رفتن به مطلب

ازین جدیدا

ShreddeR

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی: ShreddeR
نام ادمینی که شما از ایشان شکایت دارید: @ Parsa_AvengeR
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): Level 62 | Civilian
توضیحات شکایت: این همه ادم دخالت میکنن تهش 10-15مین جیل ندیده بودم تاحالا کسی سر دخالت تو وار بن شه ! جاله خودت فرومو نوشتی میزنی زیر قانونت ؟ کلا 1 نفرو زدم  20 روز بن چخبره ؟ اینا ترف مارو خالی میکنن خودمونو پاره میکنیم میگیم دخالت میکنن میگن بررسی میشه بعدشم تهش  10مین ادمین جیل حالا به ما میرسه بن ؟؟ ما ک ن زورشو داریم ازت مدرک بخوایم ن رنکون میرسه ... میدونیم زورت زیاده ! ولی مرام داشته باش ...  
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...): خودت میدونی دیگه ...

• Like 7
  • Haha 5
  • Confused 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام...
توضیحات برای شما داخل تلگرام بعد از درخواست شما برای آنبن شدن، ارسال شده بود... باید اینجا هم تایپ کنم؟
شما و حداقل 2 نفر دیگر که بن شدید... تنها به دلیل دخالت و اختلال عمدی حتی بعد از تذکر محروم نشدید... بار اول من روی شما Teleport کردم و در رابطه با دلیل حضور شما داخل Turf و تیراندازی ( به حالت DB ) سوال کردم و گفتید که "مگه وار تو این Turfعه؟" ، ما که کاری نداشتیم ( و دوست دیگری که گفتند داشتم میرفتم خاویار !!!!! در صورتی که چند دقیقه من ایشون رو زیر نظر داشتم )، بهتون هم گفتم فکر میکنید من خرم که اینطوری میخوای منو بپیچونی؟ و موارد مشابه... بعد از رفتن من، طی بررسی Log، گفتید که 10min این اطراف نباش! تا بعدا بریم ج*شون بدیم! .... من اینجا به طور خلاصه دارم میگم... خودتون میدونید که چند بار تذکر داده بودیم و با Level 62 انتظار ما از شما خیلی بیشتره!! شما مجدد مزاحمت ایجاد کردید و دوباره که من Teleport کردم باز هم انکار کردید.... این از نظر من توهین و بی‌احترامی به من هست... هم دروغ گفتید و انکار کردید! هم بعد از چند بار تذکر باز هم اختلال ایجاد کردید... وقتی با زبان و محترمانه به شما اخطار دادیم و خودتان برای شخصیتتان ارزش قائل نمیشید، انتظار دیگری از ما نداشته باشید...
جالبه که الان هم نوشتید "ازت مدرک بخوایم" !! واقعا با چه رویی اینطوری صحبت می‌کنید؟؟ هنوز هم میخواین بگین کاری نمیکردین؟
من اجازه نمیدم زحمات چند ساله‌ای که من و همه بچه‌ها ( از پلیر ساده گرفته تا ادمین‌ها ) کشیدیم رو شما و امثال شما زیر سوال ببرید و نظم و به هم بزنید...

مثالی هم برای شما زدم... گفتم که اگر شخص دیگری در Real قوانین را رعایت نمیکنه و مثلا داخل جاده با سرعت بالا رانندگی میکنه و تا الان گرفتار پلیس نشده است... اگر شما یکبار اینکار را کردید و پلیس با شما برخورد کرد، به نظر شما پلیس قبول میکنه بگین یکی دیگه هم تند میره همیشه ولی چرا اونو نگرفتین تا حالا ؟؟ .... قوانین مشخصه! شما کامل رعایت کنید من تضمین میدم که مشکلی برای شما پیش نمیاد! ولی وقتی رعایت نمیکنید احتمال هرچیزی وجود دارد....

در رابطه با قوانین، به این نکته توجه کنید که تیم‌مدیریتی بنا به صلاحدید می‌تواند از مجازات کمتر یا بیشتری استفاده کند... این موضوع در تمامی قسمت‌ها به طور واضح نوشته شده است...

با احترام

بسته شد...

• Like 5
  • Haha 4
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن