رفتن به مطلب

لیدری که نمیدونه لیدر چند بخش هستش

GranGeR

ارسال‌های توصیه شده

ام شما در بازی:  GodEath@
نام لیدری که شما از ایشان شکایت دارید:
aliakbari77a
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): Ykuza Leader
توضیحات شکایت: اقا ایشون به من 2تا FW دادن من حالا گیرم  FW اولی رو قبول کنیم ولی باید Av میدادن بعد  به بنده شکایت بی مورد شد اصلن من فحاشی را بی احترامی نکردم فقط کل کل بودش ایشون به بنده  FW  دادن بعد کیک کردن  من با ایشون به دلیل ساب لیدری فکشن مشگل داشتیم ایشون یه ذره .... شدن منو کی کردن لطفا رسیدکی کنید الان من چیکار کنم  BA 60fp اکه دوست نداشتن من خودم استفا میدادم نه اینکه 60 fp
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):

http://s11.picofile.com/file/8405067084/عجایب_یاکوزا.png

file:///C:/Program Files (x86)/MTA San Andreas 1.5/screenshots/mta-screen_2020-08-07_13-38-04.png

شکایت ایشون کاملا بی مورد بودش  /" لیدر محترم بخاطر ساب لیدری نکردن بنده یه ذره عصبی شدی ولی رسمش این نیستش الکی به بنده بجای  2Av Fw بدین

• Haha 2
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

تازه دیروز وار 21:00 ممبر های کل ما 7 هستش  4نفر داخل وار بودن  بقیه هم بدون مرخصی به وار نیومدن ایشون  FW  هارو ندادن این کار ظلم در حق اونایی که وار بودیم حساب میشه اکه لیدر محترم  FW هارو دادین  لطفا مدارک خودتون رو بزارید  

1. YATATAL 
  2. پارتی بازی نکنیم باهم دوست باشی
  3. GodEath
لینک به دیدگاه

سیاست و نحوه مدیریت شما به خودتان بستگی دارد. در کنار محیطی دوستانه، در کارتان جدی باشید و کار فکشن را جدی بگیرید. (استف . بخش مربوط به لیدری)

بای عزیز

ویرایش شده توسط aliakbari77a
  • Like 4
  • Confused 2
لینک به دیدگاه

با سلام و احترام

شما باید کلیه حقوق و نظم فکشن را رعیت کنید و هیچ حقی ندارید با رنک بالاتر از خود توهین و یا حتی کل کل کنید بر اساس صحبت های خود شما کار لیدر درست میباشد لطفا قوانین را مرور کنید .

بسته شد .

• Like 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن