رفتن به مطلب

Ciavash - Clear Post

Devil

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی: BraveReBel
نام ادمینی که شما از ایشان شکایت دارید: Ciavash
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): Level 11 - Civil (With 0 FP )
توضیحات شکایت: با سلام بنده یه چند وقت پیش یه شکایتی گذاشته بودم که بازدید زیادی هم خورده بود ! ادمین سیاوش برای اینکه منیجر و مدیریت سرور اون پست رو نبینن اول خودشون یه جواب تخیلی دادن بعد هم اون رو مخفی کردن!

@Parsa_AvengeR @GodFather عزیز اگر در توانتون هست (بازم میگم اگر) یکم به سرور برسین که افرادی مثل ایشون قلدری نکنن !
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):
نمیشه ادمین وارن هارو به پلیر های عادی نشون داد ولی خود مدیریت میدونن از کجا باید ببینن 😄

• Like 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و احترام

برسی شد ، شما از زمان ساخت اکانت در فروم تا الان دو شکایت کردید یکی از بنده که به لینک زیر میباشد

یکی دیگیر از تمامی ادامین که اون توسط ادامین دیگر مخفی شده است ( دلایل برسی میشود ) لطفا قبل از شکایت پرسو جو کنید !

• Like 1
لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۸/۱/۲۲ در 18:48، Ciavash گفته است :

یکی دیگیر از تمامی ادامین که اون توسط ادامین دیگر مخفی شده است ( دلایل برسی میشود ) لطفا قبل از شکایت پرسو جو کنید ! 

با سلام. بنده بدلیل نداشتن تجربه (در این سرور)، از چند نفر سوال کردم و به بنده گفتن Forum Moderator شما هستین و فقط شما میتونید پستی رو مخفی کنین.

به هر حال اگر کار شما نبوده، لطفا تا پاسخگویی ادمین مربوطه صبر کنین (بازم معذرت بابت Title و استفاده از نام شما).

لینک به دیدگاه

@Parsa_AvengeR

در انتظار بررسی منیجر....

(ربطی نداره که اسم ادمینی که پست رو هاید کرده چیه فقط مهمه به چه دلیل این کاررو کرده..)

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

جهت اصلاع
@Parsa_AvengeR
شکایت برای 1 سال پیش هست بنده فقط یاد اوری کردم.

• Haha 1
لینک به دیدگاه

سلام...
تمامی شکایات ( خصوصا شکایت از ادمین که توسط بنده بررسی می‌شود ) به دقت پیگیری می‌شود! حتی اگر مخفی شده باشد ( ایشان دسترسی پاک کردن پست را ندارند )... اگر دلیل منطقی برای مخفی شدن هم وجود نداشته باشد، ضمن برخورد با ادمین، شکایت رسیدگی و از حالت مخفی خارج می‌شود! نگران این موضوع نباشید...

با احترام

بسته شد...

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن