رفتن به مطلب

Alireza0217

E(V)aN

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی:E(V)aN
نام لیدری که شما از ایشان شکایت دارید:Alireza017
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):Civilian
توضیحات شکایت:خب خب خب ...

با عرض سلام و خسته نباشید

داداش گلم شما اصلا شکایت رو میخونی!! ؟ شما اصلا لینک های داخل

شکایت رو باز میکنید یا با خودتون میگید نت ندارم !! 😅

گیریم که شکایت رو باز میکنید اصلا گیریم که لینکی که دادم رو هم نگاه میکنید

به چیزایی که داخل عکسه توجه می کنید ؟

از هرکی انتظار میداشتم از شما که لیدر با دقتی هستید انتظار نداشتم

بگذریم

خب همینطور که میبینید ایشون نوشتن وقتی بنده به ایشون داخل /cw فحش میدم  داخل ماشین کسی نیست که بخوام منظورم با ایشون نبوده باشه

همونطور که میتونید در اس اس اخری ایشون مشاهده کنید وقتی بنده /cw کردم که 2 نفر دیگه به جز خودم و خودشون داخل ماشین بودن

یا حق

#Evan

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

+پیوست

در صورتی که به اشتباه خود پی برده اید

بنده در تاپیکی دیگر اقدام

دوباره

به شکایت از این پلیر بکنم !!

@ Ciavash

@ AliReza0217

ویرایش شده توسط E(V)aN
  • Haha 2
لینک به دیدگاه

چه صدای دلنشینی

• Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 27
لینک به دیدگاه

با سلام و احترام خدمت ادمین ناظر محترم . . .

" ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- "

1- در مدارک ارسال شده از سوی افسر مربوطه کاملاً مشخص است که شما در حال فحاشی و توهین به ایشان هستید !

( ابتدا زمانی که ایشان درحال ad/ زدن هستند در خودرو G میکنید ( وانتدی نداشتید و صرفا برای مزاحمت و ... سوار شدین ) http://uupload.ir/view/3zcb_sit~1.mp4/ )

سپس شروع به چت کردن با ایشان و به چالش کشیدن ایشان میکنید ! سپس افسر مربوطه به فعالیت خود ادامه میدهند و میبینید که بی اعتنا به صحبت های کودکانه شما هستند برای ایجاد عصبانیت افسر اقدام به فحاشی بی طرف میکنید !

" ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- "

در مدرک ارسال شده دوم کاملا واضح است که در حال توهین به افسر مربوطه هستید ! و کس دیگری جز شما و ایشان در خودرو نیست

مدرک : 

http://uupload.ir/view/l3za_fahashi_fght_b_man~1.mp4/

و در مدرک سوم نیز در صورتی که 3 پلیر دیگر در خودرو هستند باز هم دست از توهین و استفاده از کلمات نا مناسب نمیکنید و به کارتون ادامه میدید و در نهایت که میبینید ایشان به کودک کنار خود بی اعتنا هستند و به حرکات شما عکس العملی ندارند در cw/ ( چت ماشین ) باز فحاشی میکنید !

@ E(V)aN  : قربونت برم الهی شما به آقا میگی جـ...ـ ه ؟! یا به خانم ؟! خانم دیگه ای اونجا بودن که میگی من باهاش نبودم !؟

http://uupload.ir/files/8cdi_screenshot_(108).png

در ضمن :‌ @ E(V)aN  : سابقه بنده و نحوه شکایتی که برسی میکنم فراتر از مغز شماست ! پس قرار نیست چون شما مغزتون موضوعی رو نمیکشه و درک نمیکنه بگید طرف با این همه سابقه چرا سر شکایت من یارو رو کیک نکرد ! :0003:

@ Ciavash  : ادمین محترم شکایت کاملاً بی دلیل و پوچ و صرفا برای گرفتن وقت بنده و شماست ! لطفاً در صورت صلاحدید به پلیر مربوطه اخطار فروم داده شود !

|=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=|

AʅιRҽȥα0217,# 

« --  وَمَـن یَتَــوَڪَل عَلـے اَللـہ  -- »

• Like 18
  • Thanks 1
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، E(Va)N گفته است :
  • با سلام و احترام خدمت شما و سوپروایزر محترم 
  • خب خب خب ...
  • از حرف اول شما شروع می کنیم : افسر مربوطه می توانستند به بنده اخطار بدن که از ماشین ایشون پیاده بشم و در صورت پیاده نشدن وانتد مربوطه رو به بنده میدادند
  • و اما کلام دوم شما .... : داداش تو دهات شما به چالش کشیدن کسی وانتد داره ؟
  • و اما گفتید صحبت های کودکانه : کودک اینجا خوابیده !!
  • خب میرسیم به موضوع دوم : شما میگید کسی به جز بنده و ایشان در ماشین نبودیم ایا بنده در /cw با ایشان حرف زدم ؟ من در حال کال بودم تا متنم اماده میشد ایشون قطع می کردند و بنده نمی توانستم متن خود را در کال بنویسم و من هم بدون این فون میرفت
  • و مدرک سوم : فقط و فقط جهت اطلاع (ماشین ۴ تا جا داره که بنده و ایشون جلو و فقط ۲ نفر دیگ میتونند بنشینند در ماشین نه 3 نفر لطفا دقت کنید !! همون طور که خودتونم میگید ۳ نفر دیگر (همون ۲ نفر خودمون ) در ماشین بودند بنده به کسی که در عقب بود بودم 
  • در رابطه با کلمه ج....ه با سر چی در لغت نامه میتوانید معنی دقیقیش را بفهمید جهت اطلاع !!
  • یا علی #Evan

خیلی خوبی تو جیگر 😂😂

مولتی میزنی ؟! 

یه اخطار فروم‌ که داشتی یکی هم سر مولتی بگیر که بفهمی مولتی نزنی تو فروم 🙂

-- بنده نیازی نمیبینم به اکانت مولتی جواب بدم - | بای -

ویرایش شده توسط AliReza0217
  • Like 2
لینک به دیدگاه

"  @ Ciavash  ادمین محترم  "

+ مولتی اکانت @ E(V)aN  - @ E(Va)N  برسی شود . . .

• Thanks 1
  • Haha 1
لینک به دیدگاه

خیلی جالبه طرف هرچی تو خانوادش یاد گرفته میاد میگه, شکایتم میکنه . . . 

و فکر میکنه با این کارا به جایی میرسه نه عزیزم نه کسی حمایتت میکنه نه تشفیق چون تو با فهش دادن ثابت میکنی که شخصیتت منفوره و هیج جا رات نمیدن چون میدونن زاتت چیجوریه و فردا پس فردا به خوای جایی بری به دست و پای همین افراد میفتی چه تو زندگی واقعی چه گیم سرور شما برو تو ماشین پلیس تو واقعیت شیشه پنجره رو بکش پایین فهش خوار مادر بده ببین چیکار میکنه 

• Like 1
لینک به دیدگاه

با سلام و احترام

کار لیدر محترم درست میباشد ، شما حق اینگونه رفتار را ندارد و طبق قوانین با شما برخورد شد . شما به دلیل ساخت اکانت مولتی اخطار فروم دریافت کردید و افرادی که در پست دخالت کردید اخطار گرفتند .

بسته شد .

• Thanks 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن