رفتن به مطلب

دستگیری کارگردان سریال عجب(OL_Javad) توسط Matin_Boss

Matin_Boss

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی: Matin_Boss
نام کسی که شما از ایشان شکایت دارید:OL_Javad

اطلاعات اکانتی که از ایشان شکایت دارید(رنک و فکشن/مافیا): Medic Rank 1
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): Police Fedral Rank 1 Level 19
توضیحات شکایت: من از سریال عجب خوش میومد ولی الان فمیدم که معذرت میخوام ببخشید اینو فهمیدم که کرم از خود درخت هست (خیلی معذرت میخوام بابن این جمله ولی یک ضرب المثال هست )یعنی چی؟ یعنی این اقا کار خرابی میکنه و کاری میکنه که بقیه فوهشش بدن یا هر نوع کار دیگه تا اینکه من ریکورد رو داشتم.
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):http://uupload.ir/view/nsay_gta_sa_2020-08-14_01-53-22-551.avi/

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ببخشید قسط دخالت ندارم و میخوام اخطار فروم نگیرم

فقطط یه چیزی بگم که شاید بهتر باشه برای شاکی

دوست عزیز میخوای شکایت کنی اول کم حجم کن

بعد ۵۲ مگ شکایت کردی؟

لطفا از این به بعد درست کن که برای ادمین و خودت  مشکلی پیش نیاد 

ببخشید فقط میخواستم کمکی کرده باشم

فقط اخطار فروم‌نگیرم

شرمنده

لینک به دیدگاه

سلام و عرض ادب و احترام و خسته نباشید به تمامی پلیرهای عزیز و لیدرها و مدیران عزیز.

اولا من خودم رو معرفی کنم من برادر جواد هستم 27 سال سن دارم و اسمم حامد هست که کم و بیش دوستان منو می شناسند.

کلیپ شما خیلی برای من جالب و خنده دار بوده. می دونید چرا چون شما یک فرد معمولی نیستید یک پلیس هستید. و اگر  متوجه باشید و از ادمین ها و اعضای دیگر که تو زندان بودن متوجه می شدید بنده قصد شورش در شهر را داشتم.

و قبل از این کار من توی زندان مرکزی بودم و گفتم که میله بزنید و گان بردارید بریم هر چی پلیس هست توی شهر رو بزنیم که شانس من شما پیاده بودید و سوار ماشین نبودید.

که بعدش گفتم شلیک نکنم به شما با ماشین شما رو زیر بگیرم چند دفعه چند باری اینکار رو کردم و شما بهم وانتد دادید؟ غیر از اینه؟ که بعد شما هم به ماشین من تیراندازی کردید و من فرار کردم!! و رفتم چهار راه و اونجا چند پلیس رو کشتم و مجدد به زندان مرکزی فرستاده شدم. مجدد میله زدن و مجدد اومدم بیرون و مجدد همینکار!! بعد چون اکانتم داخل زندان بود گفتم با اکانت خودم که با لپ تاب شخصی ثبت نام کردم و بعضی وقت ها با لپ تابم می یام با پی سی انلاین شدم که از زندان فراریش بدم که  دو ادمین عزیز وارد زندان مرکزی شدن و گفتن که با اکانت اصلی بیا و از این اکانت خارج شو در صورتی که اگر ثبت نام ها را چک کنند ای پی سیستم ها یکی نبودن و متوجه این باید بشن که با لپ تاب شخصی ثبت نام کردم.

و اما جریان این همه شکایت های پی در پی چیست؟

روزای اول که به جواد گفتم یکم بده با اکانتت مشغول گیم بشم و اکانتش رو داد و رفتم توی شهر یک گان گرفتم و تایر چرخ یک ماشین رو کمباد کردم. تنها تایر چرخ یکی از ماشینش کمباد شد!!! بعد فیلم گرفت و از من شکایت کرد و شکایتش هم تایید شد!!! در صورتی که نه ماشینش رو منفجر کردم نه دمیجش کردم نه هیچ چیز دیگر!!!

منم از جواد خواستم تمام انجمن رو بزاره شکایت یعنی اگر یکی زد تو ماشینت دود گرفت سریع انجمن شکایت

هر کسی فوش داد سریع انجمن شکایت

هر کسی تیر اندازی کرد بهت سریع انجمن شکایت

هر کسی بی احترامی کرد سریع انجمن شکایت.

و قطعاً این خواستار من بود از برادرم جواد که اینکار رو انجام بده.

که بفهمه وقتی بعضی ها بی جنبه بازی در بیارن ما هم بلدیم اینکار ها رو کنیم تا اشک همشون رو در بیاریم!!!

بعدش هم از طرفی هم هدفم این است که برخی از لیدرهایی که به الکی حکم می دن ولی اجرا نمی کنند رو معرفی کنم خدمت دوستان.

که وقتی شکایت های من رو می بیند که برخی لیدرها چهار بار می نویسد شکایت شما تایید شد ولی آن گیمر خاطی از آن کلن اخراج نمی شود یعنی پارتی بازی!! یعنی بی اهمیتی به شکایت ها!! یعنی الکی نوشتند که تایید شد و هزار چیز دیگر.

و من خواستار این بودم این ادمین ها رسیدگی کنند. توی این ضمینه.

به هر حال موفق باشید. و بدونید کرم رو یکی دیگه ریخته و  به زودی هزاران هزاران شکایت دیگر در راه است تا اشک تک تک اون اشخاص بی جنبه رو در بیارم.

و از طرفی هم برای انجمن خوبه کلی من شکایت کنم چون از طرفی سئوی سایتشون بالا می ره ( خودشون در جریانن )

و از طرفی هم موجب می شه که یک سرور آرام و بدون شکایتی داشته باشند.

ویرایش شده توسط OL_Javad
لینک به دیدگاه

و راستی یه چیز دیگر که یادم رفت بگم طبق فیلم شما.

شما دو بار نوشتید که نزن سپس وانتد دادید.

و من همجا دیدم که مثلا سه بار اخطار می دادن که نکوب به ماشینم، یا سه بار می گفتن سوار شو تا وانتد نگرفتی یا توی خود چهار راه سه بار اعلام می کنن که هر کی نره شش وانتد می گیره و ..

شما دو بار اخطار دادی و سپس وانتد دادی تازه من می خواستم از شما شکایت کنم که جواد گفت نه ربطی نداره چون دمیجش رو کم کردی!!!

پس مطمن باش جواد قوانین رو فوله و می دونی از چه کسانی شکایت کنه پس مطمن باش کرم از درخت نیست.

لینک به دیدگاه

اون شکلی که شما فیلم نامه رو نوشتید انگار معلومه که شما قسط داشتید به تمام پلیس ها اتک بزنید و اینکه اون شکلی که شما داشتی منو میزدی برای بار بعد که بگم نزن باید وانتد کیلینگ کاپ بدادم و اینکه من از شما شکایت کردم نه از ادمین و پلیر های دیگه که انقدر میگی نمیدونم خیلیا با پارتی بازی میان داخل فکشن و از این چیزا و اگر خودتون میدونید از این اتفاقا میوفته برید جاسوس تمام لیدر ها و خیلی اط این چیزا شید .

و ماشاالله سرور که کم پلیر نداره حدود 300 تا بیشتر پلیر داره و هر روز سرور داره پلیر جذب میکنه و ادمین ها چطور بخوان ببینن کی پارتی بازی کرده کی نکرده حداقل شکایت های ما شاید بتونه این کارو کنه و اگر سرور به شکل پارتی بازی هست به من ربطی نداره و من از سرور راضی هستم اگر شما از سرور راضی نیستید میتونید از سرور برید 

Ss دارایات یادت نره که یوقط بر نگردی.

لینک به دیدگاه

چه قشنگ جمله اخرت می دونی یاد چی افتادم؟

آقا هر کی به رسیدگی ادمین ها اعتقاد نداره جمع کنه از ایران ام تی ام بره!! بره همون سروری که اون رفاه و خوشی رو داره! 

بعدش هم من نمی دونم چه شکایتی دارید شما منظورتون رو نگرفتم! من شما رو زیر گرفتم بله درسته! شما هم بهم وانتد دادی و به ماشینمم شلیک کردی و در نهایت رفتم زندان مرکزی!!!

حالا مشکل این وسط چیه من نمی دونم اگر یک شهروند عادی بودید که شکایت کردید بله بایستی بهم تذکر داده می شد! که توی بازی هم اگر شهروندای عادی رو هی بکشی در نهایت می ری زندان ادمین ها !!!

من که نفهمیدم هدفت از شکایت چی بوده به هر حال آفرین که تونستی کارگردان سریال رو دستگیر کردی ولی اینم بدون که این کارگردان میله زد و از زندان فرار کرده .

لینک به دیدگاه

لیدر محترم

@(MR_ESI)

لطفا شکایت را بررسی و رسیدگی کنید !

لینک به دیدگاه

در 42 دقیقه قبل، OL_Javad گفته است :

چه قشنگ جمله اخرت می دونی یاد چی افتادم؟

آقا هر کی به رسیدگی ادمین ها اعتقاد نداره جمع کنه از ایران ام تی ام بره!! بره همون سروری که اون رفاه و خوشی رو داره! 

بعدش هم من نمی دونم چه شکایتی دارید شما منظورتون رو نگرفتم! من شما رو زیر گرفتم بله درسته! شما هم بهم وانتد دادی و به ماشینمم شلیک کردی و در نهایت رفتم زندان مرکزی!!!

حالا مشکل این وسط چیه من نمی دونم اگر یک شهروند عادی بودید که شکایت کردید بله بایستی بهم تذکر داده می شد! که توی بازی هم اگر شهروندای عادی رو هی بکشی در نهایت می ری زندان ادمین ها !!!

من که نفهمیدم هدفت از شکایت چی بوده به هر حال آفرین که تونستی کارگردان سریال رو دستگیر کردی ولی اینم بدون که این کارگردان میله زد و از زندان فرار کرده .

من کار فرار کردن کارگردان ندارم من کلا شکایت کردم که AV OR FW رو بگیری که یاد بگیر بار بعد DB نکنی 

@(MR_ESI)

لینک به دیدگاه

این شکایت شما برای من خنده دار و برای دیگران بسیار عجیب است.

دلیل:

دوستان من با ماشین یک پلیس رو دمیج کردم!! بعد بهم اخطار داد و بازم دمیجش کردم و بهم وانتد داد! ولی پلیسه رو کیل نکردم!! بعد اومد دنبالم و منو کیل کرد و رفتم بازداشتگاه!

بعد اومد فروم هم شکایت کرد یعنی علاوه بر وانتد دادن اومد فروم شکایت کرده!!

نتیجه کلی:

از این پس تمامی پلیس ها می توانند علاوه بر وانتد دادن در فروم از کاربر خاطی شکایت کنند.

از گیمر Matin_Boss هم متشکریم که این ترفند جالب رو معرفی کردند.

پس پلیس های عزیز لطفاً علاوه بر وانتد دادن نیز در فروم شکایت کنید. 😂 😂

• Like 1
لینک به دیدگاه

لیدر محترم

@(MR_ESI)

لطفا شکایت را بررسی و رسیدگی کنید !!

تا بررسی لیدر محترم از اسپم کردن خودداری فرمایید !!!

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Matin_Boss گفته است :

من کار فرار کردن کارگردان ندارم من کلا شکایت کردم که AV OR FW رو بگیری که یاد بگیر بار بعد DB نکنی 

@(MR_ESI)

طبق مدرکی شما قرار دادید هیچگونه تیراندازی به شما صورت نگرفته که نوشتید DB لطفاً مدرکی قرار دهید تا حرف شما اثبات شود.

در غیر اینصورت لطفاً از ادمین محترم خواستارم به دلیل شکایت بی مورد به ایشان اخطار دهند.     و یچیز دیگه 1. معنی DB میفهمی؟ 2. الان من وانتد خوردم میای شکایت میکنی فروم خخخخ لیدرت بفهمه در جا کیکت میکنه خخخ 3. تقاضا اخطار فروم شکایت بی مورد 4. خب یچیزی خدمت لیدر خودمون الان ایشون از چی شکایت کردن دقیقا؟ خودم نفهمیدم اگر جونش کم کردم باید وانتد بده و بس اگر شهروند بود که میاد فروم خب اخرین چیز @_Mostafa_ لطفا عضو های بهتری بیارید این اصلا دی بی نمیدونه چیه و اصلا نمیدونه وقتی وانتد داد فروم نمیتونه کاری کنه اها فکر کنم شکایت ازش کردم اومده یه شکایت الکی هم از ما بکنه به همین خیال باش تا قبول شه اوکی؟

شرمنده اسپم کردم چون خیلی خیلی لازم بود و نمیدونم چرا ادمین اسم لیدر رو تگ کردید اصلا لازم نبود. تمام!

لینک به دیدگاه

شخصا نیازی به توضیح ندارم که چی شده یا چش نشده ولی هیچ مدیکی حق دمیج کردن یا دم بی یا دی بی نداره و اینکه دی بی کولا به دو نوع میگن

1 تیراندازی از داخل ماشین

2 زیر گرفتن افراد

@(MR_ESI)

معذرت میخوام بابت اسپم من دیگه در مورد شکایت حرفی ندارم.

ویرایش شده توسط Matin_Boss
لینک به دیدگاه

در مدرک شما نشونی از تیر اندازی داخل ماشین نبوده و زیر گرفتن افراد نبود الان شما فقط دمیج خوردید که اونم درسته چون کاپ هستید و فقط باید وانتد بدید اگر لیدرت بفهمه ابروت میره هرکی موافقه یه لایکی کنه خدایی هیچی بلد نیست رفته Fbi .

لینک به دیدگاه

به پلیر خاطی FW داده شد

موفق باشید!

• Confused 1
لینک به دیدگاه

با احترام

بسته شد !

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن