رفتن به مطلب

ادمین mahkame

multi-6165'

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی: _swna_
نام ادمینی که شما از ایشان شکایت دارید: mahkame
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):لول 14 - 
توضیحات شکایت:

من داشتم با دوستم صحبت میکردم که ایشون ( ادمین Mahkame ) بدون هیچ دلیل به من تلپورت میشدن.

بهشون میگم چرا تلپورت میکنید پوکر میزارن که در چت مشخصه  چرا یک ادمین باید بدون دلیل به پلیر دیگه  تلپورت بشه ؟ 

با چند تا از ادمین های دیگه صحبت شده گفتن که abuse کردن ایشون که من نمیدونم abuse چیه  ولی میخوام رسیدگی بشه چرا به یک دختر بدون دلیل تلپورت میشه ایشون.

مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):

1ufs_mta-screen_2020-07-04_21-28-45.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 16 دقیقه قبل، sana گفته است :

نام شما در بازی: _swna_
نام ادمینی که شما از ایشان شکایت دارید: mahkame
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):لول 14 - 
توضیحات شکایت:

من داشتم با دوستم صحبت میکردم که ایشون ( ادمین Mahkame ) بدون هیچ دلیل به من تلپورت میشدن.

بهشون میگم چرا تلپورت میکنید پوکر میزارن که در چت مشخصه  چرا یک ادمین باید بدون دلیل به پلیر دیگه  تلپورت بشه ؟ 

با چند تا از ادمین های دیگه صحبت شده گفتن که abuse کردن ایشون که من نمیدونم abuse چیه  ولی میخوام رسیدگی بشه چرا به یک دختر بدون دلیل تلپورت میشه ایشون.

مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):

لینک شکایت

http://uupload.ir/files/mx2z_mta-screen_2020-07-04_21-28-45.png

لینک به دیدگاه

با سلام طبق مدرک ارسالی شما یک موردی توسط پلیر داخل تیم اسپیک به بنده گزارش داده اند و برای برسی پلیری به نام سینا، به دلیل مشابه بودن اسم شما با ان پلیر اشتباه گرفتم و همان طور که در تصویر مشاهده میکنید گفتم Sina و بعد از چک کردن دوباره دیدم اشتباه به شما تلپورت کردم و پس از مشاهده تلپورت اشتباه از کنار شما دور شدم و رفتم و کاری با شما نداشتم. 

تا برسی منیجر محترم بسته شد.

• Like 1
لینک به دیدگاه

سلام...
دوست عزیز تفاوتی بین پلیر دختر و پسر هست که اگر شما دختر هستید کسی نباید روی شما Teleport کنه؟ به شما توهینی کردند؟ یا مزاحمتی ایجاد کردند ... !؟
طبق توضیحات ادمین محترم، ظاهرا اشتباهی پیش آمده و باید روی شخص دیگری Teleport می‌کردند... بهتر بود به شما اطلاع بدهند ویا عذرخواهی کنند... اما اتفاق عجیبی هم نیافتاده است که نیاز به شکایت باشد....

با احترام

بسته شد...

• Like 3
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن