رفتن به مطلب

PlYr | Lag Again War2

ZooM

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی: ZooM
نام لیدر شما در بازی (اگر شما لیدر هستید، ذکر کنید): خودم هستم
نام کسی که شما از ایشان شکایت دارید: PlYr
نام لیدر کسی که شما از ایشان شکایت دارید (اگر ایشان لیدر هستند، ذکر کنید): TakiZaWa
نام ادمین ناظر وار: PuBlo & KroNoS
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و مافیا فعلی شما در سرور): Leader FMS | Level 35
اطلاعات اکانت کسی که شما از ایشان شکایت دارید (رنک و مافیا فعلی ایشان در سرور): Avengers Rank1
توضیحات شکایت: ایشان با اینکه ادعای وافری در امر گانری MTA دارند در بدو شروع درگیری های وار طی حرکات مرموز و عجیبی به شدت Lag میشوند گویا ایشان نسبت به گلوله و سلاح مصون هستند! در تمام ادواری که بازی کرده ام چنین چیزی را تجربه نکرده بودم که فردی به صورت عمد Lag شود ولی بازهم توان زنده ماندن نداشته باشد! از ادمین ناظر بر شکایت و جنابان @KroNoS و @PuBlO درخواست بررسی شکایت و تجدید نظر نسبت به مالکیت این Turf را دارم چرا که اکثر اعضای مافیای مذکور در نهایت Lag حضور پیدا کرده و در تمام مدت وار و زیر نظر ادمین های ناظر ذکر شده ما درحال دست و پنجه نرم کردن با Lag و شیادی ( Lag , Bug , DNS , عدم حضور در وار و... ) این دوستان بوده ایم! همچنین طی بررسی شکایت های قبلی مربوط به وار های ذکر شده 99% اتفاقات منتظره و غیرمنتظره توسط مافیای مقابل صورت گرفته و در طول وار هیچ قانونی (Ajail,Warn,SetTurf,Av) اعمال نگردیده است!
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...)
:

http://s11.picofile.com/file/8407329692/avc_PlYr_Lag_Again.mp4.html

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام به زودی قوانین مربوط به لگ اضافه خواهد شد 

در مورد این شکایت ادمین های گرامی @PuBlO , @KroNoS در وار امروز تمام ممبر های مافیا ها باید چک شوند 

اگر لگی از سمت آن ها رخ داد 2 وار پلیر خاطی رو محروم خواهید کرد و همچنین پلیر را Respawn میدهید 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن