رفتن به مطلب

Cop Pro!

S1lent

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی:Shayawn_EZzRaEiL
نام کسی که شما از ایشان شکایت دارید:ArkGame

اطلاعات اکانتی که از ایشان شکایت دارید(رنک و فکشن/مافیا): PD R1
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): Avg R1
توضیحات شکایت:کیل بی دلیل توسطه کاپ!! کاملا بی دلیل!
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):

http://uupload.ir/files/lpuz_mta-screen_2020-08-03_23-58-34.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

@ArkGame

مدارک & دفاعیه و توضیحات ارسال شود . . .

لینک به دیدگاه

بنده به موضوع بی ربط هستم - صرفا به دستور عمل کردم و اینکه من شما رو باید میکشتم یا ان جی به خود دپارتمان ربط داره

مدرک

اگه شکایت دارید از شخصی که داخل /d گفتند فراری هستید شکایت کنید 

وقتی C-0 میدن نباید وقتی کیل کردی خودت مدرک اینکه C-6 بود و بزاری، غیر از اینه؟
@AliReza0217

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

آدرِس نِمی خواد سَر راستِه، پاریس فَدایی

لینک به دیدگاه

شاید اون پلیر الکی گفته شما باید وانتد تست جیل میدادین اگر وانتد ارسال نشود کیل میدادین نه با یک چت بیایین کیل!

• Thanks 1
لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، Shayawn_EZzRaEiL گفته است :

شاید اون پلیر الکی گفته شما باید وانتد تست جیل میدادین اگر وانتد ارسال نشود کیل میدادین نه با یک چت بیایین کیل!

Aziz Bande Asabaniat Shoma O Dark Mikonam

Dar Nazar Begirid 50 Ta DP Donbale Shoma Budan Age Wanted Test Midadam Va Fast Kill Mishodid Jail Ham Miraftid 

• Like 1
لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، ArkGame گفته است :

Aziz Bande Asabaniat Shoma O Dark Mikonam

Dar Nazar Begirid 50 Ta DP Donbale Shoma Budan Age Wanted Test Midadam Va Fast Kill Mishodid Jail Ham Miraftid 

شما برای اینکه مطمعن شوید باگ جیل زدم یا نه باید وانتد تست جیل میدادین شما با یک حرف پلیر نمیتونید کاری کنید . لطفان برای مطعن شدن که بنده باگ جیل زدم بهت بود وانتد تست جیل میدادین بنده قسط ندارم شما Fw Or Avگرفتن نیست بنده قسط دارم شما در کارتون دقت بیشتری خرج بدین که چنین مشکلی نه برای من و نه برای شما پیش بیاد

ویرایش شده توسط Shayawn_EZzRaEiL
.....................
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Shayawn_EZzRaEiL گفته است :

شما برای اینکه مطمعن شوید باگ جیل زدم یا نه باید وانتد تست جیل میدادین شما با یک حرف پلیر نمیتونید کاری کنید . لطفان برای مطعن شدن که بنده باگ جیل زدم بهت بود وانتد تست جیل میدادین بنده قسط ندارم شما Fw Or Avگرفتن نیست بنده قسط دارم شما در کارتون دقت بیشتری خرج بدین که چنین مشکلی نه برای من و نه برای شما پیش بیاد

شخص پليس بوده سيويلين نيس ك 

شما هم اگه ميخواي با كمك رفيقت اسلات پي دي و باز كني كه شكايت نكردي ازش ميتوني پست عضويت بزاري اسلات خالي شده

انقدر هم اين موضوع مسخره و كشش نديد شما تو منطقه اسپاونتون كيل شديد نه جايه ديگه اي

درخواست اخطار فروم بابت اسپم

@PuBlO @MwTiN @GodSlayeR

ویرایش شده توسط ArkGame
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ArkGame گفته است :

شخص پليس بوده سيويلين نيس ك 

شما هم اگه ميخواي با كمك رفيقت اسلات پي دي و باز كني كه شكايت نكردي ازش ميتوني پست عضويت بزاري اسلات خالي شده

انقدر هم اين موضوع مسخره و كشش نديد شما تو منطقه اسپاونتون كيل شديد نه جايه ديگه اي

درخواست اخطار فروم بابت اسپم

@PuBlO @MwTiN @GodSlayeR

بنده هیچ علاقه ای به پی دی ندارم و نمیخوام بیام و در فکشن هستم

لینک به دیدگاه

@AliReza0217 بنده باز هم میگم، وقتی شما فراری اعلام شدید خودم شاهدم زیر ۱۰ تا پلیس دنبال شما نبودن و همه اومده بودن واسه شما که اگه یادتون باشه یکی از ان جی ها و ادمین و من همزمان رسیدیم به شما اگه من وانتد تست جیل میدادم شما جیل میخوردید و مقصر من نیستم، کسی که سی زیرو وانتد سی شیش میگیره قبل سی زیرو مدارک و چک نمیکنه ببینه سی شیش هست یا نه 😐

لینک به دیدگاه

با سلام و احترام "

< طبق مدارک ارسالی افسر مربوطه افسر دیگر Department اقدام به دادن اطلاعات غلط یا . . . در Bisim Markazi کردند و ایشان طبق قوانین Dp به دستور داده شده عمل کردند و شما باید با استفاده از مدرک افسر و مدرک کیل خود از افسر مربوطه شکایت نمایید تا صحت یا غلط بودن دستور داده شده مشخص شود >

+ به هر حال با ایشان @ArkGame در این باره صحبت خواهد شد . . .

با احترام - بسته شود؛

|=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=|

⏪ ♣️ AʅιRҽȥα0217,# ♣️ ⏩

« --  وَمَـن یَتَــوَڪَل عَلـے اَللـہ  -- 

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، AliReza0217 گفته است :

با سلام و احترام "

< طبق مدارک ارسالی افسر مربوطه افسر دیگر Department اقدام به دادن اطلاعات غلط یا . . . در Bisim Markazi کردند و ایشان طبق قوانین Dp به دستور داده شده عمل کردند و شما باید با استفاده از مدرک افسر و مدرک کیل خود از افسر مربوطه شکایت نمایید تا صحت یا غلط بودن دستور داده شده مشخص شود >

+ به هر حال با ایشان @ArkGame در این باره صحبت خواهد شد . . .

با احترام - بسته شود؛

|=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=|

⏪ ♣️ AʅιRҽȥα0217,# ♣️ ⏩

« --  وَمَـن یَتَــوَڪَل عَلـے اَللـہ  -- 

~CloseD~

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن