خوش آمدید به ایران ام تی ای

برای دسترسی به تمام ویژگی های ما، ثبت نام کنید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما می توانید با ارسال محتوای خود و یا پاسخ دادن به محتوای موجود به این سایت کمک کنید. شما قادر خواهید بود مشخصات خود را سفارشی کنید، امتیازات اعتباری را به عنوان پاداش برای ارسال محتوا دریافت کنید، در عین حال با سایر اعضا از طریق صندوق پستی خصوصی خود، و همچنین خیلی بیشتر ارتباط برقرار کنید!

پس از ورود به سیستم، این پیام حذف خواهد شد.

Dragon

شکایت از Ciavash

3 ارسال در این موضوع قرار دارد

اسم ادمینی که شما از ایشون شکایت دارید ؟ Ciavash

اسم شما در بازی ؟ Dragons

رنک شما در بازی؟(شامل لول و اگر در فکشن یا مافیا هستید چه رنکی دارید) Edare Police | 36

توضیح شما در باره این شکایت؟ ایشون به بنده در تیم اسپیک میگن که ای دی کانال تلگرام ای رو که _Dark_  تبلیق کردن رو بهشون بدم و بنده این کانال رو بهشون میدم و بنده رو برای 2 ساعت بن میکنن و بنده در ان لحظه کار مهم ای با دوستم داشتم!

مدارک مورد نیاز برای شکایت؟          rgc_ciavash.png   

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با احترام 

نمیدونم حالا تیم اسپیک ربطی به گیم داره یاخیر اما حرف شما درست میباشد بنده اکانت شما را به صورت اشتباهی از سرور بن نمودم ! به صورت 2 ساعت به دلیل تبلیغ !

بنده از بازی بیرون اومدم و با صحنه که فایل برای شما پیوست میشود رو به رو شدم  که به صورت اشتباه اکانت شما را بن کردم ! چون به در خواست خود بنده شما این را برای بنده فرستادید تا از گروه تلگرامی ایشان را بن کنم ! و در اخر هر گونه مجازاتی را بابت این موضوع پذیرا هستم .

dragon.jpg

یا حق

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

مگا فوتر

شما می توانید این محتوا را در داخل پنل خود در ویرایش قالب پیکربندی کنید.

درباره ما

شما می توانید این محتوا را در داخل پنل خود در ویرایش قالب پیکربندی کنید.