رفتن به مطلب

مدارک Av/Fw

pickles

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی:Pengu
نام لیدری که شما از ایشان شکایت دارید:_Adler_
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):PD-R2-36
توضیحات شکایت:ممبر ایشون که سابلیدر هم هست در ساعت ظهر که رنک بالای از دپارتمنت انلاین نبود به دو تا از افسر های فکشن خودش شیفت میده و تایم یکی رو 7 دقیقه میده و یکی رو 9 دقیقه که با هر ساعتی حساب کنیم میشه دقیقا همون ساعتی که حساب کردم , از ممبر ایشون شکایت کردم شکایت اول رو به قول معروف ماسمالی کردن و من اصن نفهمیدم که اخر این سابلیدر ابیوز Av گرفتند یا Fw یه جور پاسخ دادن که مثلا حتی ایندفعه اشکال نداره دفعه بعد مجازاتش میکنم و این درست نیست شکایت دوم هم که از سابلیدر ایشون کردم که گفتند چون تایم شیفت دو افسر در یک زمان بود اشکالی ندارد . 

شکایت اول

و اینم شکایت دوم که کاملا مشخصه دارن ماس مالی میکنن : 

ادمین محترم @Ciavash من درخواست مدرک 2 تا Av که میشه یک Fw و یا دوتا Fw را از این لیدر میخواهم ویا حد اقل یک Av یا یک Fw را میخواهم چون سابلیدر ایشون دوبار ابیوز کردند و حتی اگه اولین ابیوز ایشان را ماس مالی کنند ابیوز دوم باید بهشون اخطار بدند . مدارک برای قبل این ساعت و قبل تاریخ 8/13/2020 باشد 

مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...): 

• Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 3
  • Confused 4
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

نام شما در بازی:Twice

لینک به دیدگاه

لیدر محترم دفاعیات خود را ارسال فرمایید .

لینک به دیدگاه

با سلام

سابلیدر بنده به دو نفر در یک تایم !

شیفت داده اند و به دلیل مشکل در تایم سیستم ایشون C-9 هر دو رو همزمان کمی زودتر  داده اند !

یعنی هر دو اشتباه رو در یک موقع انجام داده اند .

بنده در شکایت با ایشان حجت تمامی کردم که در صورت تکرار چه عواقبی خواهد داشت .

و من در گیم سرور تمام توضیحات لازمه در اینباره رو به ایشون دادم .

کسی که چندین ماه داره تلاش میکنه و هیچگونه اشتباهی از ایشون سر نزده ...

به گفته یک رنک بالا : << یک قدم شما بردار ما ده قدم برمیداریم >>

من طبق سابقه خوب ایشون در فکشن چنین تصمیمی گرفتم .

• Like 9
  • Thanks 1
  • Confused 1
لینک به دیدگاه

طبق قوانین دپارتمنت لول های پایین سرور در حد امکان 1 و 2 و 3 نباید بهشون وانتد داد اررست کرد و .... ولی ممبر شما به ایشان وانتد راننر داد و اون بیچاره رو کیل کرد حتی بدون این که بپرسه ایا 3/3 شده یا نه من به عنوان مدافع اون فرد لول پایین که نمیدونه فروم چیه ازش دفعا میکنم و شما به جای اینکه هوای ممبرتون داشته باشین باید دلتون برای اون لول پایینه بسوزه . ادمین محترم تقاضای اخطار جدی برای این لیدر پارتی باز را دارم که قوانین رو اهمیتی نمیده امروز تو میتینگ گفتن کسی که بون اطلاع ک هیچ کلا وانتد و غیره .... میده نه Fw نه Av بلکه در جا 60fp کیک میشه لطفا حق به حق دار بدین اون لول 3 چی میدونه که سوار ماشین شه و ممبر شما از این موضوع ابیوز کرد در ساعتی که رنک بالا به جیز سابلیدر ابیوزر خودتان تو سرور انلاین نبود

• Haha 2
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Adler گفته است :

با سلام

سابلیدر بنده به دو نفر در یک تایم !

شیفت داده اند و به دلیل مشکل در تایم سیستم ایشون C-9 هر دو رو همزمان کمی زودتر  داده اند !

یعنی هر دو اشتباه رو در یک موقع انجام داده اند .

بنده در شکایت با ایشان حجت تمامی کردم که در صورت تکرار چه عواقبی خواهد داشت .

و من در گیم سرور تمام توضیحات لازمه در اینباره رو به ایشون دادم .

کسی که چندین ماه داره تلاش میکنه و هیچگونه اشتباهی از ایشون سر نزده ...

به گفته یک رنک بالا : << یک قدم شما بردار ما ده قدم برمیداریم >>

من طبق سابقه خوب ایشون در فکشن چنین تصمیمی گرفتم .

شما اینجوری با ممبر خود بر خورد میکنید که باشه ایندفعه اشکال نداره دفعه بعد اگه خطا کردی بهت اخطار میدم نخیر اینجوری نیست تو فروم نوشته باید Fw داشته باشه تازه ایشون از عمد ابیوز کردند

ما طبق قوانین شما باید مجازات کنید نه هر چی عشقتون میکشه فقط صحبت میکنید ؟! پس اگه اینطوره هر کی از سیویلیان یا کاپ شکایت میکنه ادمین بگه با پلیر صحبت میکنم دیگه نکنه اونم سر همچین ابیوز بزرگی ؟! تایم دو افسر هم متفاوت بود یکی 9 مین شیفت بود یکی 7 مین 

4.تایم شیفت هرکس 15 دقیقه است.

ساعت بازی شما باید دقیق و مشخص باشد. 

7.هرگونه تقلب و سواستفاده در این مورد، به هیچ عنوان قابل بخشش نیست و حداقل FW دارد.

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Twice گفته است :

شما اینجوری با ممبر خود بر خورد میکنید که باشه ایندفعه اشکال نداره دفعه بعد اگه خطا کردی بهت اخطار میدم نخیر اینجوری نیست تو فروم نوشته باید Fw داشته باشه تازه ایشون از عمد ابیوز کردند

ما طبق قوانین شما باید مجازات کنید نه هر چی عشقتون میکشه فقط صحبت میکنید ؟! پس اگه اینطوره هر کی از سیویلیان یا کاپ شکایت میکنه ادمین بگه با پلیر صحبت میکنم دیگه نکنه اونم سر همچین ابیوز بزرگی ؟! تایم دو افسر هم متفاوت بود یکی 9 مین شیفت بود یکی 7 مین 

4.تایم شیفت هرکس 15 دقیقه است.

ساعت بازی شما باید دقیق و مشخص باشد. 

7.هرگونه تقلب و سواستفاده در این مورد، به هیچ عنوان قابل بخشش نیست و حداقل FW دارد.

فرق تقلب و ابیوز کردن با اینکه اشتباه کنی از زمین تا آسمونه !

کسی که یه بار اشتباه کرده [ ابیوز نه ! ]

سعی میکنم با ملایمت باهاش برخورد کنم ایشون هم به بنده گفتن که مشکل از تایم Pc ایشون بوده و من هم گفتم که تایم رو فیکس کنید حتما حتما !

ادمین @Ciavash بررسی کنید

با تشکر

• Like 2
لینک به دیدگاه

بسه دیگه به خودتون بیاید مارو چی فرض کردی انسان هستیما اقای لیدر اینم سومین ابیوزشون که بازم 12 دقیقه به ممبر شیفت میدن ! 

C-8: http://uupload.ir/files/7cqf_screenshot_(150).png

C-9 :http://uupload.ir/files/nh3s_screenshot_(149).png

نمیشه که اینجوری این سابلدیر اف بی ای داره از رنکش وقتی کسی تو سرور نیست سو استفاده میکنه باید بر خورد شه هم با اون فرد مذکور هم شما که پارتی بازی داری میکنید

ایشون داره کل روز رو ابیوز میکنه همشو باید بزارم بسه به خودتون بیایید چرا پارتی بازی میکنید 

• Haha 2
  • Confused 1
  • Sad 1
لینک به دیدگاه

با سلام و احترام

شما باید به ساب لیدر خود اخطار Fw و یا حدعقل Av میدادید . ! بر اساس مدارک و تایم زمان سرور مشکل همچنین هم از سمت سرور و هو از سمت پلیر بوده و این تصمیم گیری را برای پیدا کردن مقصر سخت میکند لطفا با تمامی ممبر های خود Cmd /time را معرفی کنید و در صورت مرتکب اشتباه برخورد لازم را انجام دهید .در صورت تکرار برخورد جدی خواهد شد !

بسته شد

• Thanks 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن