رفتن به مطلب

dm and help non rp

Hamidrezatonm

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی:hamid_pydar
نام لیدری که شما از ایشان شکایت دارید:Grove_Boss
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):level 45 civi
توضیحات شکایت:دی ام در مکان امن سرور (جهار راه) و کمک به نان ارپی زدن بقیه (کیل کردن خبرنگار(زیر دستش) واسه ریسپاون شدن اون)

مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):http://uupload.ir/view/akhs_mta_san_andreas_2020-08-06_11-19-58.avi/

• Like 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

''با سلام و احترام''

اولا که رو چه حسابی میگید Non Rp کردم؟

مثل اینکه شما معنی Non Rp رو خوب متوجه نشدید !

اگر ایشون میگفتن منو کیل کن یا Kill Me اونوقت میشد Non Rp ! (خود کشی برای Respawn شدن سریع تر )

دوما که قوانین Dm خیلی وقته عوض شده شما بجای اینکه بیاین شکایت کنین میتونستین قوانینو بخونین !

سوما من اصلا به شما یا حتی سمت شما تیر اندازی نکردم !

اگه مدرکی دارید که من به شما تیراندازی کردم ممون میشم قرار بدین !

یه سری به قوانین عمومی بزنیم :

--------------------------------------------------------------------------------------------------

کشتار بی‌دلیل
هرگونه DM بر روی پلیرهای دیگر مجازات در پی دارد:
*مدرک شما برای شکایت از DM باید شرایط زیر را داشته باشد:
- حداقل 2 اسکرین با فاصله زمانی حداکثر 10 دقیقه از کشته شدن توسط یک پلیر
- در بازه زمانی کمتر از 10 دقیقه حداقل 2 بار کشته شده باشید
*این شرایط به دلیل اینکه شما می‌توانید با Call 110 نیز شکایت خود را انجام دهید

--------------------------------------------------------------------------------------------------

از شکایت بیمورد خودداری کنید .

موفق باشید !

@Ciavash جهت بررسی .

• Like 3
لینک به دیدگاه

شما قشنگ زدی هد یارو رو به ... دادی. چون هم فکشنیته و زیردستته صد در صد ازت شکایت نمیکنه ! ضمنا اون قانون دی ام که تو میگی واسه کسیه که حواسش نباشه نه اینکه شما ایم گان خودتو رو هد یارو بگیری و اول بزنی به سینه طرف (گانر نیستی) بعد هد طرف بعدم بگی عع حواسم نبود

تا بررسی ادمین مربوطه لطفا اسپم نکنین همه چیز تو فیلم مشخصه 

با تشکر مدیریت پارک

لینک به دیدگاه

ضمنا طبق حرف شما قانون جدید فکشن شما اینه:اگر خبرنگاری را در منطقه امن سرور دیدید بلا فاصله dm و ایشونو کیل کنین !!اگه چیزی غیر این نیس پس چرا باید لیدر خبرنگار بزنه یه خبرنگار دیگه رو نفله کنه؟

لینک به دیدگاه

با سلام و احترام

بر اساس قوانین Dm  اگر فردی به صورت  ** غیر عمد ** فردی دیگر را بکشد به طور مثال گان دست فرد باشید و با کلیک اشتباه طرف مقابل هدشات شود این فرد باید در 10 دقیقه متوالی 2 اسکریسن تهیه کند . ولی اگر از روی عمد مثل شما به سمت طرف مقابل ایم گرفته و با همکاری ممبر خود فرد Civilian را بکشید Dm محسوب شده ، و با همین اساس شما 1Av دریافت کردید .

بسته شد.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن