خوش آمدید به ایران ام تی ای

برای دسترسی به تمام ویژگی های ما، ثبت نام کنید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما می توانید با ارسال محتوای خود و یا پاسخ دادن به محتوای موجود به این سایت کمک کنید. شما قادر خواهید بود مشخصات خود را سفارشی کنید، امتیازات اعتباری را به عنوان پاداش برای ارسال محتوا دریافت کنید، در عین حال با سایر اعضا از طریق صندوق پستی خصوصی خود، و همچنین خیلی بیشتر ارتباط برقرار کنید!

پس از ورود به سیستم، این پیام حذف خواهد شد.

amironlinegame

پیشنهاد افزایش محیط زندان

18 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام و درود دوستان توی زندان که میرید حوصلتون سر میره درسته و بخاطر این مثله یا از بازی خارج میشین یا afk میشین تا وقت زندان تموم بشه منم مثل دیونه ها بپر بپر میکنم :D خوب حالا بریم سراغ پیشنهاد مد زندانی که اقای اسکریپتر ریختن یکمی چرت و قدیمیه همش تو بند باید باشی و من یک مد دیگرو پیشنهاد میدم مثلا بخش ملاقاتی حیات بخش غذا یه زندان کامل و خوب مثلا مد prison island این مد محشره مد قبلی رو میپاکن این مد رو میزارن جاش این مد باگ هم نداره امیدوارم پیشنهادم قبول شه واقعا از این زندان خسته کننده خسته شدیم به مولا زندان های سمپ همینجوری هستن زیادشون 

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

پیشنهاد های بعدی من اضافه کردن مپ جدید
اضافه شدن فکشن اشپزی تو صف ایستادن صبر کردن برای پخت غذا
اضافه شدن استخر و شنا کردن 

Author - Mechanic  اضافه شدن این مپ

اضافه شدن این مپ 
مپ عالی و با محیط زیبا اضافه شدن jobs های پردرامد تر از busdriver این دیگه خز شده یه کاری اضافه بشه که جذاب باشه و مثل باس درایور بی روح بی جان نباشه اضافه شدن lic سربازی این lic در ۲ روز به ادم داده بشه و وقتی این lic رو گرفتی یعنی ادب و قوانین بازی رو بلدی این lic فقط برای لول ۱۵ به بالا کار ساز باشه اضافه واقعی تر شدن بازی اضافه شدن طبیعت زیبا اضافه شدن رستوران های متنوع برای فکشن اشپز با اهنگ های بسیار زیبا اضافه شدن خیلی چیز های دیگه 3d شدن تکسچر ها زیبا شدن مناظر همه این چیزایی که گفتم مد هاش تو گوگل هستن مد های مخصوص mta میتونید دانلود کنید و تو پوشه mta جای مخصوصش بریزین 

لینک به ارسال

عزیز تو میگی زندان یعنی چی؟ زندان یعنی جای دلگیر بار تفریح نیست که‌!

این درسته تو بری بانک بزنی بعد بزارن بری استخر؟اشپز میخوایم چیکار؟همینجوریش کسی رستوران نمیره

سربازی میخوایم چیکا؟ عزیز من این زندگی مجازی هست با دنیای واقعی اشتباه نگیر.

گوشی هم هیچ کارایی نداره که بخواییم بخریم.

استادیوم هم اقای Keivan اونتش برگزار کردن خوب بود اما بازی کرد خیلی سخت بود با توپ!

از پیشنهاد هایی که جو سرور به هم میزنه پرهیز کنید .

با تشکر : RaVaNi

لینک به ارسال

دوست عزیز روانی مگه الان زندان های سرور های دیگه زندان های دنیای واقعی تفریحی هستن دوست عزیز چند قابلیت به زندان اضافه بشه مثلا چی بشه همش که تو زندان های واقعی تو بند نیستن حیات هست جایی برای ورزش هست غذاخوری هست cell ملاقاتی هست سربازی برای ادب هست و بیاد چیز جالبی میشه اره اینم درسته بری بانک بزنی بری استخر زندان اوین تهران حالا استخر توش نباشه مشکلی هم نیست رستوران الان جذابیت نداره نمیرن مگرن نه میرن اگه جذابیت اشپز منو غذا باشه 

لینک به ارسال

میگی ملاقاتی باشه هست حیاط برا تفریح باشه داره - فقط مشکل باگه

شما یا میای میگی ماشین بشه ۱ میلیارد درسته؟ از این پیشنهاد ها نده

که رسیدگی هم بشه انجام نمیشه چون این چیزایی که گفتی داره .

با تشکر : RaVaNi

لینک به ارسال

Age Mikhayd Tedad Ersali Haton To Forum Ziyad Beshe In Dalil Namishe Biyayd Spam Konid
Dar Zemn Pishnahade Ezafe Shodane Ye Job To Jail Ham Khob 'e' Va Mitone Kari Kone Robera Rahat Biyan Jail :|

لینک به ارسال

پیشنهاد های عالی بوود ولی من بهت قول میدم این ادمای مفت خور iranmta یکدونش هم اضافه نمیکنن ندیدی فکشن taxi با هیتمن 1 ساله اضافه نکردن یه بار میگن 1ماه دیگه یه بار دیگه بعد نوروز خودت باید تکون بدی سرور بزنی اینجوری نمیشه

لینک به ارسال
در در 7/18/2018 در 09:24، mehrzadnew گفته است :

پیشنهاد های عالی بوود ولی من بهت قول میدم این ادمای مفت خور iranmta یکدونش هم اضافه نمیکنن ندیدی فکشن taxi با هیتمن 1 ساله اضافه نکردن یه بار میگن 1ماه دیگه یه بار دیگه بعد نوروز خودت باید تکون بدی سرور بزنی اینجوری نمیشه

هیتمن که فیکسه

تا کسیم مشکلی نداره

ولی مشکل اینه قصد اضافه کردن ندارن

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

مگا فوتر

شما می توانید این محتوا را در داخل پنل خود در ویرایش قالب پیکربندی کنید.

درباره ما

شما می توانید این محتوا را در داخل پنل خود در ویرایش قالب پیکربندی کنید.