رفتن به مطلب

شکایت بسته شده رو باز شد

NeXT

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی: aspect
نام ادمینی که شما از ایشان شکایت دارید: ciavash
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): fbi R1
توضیحات شکایت:

خیلی جالب شده شکایت بنده که از ساب لیدر pd کردم بعد 6 روز تازه لیدر جواب داده و از عمد اومده شکایت رو رد کرده بعدش من از لیدر میام شکایت میکنم بعد ادمین میاد شکایت بسته شده رو باز میکنه و میگه تجدید نظر بشه توی شکایت این مثل این میمونه یک نفر امتحان بده 0 بشه بعدش بیان بهش دوباره بگن امتحان بده تا قبول بشی
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):

شکایت از ساب

شکایت از لیدر

لطفا رسیدگی بشه چرا لیدر بیاد از عمد شکایت رو رد کنه بعدش به همین راحتی ازش گذشت بشه
@Parsa_AvengeR

• Like 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

شما زمانی که دانشگاه تشریف بیارید انشالله ، بعد از قرار دادن نمره شما میتوانید بر نمره اعتراض بزنید ، انشالله چند سال اینده .

توضیحات در همان پست داده شد ،

http://forum.iranmta.ir/index.php?/topic/23916-فقط-نگاه-میکنیم-و-از-اشتباهات-عمدی-لیدر-لذت-میبریم/

تا برسی منیجر پست بسته شد .

• Like 1
  • Haha 3
لینک به دیدگاه

سلام...
دوست عزیز لینک شکایت‌هایی که قرار داده بودید به همراه مدارک ارسالی بررسی شد...
@AliReza0217
در درجه اول، مقصر ساب-لیدر است و ظاهرا AV دریافت کردند و Rank Down شدند...
بعد از ایشان، شما موظف بودید تمامی وارن‌هایی که روی کار شما تاثیر میگذارند را به دقت بررسی کنید... اگر دقت لازم را بکار می‌گرفتید، این مشکل هم پیش نمی‌آمد...
در ضمن، اگر هم ایشان وانتد را دلیل غلط املایی پاک کردند ( با وجود اینکه در اینجا نیازی نبود )، مجدد باید همان وانتد را به پلیر میدادید...
با توجه به مشکلات پیش آمده، ابتدا تصمیم به پاک کردن AV شما پلیر محترم گرفتم، اما وقتی طرز صحبت شما داخل انجمن و وانتد اشتباه ( Killing cop به جای Attacking cop ) را دیدم، منصرف شدم... در حقیقت اگر این اشتباهات از طرف شما رخ نمی‌داد، نتیجه تفاوت داشت!
مشکل خاصی در کل وجود ندارد... اما اشتباهاتی که اخیرا توسط لیدر محترم تکرار شده است، قطعا تاثیر خود را روی ذهنیت ما نسبت به ایشان می‌گذارد...

@Ciavash
ادمین محترم، لطفا پیگیر باشید که تمام مجازات ذکر شده، اعمال شده باشد...

با احترام

بسته شد...

• Thanks 2
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن