رفتن به مطلب

معلوم نبودن در مینی مپ

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی:MAHDI411483
نام لیدر شما در بازی (اگر شما لیدر هستید، ذکر کنید):Javidshah
نام کسی که شما از ایشان شکایت دارید:Wild_Killer
نام لیدر کسی که شما از ایشان شکایت دارید (اگر ایشان لیدر هستند، ذکر کنید):(_Zed_0NE_)
نام ادمین ناظر وار:IDK
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و مافیا فعلی شما در سرور):Yakuza
اطلاعات اکانت کسی که شما از ایشان شکایت دارید (رنک و مافیا فعلی ایشان در سرور):FMS
توضیحات شکایت:من درخواست بک خوردن وار رو دارن بیشترین اعضای FMS در مینی مپ معلوم نبودن 
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):http://uupload.ir/files/s184_screenshot_(908).png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

Inایا اینکه شما قبل وار میایین تورف باگ میشین مقصرش ماییم ؟ 🙂 حالا اینم که میگی تورف بک بخوره مگ تورف شما بوده که بک بخوره جیگر ؟ حالا یه فشاره واره عادیه دیگه ناراحت نشو 😁😳و حالا دادا All FMS باگ خورده بودن چرا داری دونه دونه شکایت میکنی؟ خو میخایین All FMS از ترس وار محروم کنین خوب بگین تو تورف نیاییم چرا خودتونو به زحمت میندازین ؟ 😄 تازه لیدرتون هم که به زودی 1Av میگیره جیگر 😄

لینک به دیدگاه

آدمین  محترم ایشون رو  به دلیل توهین به  ممبرهای فکسن ما لطفا اخطار فروم بدین انگار تربیت ندارن دچشت عزیزم ول اینکه شما سن تون به ما نمیخوره ۱۲ساله ای اومدی واسه ما شاخ چونه میکشی لطفا با همسن خودت بازی کن بدی داره

لینک به دیدگاه

لیافت کلمه جیگر ندارین ؟ 😄 اوکی دیگه نمیگم 
بعد میشه بگی من چه توهینی کردم ؟ 
بعد اخه بچه سال تو سنت هنوز 2رقمی نشده بعد به من میگی بچه ؟ Dokme Baw 😄 
ببین شانس اوردی که تو فکشنم وگرنه کال میدادمیه چیزای بهت میگفتم که تاحالا نشنیدی 😄 

لینک به دیدگاه

ببین فقط اینجوری میتونین تور بگیرین از  خونه  بیاین بیرون بمیرین بازم بیارین بیرون این کر شما بود. XD وگرنه همتون یه مش...... XD

لینک به دیدگاه

مورد 1 

در هم اکنون، GodEarth گفته است :

تور

این تورفه نه تور تازه ما که تورف داریم لیدرتون به زودی Av میگیره 😄 
مورد 2 اون هم خونه نیست Hq یاد بگیر 
مورد 3 اون هم کار شماست نه کر شما 
مورد 4 بعد فعلا شما ترسیدین رفتین جای کمپ کردین که اصلا نشد کیل داد Ez Tars Baw 
مورد 5 | حالا یه فشاره واره دیگه عادیه زیاد فشار نخور :) 

• Haha 1
لینک به دیدگاه

اولا دوست عزیز شما از بس رفتید بیرون تورف و اومدید و باگ شده این مشکل ما نیس شما بعد از وار فشار خوردید و بهونه میارید تضاقا اخطار فروم برای شکایت بی مورد! چون اصلا به ما مربوط نیس یعنی ما اینکار کردیم؟ عجب فشاریه که تمامی نداره 

لینک به دیدگاه

با سلام عزیز در این مورد شما باید در lc اعلام کنید که ادمین همان لحظه برسی کنند 

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن