلامی دوباره

خوب دوست عزیز میریم سراغ Ssها اولی ادیت شده نیست دومی ادیت شده ولی شما تو اولی هم فحش دادی http://uupload.ir/files/fnmc_rrrrrrr.png این ادیت شده نیست فقط با فلش نشون دادم سعی نکن ماسمالی کنی بیا بگو معذرت میخام البته اگه قوانینا خونده باشی همه جا نوشته باید اخلاق و رفتار شما خوب باشد نه بیای /Smsبدی به من بگی اسکل OkشدAvکه گرفتی میفهمی دیگه با بزرگترت درست صحبت کنی راستی مثلا هلپری گوش شیطون کر میگه 3Fwتو هفته اول گرفتی کیک شدی :0003: بلد نیستی کال بده بت یاد بدم XDDDDتو هفته اوا 2 Fw میخاد کیک شی.

حاجی اب قطع ☺️

حرفتم که میگیی مدارک ادیت شدست اس اس اولی ادیت نشده واسه اولی رسیدگی شه دومی را ولش.

آسان بودی خدا نگهدار گل پسر☺️☺️.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، _Hatred_ گفته است :

ادا شیر هارا در نیار گربه

به خاطر این توهین درخواست اخطار فروم دارم واسه پلیر

عزیز شما در سطحی نیستی بخوای به هلپر توهین کنی هنوز واسه سنت زوده !

بعدشم مگه خوانواده نسبتا محترمت بهت ادب یاد نداده که اینجور حرف میزنی بچه ؟؟ ها ؟؟

گربه ؟؟؟ مثله این که منو با اقوامتون اشتباه گرفتی!

همین که کیک  از PD به دلیل 2/2Fw تو هفته اول شدی بسمه ؛ فشاره خودشو میاره بهت 🙃

یادم نرفته ها : 5 وانتد | دلیل: Dm 🤣

#حقیقت تلخه

بای

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

🖤 P σ u я i α 🖤

ویرایش شده توسط _Pouria_
  • Like 1
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، _Pouria_ گفته است :

به خاطر این توهین درخواست اخطار فروم دارم واسه پلیر

عزیز شما در سطحی نیستی بخوای به هلپر توهین کنی هنوز واسه سنت زوده !

بعدشم مگه خوانواده نسبتا محترمت بهت ادب یاد نداده که اینجور حرف میزنی بچه ؟؟ ها ؟؟

گربه ؟؟؟ مثله این که منو با اقوامتون اشتباه گرفتی!

همین که کیک  از PD به دلیل 2/2Fw تو هفته اول شدی بسمه ؛ فشاره خودشو میاره بهت 🙃

یادم نرفته ها : 5 وانتد | دلیل: Dm 🤣

#حقیقت تلخه

بای

🖤 P σ u я i α 🖤

همینه دیگه معلوم نیست کجا بزرگ شدی ولی احتمالن تو خرابه های پشت خونمون اولا همین که تو گپ پی دی داری فشاری میشی من بسمه اونی که 222 وانتد برا رانر داد تویی نه من  بعدشم تقاضای ای وی برای هلپر نینچه محترم دارم داره به خانواده من توهین میکنه سومن عمویی گل من  سنت نمیخوره با ما در نیفت ور میفتی حالا ببین نیمچه در ضمن من اصلا تورا حساب نمیکنم من همش زیره پستا مینویسسم گربه میخای باور کن نمیخای به  چیزش اره عمویی به بزرگ تر از خودت توهین نکن در ضمن گفتی به اقوامم گربه این برای یه هلپر اصلا خوب نیست صلا گربه  تو سرور بهت میگم کیه اینجی جاش نی اینتقدم سطح  سطح نکن جوری اون سطحتا بیارم پایین بفهمی به بزرگ تر از خودت Sms ندی بگی اسکل Heh بای.

ادا شیرارا در نیار گربه 

لینک به دیدگاه

با سلام و احترام 
ایشان دیگر در تیم استف حضور ندارند .

@_Hatred_ و @_Pouria_ به دلیل اهانت و توهین و نقض قوانین فروم اخطار دریافت کردید .

بسته شد .

!Closed!

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن