رفتن به مطلب

دلیل برداشته شدن رنک؟

_MassiH_

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی: 🖤6_MassiH_🖤
نام ادمینی که شما از ایشان شکایت دارید: DarcyEliot
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): Level 42 Rank 2 Faction Mechanic
توضیحات شکایت: با سلام و عرض ادب ، همانطور که معلوم هستش مدتی است ادمین مورد نظر مدت مدتی میاد رنک و چنل بنده رو برمیداره و بعد بهشون میگم چرا اینکارو کردن بدون حرف چنل و رنک Verify رو پس میدن یا با بهونه در میرن اگه میگم بهونه چون خودش ثابت میکنه مدرک نداره 
دفعه قبل فرمودی یکی ریپورت داده که بنده تبلیغ میکنم بدون هیچ مدرکی از ایشون حرف رو تایید کردید بعد میایم شکایت میکنم اخطار فروم میدی و اینجا حرفت رو عوض میکنی و میگی رنک به هرکی داده نمیشه در صورتی که بنده نه تبلیغ نه چیزی مثل یک فرد معمولی میام و میرم اگه بهونه نبودن من در تیم اسپیک میگی اصلا اینجور نیس من دقیقا یادم است صبح روز شنبه ساعت 5 تیم اسپیک بودم ، الان که ساعت 9 شب بود امدم نه چنلم بود نه رنک ام 
دقیقا داری باهام شوخی میکنی یا نمیخوای کلا باشم؟؟ خیلی راحت بگو دردت رو بدونم 
در ضمن با درک حرف بزن این دفعه ، دفعه قبل نیست !

@ Parsa_AvengeR  جهت اطلاع 
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...)http://s12.picofile.com/file/8401966542/Bahone.png  بخاطر آفلاین بودن Log اصلی رو ندارم ولی اینو همه میدونن به این کار جزء ایشون کسی دسترسی نداره!

• Like 2
  • Haha 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

.

ویرایش شده توسط MetroTravich
wrong topic
لینک به دیدگاه

رنک Verify  از تمام کسانی که در تیم اسپیک این رنک را داشتن با هماهنگی رنک بالاتر گرفته شده است

قابل توجه شما بنده و رنک های بالاتر تعیین میکنن که چه کسی رنک Verify  داشته باشد 

• Like 7
  • Confused 1
لینک به دیدگاه

سلام..
ایشان فعلا مسئول قسمت Team Speak هستند و اینطور صلاح دانستند.... مشکلی هم از نظر بنده ندارد...
حساسیت ایشان در رابطه با رنک Verify قابل قبول است... چرا که طرز صحبت شما تا حدودی سابقه نه چندان خوب شما را تایید می‌کند...

با احترام

بسته شد...

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن