رفتن به مطلب

شکایت از Sheykh_Hossein

|HemenKako|

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی:HemenKako
نام کسی که شما از ایشان شکایت دارید:Sheykh_Hossein
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):Level45 Rank 2 P D
توضیحات شکایت:با سلام ایشون پلیری هستند که تا دلش بخواد قوانین سرورو زیر پا میزاره خیلی عجیبه کسی هیج واکنشی انجام نمیده از جمله کار های ناپسند ایشون : DM مکررررر تهدید پلیر ها باج گیری و بسیاری دیگر هست که مهترین این ها DM و انجام Bug هست کشتن مکرر ور 4راه باعث شده دیگه کسی به 4راه نیاد و استفاده از باگ ایشون که محرومیت از سرور دارد فیلم در زیر قرار داده میشه!! حتی پول از پلیر برای یاد گیری باگ ها میگیرد ...... کار های ناپسند ایوشن اینقد زیادن که تا صبح طول میکشه توضیح بدم.هرگونه سو استفاده از اختیارات و تهدید پلیرها ممنوع می‌باشد و منجر به برخورد شدید با شما خواهد شد. به هم زدن نظم سرور، ایجاد اختلال در روند عادی سرور ویا مواردی که داخل قوانین نوشته نشده است، بعد از تصمیم گیری تیم مدیریتی، مجازات لازم بر روی پلیر خاطی، اعمال می‌گردد. به امید بن و ارامش ما
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):

• Like 4
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

نوع دیگر استفاده از باگ چه جوری ماشینش اون بالاس عجیبه؟ کسانی که دوست دارن از سرور محروم شوند تاپیکو دنبال کنند.

• Like 6
لینک به دیدگاه

درسته ایشون با حیله و ازیت کردن کوبیدن ماشین تیر زدن از دور که نشه اس اس گرفت  ازیت میکنه شدیدا به بن ایشون موافقم

لینک به دیدگاه

داداش میگی سو استفاده از باگ ها الان مدرکی هم داری؟ تو این ویدیو چیزی واضح مشخص نشده

• Like 3
لینک به دیدگاه

الان باج گیری و این حرفایی که میزنی کجای فیلم بود ؟ از مردم پول میگیره واسه یاد دادنِ باگ 🤣 حاجی این حرکتایی که تو فیلم بود ، بیش از 50 تا پلیر من دیدم که از این حرکتا میزنن . مگه  داره چیت میزنه ؟ باگ ، مشکلِ سرورِ که  باید درست شه .  وقتی بی دلیل وانتد میدید اونم اتکینگ سیلیون ، بعد اخطار اقلیتی میگیره ، پلیرا هم اینجوری میکنن . اگه دقت کرده باشی منُ هد زدی چون منم وانتد داشتم . اگه تو هم جای ما بودی همینکارُ میکردی . چون وقتی بانک میزنی باید بری زندان اونم 50 دیقه . باگ زدن تو زندان هم که مشکله 😄پس چه کاری میتونیم بکنیم ما ؟
این سرور ، اولین سروریِ که انقدر دارم ری اکشن نشون میدم براش . یکم بیاید جوانمردانه و عادلانه رفتار کنیم.
حرف که زیاده واسه گفتن ولی هر موقع ویدیو گرفتی از باج گرفتن و پول گرفتن از پلیرا به دلیل یاد دادنِ باگ ، بیا شکایت کن 
بعدشم هر موقع DM کرد ، وانتدشو گرفت . الکی نگید هیچ واکنشی نشون نمیدن ادمینا 😘

ببخشید اینجوری حرف میزنم ولی شما ها رفتید اون بالا فکر میکنید خبریه ! به خدا فقط بازیه ! یکم درست کنید سیستم بازیتونُ 

• Like 2
لینک به دیدگاه

لیدر محترم

@LordWolfs6874

شکایت را بررسی و رسیدگی نمایید

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، mamadSH گفته است :

الان باج گیری و این حرفایی که میزنی کجای فیلم بود ؟ از مردم پول میگیره واسه یاد دادنِ باگ 🤣 حاجی این حرکتایی که تو فیلم بود ، بیش از 50 تا پلیر من دیدم که از این حرکتا میزنن . مگه  داره چیت میزنه ؟ باگ ، مشکلِ سرورِ که  باید درست شه .  وقتی بی دلیل وانتد میدید اونم اتکینگ سیلیون ، بعد اخطار اقلیتی میگیره ، پلیرا هم اینجوری میکنن . اگه دقت کرده باشی منُ هد زدی چون منم وانتد داشتم . اگه تو هم جای ما بودی همینکارُ میکردی . چون وقتی بانک میزنی باید بری زندان اونم 50 دیقه . باگ زدن تو زندان هم که مشکله 😄پس چه کاری میتونیم بکنیم ما ؟
این سرور ، اولین سروریِ که انقدر دارم ری اکشن نشون میدم براش . یکم بیاید جوانمردانه و عادلانه رفتار کنیم.
حرف که زیاده واسه گفتن ولی هر موقع ویدیو گرفتی از باج گرفتن و پول گرفتن از پلیرا به دلیل یاد دادنِ باگ ، بیا شکایت کن 
بعدشم هر موقع DM کرد ، وانتدشو گرفت . الکی نگید هیچ واکنشی نشون نمیدن ادمینا 😘

ببخشید اینجوری حرف میزنم ولی شما ها رفتید اون بالا فکر میکنید خبریه ! به خدا فقط بازیه ! یکم درست کنید سیستم بازیتونُ 

چشم عباس اقا

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، |HemenKako| گفته است :

نام شما در بازی:HemenKako
نام کسی که شما از ایشان شکایت دارید:Sheykh_Hossein
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):Level45 Rank 2 P D
توضیحات شکایت:با سلام ایشون پلیری هستند که تا دلش بخواد قوانین سرورو زیر پا میزاره خیلی عجیبه کسی هیج واکنشی انجام نمیده از جمله کار های ناپسند ایشون : DM مکررررر تهدید پلیر ها باج گیری و بسیاری دیگر هست که مهترین این ها DM و انجام Bug هست کشتن مکرر ور 4راه باعث شده دیگه کسی به 4راه نیاد و استفاده از باگ ایشون که محرومیت از سرور دارد فیلم در زیر قرار داده میشه!! حتی پول از پلیر برای یاد گیری باگ ها میگیرد ...... کار های ناپسند ایوشن اینقد زیادن که تا صبح طول میکشه توضیح بدم.هرگونه سو استفاده از اختیارات و تهدید پلیرها ممنوع می‌باشد و منجر به برخورد شدید با شما خواهد شد. به هم زدن نظم سرور، ایجاد اختلال در روند عادی سرور ویا مواردی که داخل قوانین نوشته نشده است، بعد از تصمیم گیری تیم مدیریتی، مجازات لازم بر روی پلیر خاطی، اعمال می‌گردد. به امید بن و ارامش ما
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):

باگ ایشون ....

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، sina1353 گفته است :

داداش میگی سو استفاده از باگ ها الان مدرکی هم داری؟ تو این ویدیو چیزی واضح مشخص نشده

سینا 1385 چیزی دیگه ای به شما نمیگم معنی باگ بلد نیستید

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، |HemenKako| گفته است :

چشم عباس اقا

درسته من لولم پایینه . ولی دیگه عقل دارم . وقتی عدالت توی سرور نیست ، پلیرا لج میکنن باهاتون . 

• Like 1
لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، HoSseineve گفته است :

خیلی حرف های هیجانی و جذابی داشتی مرسی که سرگرممون کردی 

ولی از این کار های نا پسندی که میگی ( یاد دادن باگ و .... ) مدرکی داری ؟

گل پسر با سند حذف بزن 

زیبایی فیلمش اینجاس حتی منو فایند هم نکرده 🙂

بله شما راست میگید حذف بزن تا حالا به گوشام نرسیده اگه بلد بودید خوب چت کنید جواب شما داده میشود 
فیلم که در زیر ارسال میکنم بعد اینکه رفتید به کلیسا با استفاده از باگ افتادید تو اب دریا

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، mamadSH گفته است :

درسته من لولم پایینه . ولی دیگه عقل دارم . وقتی عدالت توی سرور نیست ، پلیرا لج میکنن باهاتون . 

اخطار داده شود.

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، |HemenKako| گفته است :

باگ ایشون ....

داداش مگه این بنده خدا باگُ ساخته ؟! یه حرفایی میزنیا . من نمیدونم چجوری شمارُ حالی کنم . این همه پلیر باگ میزنن . این همه پلیر خلاف میکنن . من اونجایی که شما میگی باج گیری و رو تهدید پلیرا ، خندم میگیره . مگه بقیه زبون ندارن ؟ بقیه چرا نمیان شکایت کنن ؟ 

• Like 2
لینک به دیدگاه

دوست عزیز لطفا با مدرک حرف بزنید 

شما هم من دیدم کسی وانتد داشته ولی جیل نبردید اونو 

• Like 1
لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، |HemenKako| گفته است :

bad in ke be kelisa raftnd Az inja sar dar avordn!!!!

لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، HoSseineve گفته است :

بازم پستهای بیهوده و چت 

نقشرو نگا کن خودت این چیه میفرستی اینجا جیل مرکزی هس دارم شنا میکنم و هنوز توی نقشه هسم 🙂

شفا بده این درست بعد 5ثانیه که به کلیسا رفتی سر از انیجا در اوردی معلومه برای تیم مدیریت 
اسپم نشود

لینک به دیدگاه

بعد 5 ثانیه شما چطور اومدید جیل مرکزی ؟؟

دروغ نگید

لینک به دیدگاه

Manam shkayat daram ishon dam be daqiqe dm mikone azash ss daram bug mizane lic free mide va qeire

لینک به دیدگاه

Ss daram aziz khocholo

لینک به دیدگاه

با سلام و احترام

پلير عزيز خسته نباشيد. لطفا بعد از شکايت منتظر پيگيري ليدر باشين و اسپم نکنين.

دوست عزيز بنده از ظهر تا الان دارم مدارک شما رو ميبينم. واقعا چيزي من نميبينم که باگ زده باشه و...

ايشون اسکين اسکول هستند و کار خاصي نکرد اند لطفا اگر مدرک ديگه اي دارين ارائه کنين و از بحث و اسپم کردن جلوگيري کنين ممنون.

در صورت نداشتن مدارک شکايت شما رد است با تشکر با اين مدارک ارائه شده شکايت شما رد است.

• Like 1
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، LordWolfs6874 گفته است :

با سلام و احترام

پلير عزيز خسته نباشيد. لطفا بعد از شکايت منتظر پيگيري ليدر باشين و اسپم نکنين.

دوست عزيز بنده از ظهر تا الان دارم مدارک شما رو ميبينم. واقعا چيزي من نميبينم که باگ زده باشه و...

ايشون اسکين اسکول هستند و کار خاصي نکرد اند لطفا اگر مدرک ديگه اي دارين ارائه کنين و از بحث و اسپم کردن جلوگيري کنين ممنون.

در صورت نداشتن مدارک شکايت شما رد است با تشکر با اين مدارک ارائه شده شکايت شما رد است.

ممنون از رسیدگی شما

بسته شد

• Thanks 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن