رفتن به مطلب

Sajjad2k19 | Lag war2

ZooM

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی: ZooM
نام لیدر شما در بازی (اگر شما لیدر هستید، ذکر کنید): خودم هستم
نام کسی که شما از ایشان شکایت دارید: Sajjad2k19
نام لیدر کسی که شما از ایشان شکایت دارید (اگر ایشان لیدر هستند، ذکر کنید): TakiZaWa
نام ادمین ناظر وار: KroNoS & PuBlo
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و مافیا فعلی شما در سرور): Leader FMS | Level 35
اطلاعات اکانت کسی که شما از ایشان شکایت دارید (رنک و مافیا فعلی ایشان در سرور): Avengers Rank1
توضیحات شکایت: با سلام خدمت ادمین های ناظر مربوطه. احتراما طبق فیلم ارسال شده قابل مشاهده است شخص مذکور آقای Sajjad2k19 با استفاده از DNS به حالت Lag رفته و از این قابلیت سوء استفاده مینمایند, ایشان بارها و بارها با استفاده از Lag خود را سپر بلای هم تیمی های خود کرده اند تا این عمل مکمل عدم توانایی تیراندازیشان شود و با استفاده از Lag نسبت به ما برتری پیدا کنند! همانطور که در فیلم مشاهده میکنید در قسمت اول با اینکه به صورت کاملا شفاف بنده درحال تیراندازی به سر ایشان هستم حتی HP ایشان نیز کم نمیشود! و بعد که به بالای پارکینگ آمدند 3نفر از ما حداقل نفری یک خشاب تیر روی سر ایشان Spray کردند تا بالاخره ایشان تن به مردن دادند! نتنها ایشان بلکه اکثر اعضای مافیای Avengers با استفاده از این روش به قول معروف Tank شده و طی این رویه Score دریافت میکنند. (اکثر افراد مافیای اینجانب نیز بارها و بارها قربانی Lag افراد مافیای Avengers و تخطی آنها از قوانین شده اند). لازم به یادآوری است بیشتر Score ایشان به لطف Lag گرفته شده است و ما از این عمل پلید و متقلبانه عاجز شده ایم و جدا خواستار رسیدگی و مجازات سنگین برای ایشان هستیم چراکه این عمل برای ایشان تبدیل به عادت گردیده و بارها و بارهاست که با همین مضمون از ایشان شکایت های مختلفی شده و خواهد شد! از ادمین های ناظر وار آقایان @KroNoS و @PuBlO و همچنین ادمین ناظر بر شکایات وار جناب آقای @DarcyElioT تقاضای بررسی این شکایت و شکایت های قبلی مربوط به وار و همچنین تجدیدنظر نسبت به مالکیت Turf را دارم چراکه حین مدت War هیچ قانونی بر این افراد اعمال نگردیده و عملا برد این مافیا در War صرفا بخاطر استفاده از DNS و Lag شدن و سرپیچی از قوانین سرور بوده است! باتشکر
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...)
:

http://s11.picofile.com/file/8407325984/Sajjad_NBA2k19_Lag.mp4.html

http://s10.picofile.com/file/8407330334/avc_SajjadNBA_War2.mp4.html

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام به زودی قوانین مربوط به لگ اضافه خواهد شد 

در مورد این شکایت ادمین های گرامی @PuBlO , @KroNoS در وار امروز تمام ممبر های مافیا ها باید چک شوند 

اگر لگی از سمت آن ها رخ داد 2 وار پلیر خاطی رو محروم خواهید کرد و همچنین پلیر را Respawn میدهید 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن