رفتن به مطلب

mechanic

Broken-

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی: Keyhan
نام لیدری که شما از ایشان شکایت دارید: HoSeiN
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): level 23 bdun fac
توضیحات شکایت: ایشون چنماهه کارشون همینه وقتی مکانیک خالی میشه مینویسن درخواست شما قبول خواهد شد همون موقه یکی از دوستاش پست میذاره و چن ثانیه بعد پست اون طرفو قبول میکنه. بعد اون طرف, من پست میذارم قبول نمیکنن فرداش باز پست میذارن درخواست شما از این به بعد قبول خواهد شد. یعنی من باید هر ثانیه بشینم تو فروم رفرش بزنم ببینم ایشون کی پست میذارن؟ اگه پارتی بازیه و نمیخواید بقیرو بیارید مکانیک بگید تا حدقل برا مکانیک منتظر نمونیم.  میشه لطفا یکی به این موضوع درست رسیدگی کنه؟ چنبار هم من هم بقیه از این موضوع شکایت کردیم ولی هیچکس درست رسیدگی نمیکنه@Parsa_AvengeR
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):Capture.thumb.JPG.07665760762f3c69134dd1d8666faed4.JPGCapture2.thumb.JPG.07925a417e8832478fa58810376a2d3f.JPGCapture3.thumb.JPG.7b0558a852785943ce0beece1d7377c2.JPGCapture4.thumb.JPG.e58a367173cd5efce2b3afe32887ddb2.JPGCapture5.thumb.JPG.fa22e7456f0648397ef6db1e0172aa63.JPG

• Like 3
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

?????Kesi naboood

?Ta ky bayad hminjori ro hava bmune

@Parsa_AvengeR

• Like 1
لینک به دیدگاه

Vala mnm shekayat daram vase in mozo 

• Like 1
لینک به دیدگاه

beri to dar khaste ozviat mibini in karo chandin bar tekrar karde vafaght dostasho invite mikone va alan faction kamelan shakhsi has  

• Like 1
لینک به دیدگاه

با احترام 

طبق شکایت های قبلی از بنده نمیتونم زمانی که slot بنده پره و شما پست میزارید رو قبول کنم می بایست زمانی که خالی میشه این کارو کنم تا در حق کسی اجحاف نشه با تشکر

لینک به دیدگاه

Slot شما خالی شد و خود بنده دقیقا بعد از این که گفتید درخواست شما ار این به بعد قبول میشود دقیقا بعد از پست hamedrabieh پست گذاشتم ولی فردای آن روز باز پست قبول عضویت گذاشتید. ادمینای محترم لطفا شکایتو ماسمالی نکنید بره بار چندمه سر این موضوع شکایت میشه

لینک به دیدگاه

من هم الان حدود ۳ ماه میخوام بیام داخل مکانیک نشده واقعا حق با شماست @Keyhanmz

لینک به دیدگاه

شکایت پس گرفته میشود ممنون بابت زمانی که گذاشتید

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Keyhanmz گفته است :

شکایت پس گرفته میشود ممنون بابت زمانی که گذاشتید

بسته شد .

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن