رفتن به مطلب

_Orion_

AliMazY

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی: aliking
نام هلپری که شما از ایشان شکایت دارید: _Orion_
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): لول 4 فکشن ندارم
توضیحات شکایت: من /helpme دادم و چند تا سوال پرسیدم و این هلپر /helpme منو بست و اومد که ماهیگیری یادم بده ، ایشون به چه حقی هلپمی منو بسته من سوال های دیگه ای هم داشتم و تازه وارد هستم ولی این بدونه اینکه بپرسه سوال دیگه ای دارین یا نه هلپ منو بست
چه وضعشه!
کلا به فکر اینه که بپیچونه و هلپمی هارو ببنده تا ماله یکی دیگه رو باز کنه
دوستمم مثل من تازه اومده بود ماله اونم بدون اینکه بگه سوالی دیگه ای نداری بست ولی اون چون تازه وارد بود بلد نبود اسکرین بگیره
لطفا رسیدگی بشه ممنون
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...): کیلیک کنید

• Sad 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

@_Orion_

توضیحات خود را قرار دهید .

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، aliking گفته است :

نام شما در بازی: aliking
نام هلپری که شما از ایشان شکایت دارید: _Orion_
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): لول 4 فکشن ندارم
توضیحات شکایت: من /helpme دادم و چند تا سوال پرسیدم و این هلپر /helpme منو بست و اومد که ماهیگیری یادم بده ، ایشون به چه حقی هلپمی منو بسته من سوال های دیگه ای هم داشتم و تازه وارد هستم ولی این بدونه اینکه بپرسه سوال دیگه ای دارین یا نه هلپ منو بست
چه وضعشه!
کلا به فکر اینه که بپیچونه و هلپمی هارو ببنده تا ماله یکی دیگه رو باز کنه
دوستمم مثل من تازه اومده بود ماله اونم بدون اینکه بگه سوالی دیگه ای نداری بست ولی اون چون تازه وارد بود بلد نبود اسکرین بگیره
لطفا رسیدگی بشه ممنون
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...): کیلیک کنید

با سلام و خسته نباشید خدمت شما دوست عزیز 

همون طوری که در عکس مشخص هست بنده کنار شما تلپورت کردم و در کنار شما بودم و میتونستید سوالتون رو بپرسید

اگر من هلپمی دوست شمارو هم بستم قطعا یا جواب نداده یا سوال دیگشو نپرسیده! 

من اگه میخواستم بپیچونم روی شما تلپورت نمیکردم و تو خونه که بودم هم میتونستم بهتون آدرس محل ماهیگیری رو بدم و...

• Like 19
لینک به دیدگاه

شما اومدی پیش من ولی من شمارو ندیدم اصلا یه لحظه اومدی رفتی منم تایپم ضعیفه اصلا وقت نکردم ازت  سوال بپرسم چه وضعشه خیلی سریع رفتی،شما تا کارت تموم نشده نباید هلپ منو میبستی من هنوز سوال داشتم.‬‎

لینک به دیدگاه

شما اومدی پیش من ولی من شمارو ندیدم اصلا یه لحظه اومدی رفتی منم تایپم ضعیفه اصلا وقت نکردم ازت  سوال بپرسم چه وضعشه خیلی سریع رفتی،شما تا کارت تموم نشده نباید هلپ منو میبستی من هنوز سوال داشتم.‬‎

در چت اسکرین شات شما مشخص هست که شما گفتی میشه بیای منو ببری ماهیگیری و من هم اومدم و حتی یکی از چت های من داخل اسکرین شات من اومده

اینکه بنده تو اسکرین شات شما دیده نمیشم من هم میتونم دوربینمو زوم کنم کسی دیده نشه دوست عزیز

و در چت شما هم دیده میشه که جی پی اس میگه وارد منطقه ماهیگیری شدید 

• Like 7
لینک به دیدگاه

شما من و رسوندین ماهی گیری و سریع فرارکردین و خواستم که سوال های دیگه ای هم بپرسم که دیدم شما رفتین و هلپ من رو هم بستین.

لطفا اد مین ها بررسی کنن

لینک به دیدگاه

شما من و رسوندین ماهی گیری و سریع فرارکردین و خواستم که سوال های دیگه ای هم بپرسم که دیدم شما رفتین و هلپ من رو هم بستین.

لطفا اد مین ها بررسی کنن

http://uupload.ir/files/at3_screenshot_(967).png

بنده شمارو تا ماهیگیری اوردم و تقریبا یک دقیقه پیش شما بودم که همونجور مشخصه سوالی دیگه ای از شما دیده نمیشه من نمیتونم زمان زیادی رو کنار شما باشم که شاید برای شما سوالی پیش بیاد درصورتی که سوالی داشتید میتونی دوباره درخواست کمک بدید!

• Like 6
لینک به دیدگاه

وقتی شما من رو رسوندین من و ماهی گیری بعد از اینکه یاد دادین ماهی بگیرم یهو رفتین من میخواستم بپرسم چجوری ماهی رو بفروشم و سوال های دیگه در مورد سیمکارت و .... داشتم 

و ابنکه شما میگین سوال دیگه ای نداشتین چون از من مپرسیدین که سوال دیگه ای دارم یا نه و هلپ من و بسته بودین که من نمیتونستم دوباره سوال بپرسم و اینکه شما میگید دوباره هلپ میدادم این به معنی همون پیچوندن میشه که شما دوبار هلپ می من رو باز کنین و بیشتر گذارش کار جمع کنید 

امیدوارم ادمین ها به درستی برخورد کنن وگرنه هلپر های این سرور اهمیتی برای بازیکنان جدید قاعل نیستند

لینک به دیدگاه

وقتی شما من رو رسوندین من و ماهی گیری بعد از اینکه یاد دادین ماهی بگیرم یهو رفتین من میخواستم بپرسم چجوری ماهی رو بفروشم و سوال های دیگه در مورد سیمکارت و .... داشتم 

و ابنکه شما میگین سوال دیگه ای نداشتین چون از من مپرسیدین که سوال دیگه ای دارم یا نه و هلپ من و بسته بودین که من نمیتونستم دوباره سوال بپرسم و اینکه شما میگید دوباره هلپ میدادم این به معنی همون پیچوندن میشه که شما دوبار هلپ می من رو باز کنین و بیشتر گذارش کار جمع کنید 

امیدوارم ادمین ها به درستی برخورد کنن وگرنه هلپر های این سرور اهمیتی برای بازیکنان جدید قاعل نیستند

من به شما روش فروختن ماهی رو هم گفتم عزیز

مدارک کامل از سوالات شما و توضیحات بنده 

http://uupload.ir/view/g9kh_new_folder.rar/

• Like 6
  • Confused 1
لینک به دیدگاه

هزار بار گفتم اینم هزارو یکمین بار بحث اینکه شما بعد از ماهیگیری سریع رفتین و هلپ من و بستین و به من نگفتین که سوال دیگه ای دارم یا خیر و منم بیکار نیستم که هزار بار هلپمی بدم من به جز ماهی گیری سوال های دیگه ای هم داشتم دیگه جوابی نمیفرستم امیدوارم که ادمین ها رسیدیگی و برخورد کنن خدانگهدار 

لینک به دیدگاه

هزار بار گفتم اینم هزارو یکمین بار بحث اینکه شما بعد از ماهیگیری سریع رفتین و هلپ من و بستین و به من نگفتین که سوال دیگه ای دارم یا خیر و منم بیکار نیستم که هزار بار هلپمی بدم من به جز ماهی گیری سوال های دیگه ای هم داشتم دیگه جوابی نمیفرستم امیدوارم که ادمین ها رسیدیگی و برخورد کنن خدانگهدار 

دوست عزیز من جواب چند تا سوال شما رو دادم و زمانی که پاسخ دریافت نکردم هلپ رو بستم وقتی کنار شما هستم نیاز نیست که دیگه بپرسم سوال دارید یا نه 

و همینطور اگر شما بیکار نیستید که هلپمی بدید من هم نمیتونم برای یک مدت طولانی کنار شما باشم تا شاید سوالی برای شما پیش بیاد 

همون طور که در عکس من مشخص هست معلومه زمانی شما جوابی ندادید

و اینکه من بگم سوال دیگه ای ندارید اجباری نیست عزیز

ویرایش شده توسط _Orion_
اضافه کردن.
  • Like 7
لینک به دیدگاه

من هی نمیخوام چیزی ارسال کنم ولی شما نمیزارید 

شما کلا 20 ثانیه بیشتر نبودین و تا ماهیگیری رو کامل یادم دادین و دوییدی اینور اونور و هی داشتی میگفتی که پارس برای فروش من داشتم تایپ میکردم که یهو دیدم که کنار من نیستید و خواستم که توی هلپمی بنویسم که دیدم که هلپمی هم بستس شما نباید تا وقتی که من خدافظی میکردم هلپ می رو میبستین

لینک به دیدگاه

و اینکه تا وقتی که من سوال دارم هلپمی رو نبندید وقتی مطمعن شدی من سوالی ندارم اونوقت هلپمی رو ببندید و تا برسی ادمین لطفا اسپم نکنید خدا نگهدا.

لینک به دیدگاه

و اینکه تا وقتی که من سوال دارم هلپمی رو نبندید وقتی مطمعن شدی من سوالی ندارم اونوقت هلپمی رو ببندید و تا برسی ادمین لطفا اسپم نکنید خدا نگهدا.

دوست عزیز من همونجور که در مدارکم معلومه تقریقا 1 تا 2 دقیقه پیش شما بودم بنده که مقصر ضعیف بودن تایپ شما نیستم

• Like 9
لینک به دیدگاه

با سلام و احترام

شکایت در حال بررسی است .

تا زمان اعلام نظر نهایی بسته شد .

• Like 1
لینک به دیدگاه

با سلام و احترام

شکایت بررسی شد .

طبق بررسی های انجام شده در رابطه با اینکه این هلپر پیش شما تلپورت کرده اند و Helpme رو بسته اند کار اشتباهی انجام نداده اند بلکه این کار ایشان از زوایایی می تواند درست و موجه بوده باشد , اما هلپر موظف هست از اینکه اون  پلیر دیگر سوال یا مشکلی ندارد اطمینان حاصل کند . ( باید از پلیر سوال شود که آیا سوال یا مشکل دیگر ندارید ؟ )

تذکرات لازم به هلپر _Orion_@_Orion_ ) مربوطه داده خواهد شد و در صورت تکرار با ایشان برخورد خواهد شد .

با تشکر از شما .

بسته شد .

• Sad 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن