رفتن به مطلب

Abusive Rank Administrator Ciavash

BounTy_HunTeR

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی: _KABIR_WinSton
نام ادمینی که شما از ایشان شکایت دارید: Ciavash
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): Level 41 | AvG Family R1
توضیحات شکایت: با سلام و احترام , بنده احساس میکنم دچار گناه شدم که چرا این شکایتو زودتر از موعدش ارسال نکردم و کابوسو اضطراب تمامی این چند شب منو گرفته اما امروز میخوام از این ناعادلی ها جلوگیری کنم 😞
خب بریم سراغ شکایت : عرضم به حضور شما تیم استف
IR-MTA که یکی از ادمینا به اسم Ciavash جلو چشم 100 پلیر یک پلیر به نام DELTA رو بدون هیچ تستی وارد فکشنی که هنوز کامل فیکس نشده کرد [ TaxiRani ] و پلیر نام برده لول 7 بود , وقتی ما یک اشتباه تو فکشن میکنیم ادمین سرور میاد 10 روز مارو تایم بن میکنه به دلیل Abusive Rank حالا ایشون میاد /makeleader Ciavash در فکشن تاکسیرانی میکنه و /invite DELTA میکنه
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...)mta_screen_2019_04_09_20_56_10.png

• Like 3
  • Thanks 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و احترام

به دلیل هماهنگی با پلیر فکشن در حال برسی و تست بوده است و هیچ ربطی به پلیر ها ندارد ! و بعد از 2 دقیقه کیک شدند

مجبور نیستد انگلیسی بلد نیستید حرف بزنید  : Abuse

لینک به دیدگاه

با احترام,
شما Abusive کردید ولی قبول ندارید شما ن Scripter هستید ن Founder که بخواید چیزیو تست کنید
تمامی توضیحات داخل تاپیک هست حرفی ندارم تا منیجر محترم
@Parsa_AvengeR رسیدگی کنه

بعد هم درمورد انگلیسی خدمت شما دوست عزیز باید عرض کنم که
Abuse : سو استفاده کردن Verb Form
Abusive : سو استفاده Noun Form

بنده از Part Of Speech Noun این کلمه استفاده کردم ولی شما اصرار داری که این جمله درست شه
این جمله یک جمله بدون فاعل هست و فعل باید ing بگیره و به این قواعد Gerund میگن
پس شکل صحیح جمله میشه :
Abusing Rank

قبل از اشتباه گرفتن از مردم سعی کنید اشتباه خودتونو درست کنید و از مسیر شکایت دور نشیم

درود

ویرایش شده توسط BounTy_HunTeR
  • Like 2
  • Haha 3
  • Confused 1
لینک به دیدگاه

ba slam va ehtram be genab ciavash va joseph va baghie admin ha                                                                                               man emroz ye mashin gereftam to ad zade bod k kilometr an 800 ta ast vaghti mashin kharidam didam kilometr an 5000 kilmeter ast  man be ishan goftam ishan ghbol nkard goft az zohr tahala 4200 ta bahas rafti  bad mige afe forum post nzari 200k hqoq gereftam midam loashakor az tfan pigiri konid                                                     ba tshakor az admin hay hal hazer

لینک به دیدگاه

سلام...

ادمین @Ciavash یک AV به دلیل Invite بدون هماهنگی، دریافت کردند...
@hex3er در پست جداگانه و مطابق قوانین انجمن شکایت کنید!

باتشکر

بسته شد...

• Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 2
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن