رفتن به مطلب

چه باگر هایی

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی: GodEarth
نام لیدر شما در بازی (اگر شما لیدر هستید، ذکر کنید): javidshah
نام کسی که شما از ایشان شکایت دارید:  من شکیت از  همشون
نام لیدر کسی که شما از ایشان شکایت دارید (اگر ایشان لیدر هستند، ذکر کنید): Zed ONE
نام ادمین ناظر وار:God sley
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و مافیا فعلی شما در سرور): Yakuza ramk 1
اطلاعات اکانت کسی که شما از ایشان شکایت دارید (رنک و مافیا فعلی ایشان در سرور): FMS
توضیحات شکایت: اقا همه ی ممبر های ما اس اس دارن اینا تو مپ دیده نمیشدن باگ هایی زدن که اصلن دیده نمیشدن که بزنیمشون
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):http://s12.picofile.com/file/8404026334/Rec_0012.mp4.html

• Like 1
  • Haha 3
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 5 دقیقه قبل، GodEarth گفته است :

نام شما در بازی: GodEarth
نام لیدر شما در بازی (اگر شما لیدر هستید، ذکر کنید): javidshah
نام کسی که شما از ایشان شکایت دارید:  من شکیت از  همشون
نام لیدر کسی که شما از ایشان شکایت دارید (اگر ایشان لیدر هستند، ذکر کنید): Zed ONE
نام ادمین ناظر وار:God sley
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و مافیا فعلی شما در سرور): Yakuza ramk 1
اطلاعات اکانت کسی که شما از ایشان شکایت دارید (رنک و مافیا فعلی ایشان در سرور): FMS
توضیحات شکایت: اقا همه ی ممبر های ما اس اس دارن اینا تو مپ دیده نمیشدن باگ هایی زدن که اصلن دیده نمیشدن که بزنیمشون
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):http://s12.picofile.com/file/8404026334/Rec_0012.mp4.html

باگ گان شاپ میزنی خجالت بکش

• Like 2
  • Haha 2
لینک به دیدگاه

اقایه @ DarcyElioT درخواست دارم با خود اینها هم در مورد ورود به جای که مافیا ما نمیتواند ورود کند و کیل کند هم برخورد شود !! مورد ۲ ببین شما چقدر از FMS ترسیدین که رفتین یه جایی که اصلان نمیشه زد کمپ کردین که یهو منفی نخورین 🙂 EZ Tars Baw مورد ۳ دادا متریال نداری درست بیا بگو خودم بهت بدم چرا میری باگ گان شاپ میزنی دیگه عزیزم ؟ 🙂

لینک به دیدگاه

با سلام دوسته عزیز در آن زمان که مافیا مقابل شما در Turf هست و شما در مینی مپ آن هارا نمیبینید باید به ادمین در lc اعلام کنید . 

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن