رفتن به مطلب

پارتی بازی AminEvil و Manager سرور جذابببب IRM

Merin

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی:MAHDI411483
نام ادمینی که شما از ایشان شکایت دارید:Manager عزیز @Parsa_AvengeR
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):level 29 
توضیحات شکایت:خب خب خب خب من یه سوال از شما دارم اگه از این به بعد من زنگتون بزنم بگم به این پلیر رو بن کن بدون هیچ مدرکی و بدون در نظر گرفتن سابقه طرف که حتی وارن هم نگرفته بن میدین خیلی جذابه ها 2 روز دیگه منم بیام....... مالی شما هم از این به بعد زنگ بزنم طرف رو برام بن میکنی ؟ قضیه بن هم مربوط به بن 30 روزه @MrSalar که تقریبا 4 ماه میشه ازش . من که میدونم این شکایت هی جا تون هم حساب نمیکنید ولی ممنون میشم این پارتی بازی هاتون رو تموم کنید اقای @AminEviI 20 نه 30روز 

وما انیم که همه زما تنفر دارند 

41148

مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):اینم مدرک که نگین زر زدم http://uupload.ir/files/tubi_screenshot_(381).png

• Like 1
  • Haha 2
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مدرک هم مال یه قرن پیشتره خودم میدونم 

لینک به دیدگاه

با سلام

الان من فقط میخوام بدونم منظور از پارتی بازی چیه؟!

ایشون باگ زده بود بنده به آقای @Parsa_AvengeR call دادم گفتم ایشون باگ زده

پارتی بازیش کجا بود؟،

گیریم که اصن پارتی بازی‌کرده  باشن اون فرد مگه خودش دست برای تایپ کردن نداشت شما داری شکایت میکنی؟!

الان میخوام بدونم چرا اسم من تو شکایت هست؟

من اون موقع F.B.I رنک ۲ بودم

چه پارتی بازی میتونستم بکنم؟! 😕

لطفا از شکایت های بی مورد خود داری کنید

این شکایت صرفا فقط و فقط برای گرفتن وقت منیجر محترم هست

دارم دوباره تکرار میکنم ایشون باگ زده بود بنده بهشون گفتم ایشون هم بن کردن 

باشد که شما دوستان رستگار شوید

منیجر محترم

چون اسم بنده در این شکایت بوده بنده دخالت کردم

وگرنه دخالت نمیکردم

اگر صلاح میبینید به بنده اخطار فروم بدید

• Like 2
  • Haha 1
لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Awmin گفته است :

این شکایت صرفا فقط و فقط برای گرفتن وقت منیجر محترم هست

کدوم منیجر ؟؟؟ بابا وقتی سرور فقط رو پارتی باشه همینه که پیشرفتی ندارین یه ادم حسابی بینتون یه @Arlixx  هست بقیتون فقط بلدین پارتی بازی کنین 

ایشون باگ زده بود بنده به آقای @Parsa_AvengeR call دادم گفتم ایشون باگ زده

امین اویل خفه شو خودت هم میدونی همین که کال بدی برا اینکه طرف رو بن کنه پارتی بازیه من 100 نفر دیدم باگ جیل و کلی چیز میز دیگه روش میزنن به ادمین کال بدم بن میکننشون برام ؟ نه دیگه نه اگه هم بزارم شکایت پلیر شایددد یه وارن یا ادمین جیل بدن ولی بن نمیکنن برا بار اول اخه یه دفاعیه میکنی درست زر بزن کم بمال

لینک به دیدگاه

گیریم که اصن پارتی بازی‌کرده  باشن اون فرد مگه خودش دست برای تایپ کردن نداشت شما داری شکایت میکنی؟!

ععع دست دارم ادمین های محترم پستو Hidden کردن اون موقه بدون سابقه بن یا کیک منو به خاطر Abuse  30 روز بن کرد یارو میاد تو PD ابیوز می کنه 10 روز بنه 
خوب پارسا جان توضیحات خودتون رو قرار بدید ما بفهمیم چرا بجای کیک و وارن 30 روز بن کردی

• Like 1
  • Haha 1
لینک به دیدگاه

من معنی این پارتی بازی ها رو نمیفهمم یکی از شما ها هم نمیخواید جواب بدین ؟ پارتی بازی حدی داره @Parsa_AvengeR @GodFather @Rouzbeh

لینک به دیدگاه

سلام...
دوست عزیز، در درجه اول، هرکسی هر صحبتی کرد شما باید دقیقا همان چیزی که گفتند رو باور کنید؟ اگه اینطور باشه که حرفی باقی نمیمونه!! چون خیلی دیدم که از زبون من به پلیرها خیلی حرف‌ها زدند... حتی مورد داشتیم که گفتند با من فامیل هستند و من به ایشان پول و... میدم و هرکسی رو بگن بن میکنم! اگه شما این حرف‎‌ها رو باور می‌کنید دیگه مشکل خودتونه! هیچ شخصی از اطرافیان و آشنایان من داخل سرور حضور ندارند و اگر هم بودند من هیچ وقت کار خاصی انجام نمیدادم... افرادی که اخلاق من رو میدونند، میتونن حرفمو تایید کنن!!
در رابطه با این شکایت، عرض کنم به خدمت شما که من رو حساب حرف حتی ادمین‌ها هم با کسی برخورد نمی‌کنم! همیشه و همیشه و همیشه مدرک می‌خوام! یا باید خودم ببینم.... من مدارک 5-6 ماه پیش رو نگاه کردم... از صحبت و گزارش این پلیر مدرکی ندیدم... شاید ایشان گزارش داده باشند... ولی مدارک من از /id و sleep بودن این پلیر در داخل شهر بود! Find کردم... در حال چرخیدن و احتمالا آزار و اذیت پلیرها بودند... Teleport کردم و یه مقدار پایین‌تر از Gun Shop LS بودند و بلافاصله Quit دادند... مدارک فعلا موجوده! اگر فکر می‌کنید دروغ میگم یک پست دیگه نهایتا تا 48 ساعت آینده ارسال کنید و لینک همین پست من را داخلش بگذارید و درخواست مدرک بدید... من مدارک را آپلود می‌کنم ولی اون موقع دیگه به این شکل توضیح نمی‌دهم! نگران نباشید.. نه بن می‌کنم نه چیزی! فقط اسمتون تو ذهنم میمونه... چون برای حرف من ارزش قائل نشدید و عملا من رو دروغگو خطاب کردید!! و به سرور و مجموعه مدیریتی، اتهام پارتی‌بازی زدید...

با احترام

بسته شد...

• Like 7
  • Thanks 2
  • Haha 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن