رفتن به مطلب

نه بابا؟!!!!.....جون من!!!؟؟

_HoSsEiN534_

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی:hosein534
نام لیدری که شما از ایشان شکایت دارید:TiGeR83
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):Level 24 Civilian
توضیحات شکایت:بنده نزدیک به ۱۰۰ تا Ss گزارش کار جمع کردم و ایشان فقط ۱۵ Ss را تایید کردند...و نمیدونم سر لجبازی یا به اشتباه حساب کردند...بنده درخواست چک کردن دوباره گزارش کار را دارم..
(اینم بگم قستم این نیست که aV بدمت فقط دوباره چک کن)
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):

• Like 4
  • Thanks 2
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

@Ciavash

جهت بررسی.

لینک به دیدگاه

لیدر محترم پاسخگو باشید .

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

با سلام و احترام به ادمین محترم

همان طور که در گزارش کار ایشون دیده میشود ایشون اس اس های تکراری و تاریخ گذشته را در مدارک خود قرار دادند یعنی ایشون حتی اس اس 1 ماه پیش هم قرار دادند ,با توجه به تکراری بودن بیشتر اس اس ها ,اس اس های این هفته و تاریخ معتبر شما با توجه به مدارک به این تعداد میباشد : Test :9 | Mojavez Va Tamdid : 16 | Amoozesh Be Low Level : 0 و این اس اس ها فقط برای تاریخ معتبر میباشد و این جناب خودش ساب لیدر من بوده و هنوز فکر میکنه که میتونه با اس اس های تکراری و تاریخ گذشته به پول و .... برسه و چه خوبه که بدونید این کار Abuse است و اون چند تا اس اس هایی هم که قرار داده با توجه به قوانین فکشن و نحوه اس اس گیری برای گزارش کار همین تعداد درست میباشد ,ادمین @Ciavash محترم در صورت صلاح دید شما نحوه اس اس گیری برای گزارش کار رو بیان کنم.لینک گزارش کار پایین میزارم تا تاریخ اس اس ها و تکراری بودن انها چک شود.

لینک http://uupload.ir/view/xztu_mmd_namardi.rar/

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت لیدر محترم

بنده هیچ Ss تکراری در گزارش کار خود قرار ندادم و نخواهم داد...ادمین شما میتوانید گزارش کار قبلی بنده رو چک نمایید تا این موضوع برای شما مشخص شود.

لینک به دیدگاه

با احترام

گزارش کار شما برسی شد ، کار لیدر محترم درست میباشد . طی برسی انجام شده 69 تا اسکرین شما حدودا تاریخ ان گذشته است ! لطفا قوانین را مطالعه کنید

بسته شد .

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن