رفتن به مطلب

بیکفایتی

MOR

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی:MOR
نام لیدری که شما از ایشان شکایت دارید:Adler_
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):Level :16 | Rank : 1 | فکشن :Police Federal
توضیحات شکایت:با سلام و احترام اقا واقعا متوجه نمیشم کجای قوانین نوشته شده که باید 3 بار گان مجرمو تیک کرد بعد بهش Wanted داد اصلا مگه تو ماشین پلیس بعد از Take باز مجرم حق ساخت گان داره ؟ اقای Adler_ میبینه طرف داره کرم میریزه که ماشین پلیس دمیج داره بترکه بعد اومده میگه سلامتی مجرم مهم تره 😐 خب وقتی طرف میبینه ماشین دمیج نداره گانشو Take کردم به نظر شما چرا باید باز بسازه که ماشینو منفجر کنه؟  داخل ریکورد یک بار گان تیک کردم باز طرف ساخته Adler_ میگه نشانه ای از ابیوز نیست 😐 اگر توی مدرک کیفت فیلم پایینه و نتونستین ابیوز طرف رو ببینین (که کاملا واضحه هست)بگین دو باره اپلود کنم با تشکر

مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

شکایت ایشون در مورد این بود که چرا ماشین آتش گرفته و شما /uncuff  نکردید .

اگر ایشون باگ گان میزدند [Deagle Or ...] و ماشین بلافاصله منفجر میشد شما میتونستید وانتد بدید نه اینکه حدود 10 ثانیه صبر کردید تا ماشین منفجر بشه و کیل ایشون به نفع شما ثبت بشه حالا دلیلش چه برای گزارش کار یا برای انتقام جویی از این حرکت ایشون که هیچ فرقی نداره شما حق چنین کاری نداشتید .

در مورد 3 بار تیک کردن گان بگم که بنده صد ها بار @FederalGov گفتم که جوین بشید چنل تلگرامی پلیس فدرال هست و تمام قوانین داخلی در اونجاست ! اگر شما کمی وقتتون رو میزاشتید و مطالعه میکردید متوجه میشدید .

یک سری چیز هارو منیجر محترم در قوانین دیپارتمنت قرار ندادند مثل همین مورد که در روز ممکنه برای یک افسر بار ها و بار ها رخ بده پس لیدر های فکشن های دیپارتمنت مجبور به ایجاد یکسری قوانین داخلی هستند .

البته اینسری قوانین متغیر هستند اما از چندین سال پیش تا به حال قانون تیک گان کردن مجرم در حالت /cuff

همین بوده [ البته اون زمان شما نبودی ]

باز هم میگم دلیل Fw که قرار هست دریافت کنید به دلیل /uncuff نکردن مجرم بعد از آتش گرفتن ماشین هست .

سوپروایزر محترم @ Ciavash

جهت بررسی ...

ویرایش شده توسط Adler
Federal Bureau Of Investigation
  • Like 2
لینک به دیدگاه

• 1. فرصت برای take gun/ یا uncuff/ برای دفعه دوم خودزنی ایشان 5 ثانیه بیشتر نبود .
  • 2. و اگر دقت کنید بنده در حال wanted/ دادن بودم ، که سریع پاک کردم که uncuff/ کنم ، که متاسفانه فرصت نشد
  • 3. ایشون خودشون دارن به خودشون ضربه و صدمه میزنن ، اونوقت مقصر منم ؟ واقعا جالبه . . .
  • "خود کرده را تدبیری نیست" 
  • 4. بنده اصلا به ایشان هیچگونه وانتدی ندادم و فقط uncuff/ نشدن که آن هم به هیچ عنوان از عمد نبود
  • 5. من هیج جام نمیگنجه که بابت این موضوع به من Fw بدی ! نمیگم AV میگم Fw .
  • 6. از همان موقعی که بنده توسط Fizacxo به فکشن آمدم شما سعی بر کیک کردن بنده داشتید که خوشبختانه هلپر عزیز به بنده تمامی قوانین را آموزش داد . و کمتر شکایتی از بنده در انجمن شد .
  • 7. جالبیش اینجا هست که هلپر میگه شکایت رد میشه و اگر هم قبول بشه یک اخطار لفظی میگیرم ، ولی شما میخواید به بنده Av که نه . . . Fw بدید ؟ -بده آقا Fw بده ، نه ببین بزن کیک کن
  • "خدا جای حق نشسته"
  • @ Ciavash  لطفا بررسی کنید . با تشکر !
ویرایش شده توسط MOR
غلط املایی
  • Like 1
لینک به دیدگاه

اولا هلپر Fizacxo تا به حال لیدر فکشن Dp نبودند و یا سابقه سابلیدری فکشن های نظامی تا به حال نداشتند و اینکه در یک سری موضوعات اشتباه کنند پیش میاد .

در ضمن تمام تست ها قبل از شروع با بنده چه در گیم سرور و چه در تلگرام و ... هماهنگ میشه و همینطور الکی نیست .

اگر میخواستم شما رو از فکشن کیک کنم [ اصلا هیچوقت چنین کاری با هیچکس نکردم و نخواهم کرد ]

اصلا شما رو به فکشن نمیاوردم !

اگر مجرم باگ گان میزد و ماشین رو بلافاصله میترکوند میتونستید همونجا وانتد Attack Cop بدید !

اما ایشون باگ گان نزده [ این ها نکاتی هستند که بنده چه در میتینگ و چه در کانال تلگرامی پلیس فدرال توضیح دادم ]

• Like 3
لینک به دیدگاه

با سلام و احترام

لیدر محترم درسته که باید قوانین به صورت کامل رعایت شود ولی در فیلم قرار داده شده توسط پلیر ، کار پلیس درست میباشد و ایشان زمانی نداشتند برای uncuff کردن . پلیر حق ساخت گان را در ماشین پلیس ندارد و زمانی که از سمت ممبر شما تیک گان شدند مججد گان ساخته و ماشین ایشان را دمیج داده و ترکاندند و پلیر در حال دادن وانت به ایشان بودند ، سرعت عمل در این طور موقع ها مشکل را برطرف میکند ولی افرادی مثل ایشان که تازه وارد فکشن شدند احتمالا سرعت و رفلکس ایشان پایین بوده و نتوانسته در هنگام واند دادن ایشان را uncuff کنند ، لطفا شکایت مجدد پیگیری در صورت امکان اخطار ممبر پاک شود و حساب نشود

در مورد مشکل ساخت گان در ماشین پلسی به اسکریپتر سرور گفته شد .

بسته شد .

• Thanks 2
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن