رفتن به مطلب

Respawn

MaNsOr

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی:mansor
نام ادمینی که شما از ایشان شکایت دارید:DarcyElioT
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):level=13
توضیحات شکایت:با سلام امروز در event که ساعت 16 برگذارشد من و یک نفر دیگه موندیم ولی من ماشینارو انداختم پایین و برنده بودم ولی بعد آخر سر یه نفر که از bug استفاده کرده و توی هوا بوده است و هیچ کاری انجام نداده اومده و میگه که من با هلکوپتر وارد event شدم و ادمین هم اورا بخاطر داشتن باگ کیک نکرده و من رو از event امروز Respawn کرده است و از شما خواهش مندم که همینطوری کسی رو ادمین نکنید یا event نزارید یا اگه event یزارید حداقل دو یا چند ادمین قرار داشته باشن با تشکر   (((( اگه میدونستم ادمین میخواد منو از event بندازه بیرون زود تر ss میگرفتم
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):

mta-screen_2018-12-05_16-06-54.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت پلیر گرامی .

بنده. در اونت  Organizer بودم . و به گفته پویا فیلتر. هلپر سرور. شما با هیلی وارد اونت شدید.و به اینکه حرف هلپر سند است. و در اخر اونت بنده شما را Respawn کردم

و در ساعت
17:20 رویه شما گوتو کردم . و گفتم بابته اینکه حق شما خورده شده است. معذرت خواهی کردم. و به شما جایزه اونت را دادم . 

در اونت ها بعضی وقت ها مشکلاتی پیش میاد اگر شما به خوده بنده می گفتید. به شما جایزه را بعد از
Respawn شدن میدادم . 

روز خوش.

لینک به دیدگاه

من به شما sms دادم ولی جوابی نیومد call هم دادم جواب ندادید ولی میخوام بدونم چرا اون plyar وقتی روی هوا هست و هیچ کاری نمیکنه چرا برنده اوینت اعلام شده؟

لینک به دیدگاه

عزیز. شاید شما یکی دیگرو میگید. بنده خودم ایشون رو دیدم که . داشت اونت میداد.

بازم معذرت میخوایم بابت مشکلی که پیش اومده. به خاطره همین ایشون جایزه اونت رو دادن به من که بدم به شما باز.

بازم به خاطره مشکل پیش اومده عذرخواهیی میکنیم.

لینک به دیدگاه

من جایزه اونت رو نمیخوام ولی اونوقتی که شما سوار ماشینها میشدید که ماشینها میپرید اون روی هوا بود و فقط من بودم و یه نفر دیگه که اگه دقت کرده باشین دیدید که ماشین اون رو اتیش زدم و منفجر شد بعد اون گفت که mansor که اسم خودم هست با هلکوپر وارد شدم ولی میخوام بدونید که کسانی که plyer سرور هستند نادون نیستند چند بار این مشکل برای دوستام هم پیش اومده ولی من مثل اونا نیستم که ساکت بشینم    ((((((((((  جایزه اونت هم مال خودتون من به این چیزا نیازی ندارم ))))))))))

با تشکر     

بحث تمام

لینک به دیدگاه

شکایت پس گرفته شد

ویرایش شده توسط ĞŘØÜÑĐŹĘŔÕ
لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، ĞŘØÜÑĐŹĘŔÕ گفته است :

شکایت پس گرفته شد

بسته شد!

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن