رفتن به مطلب

alireza0217

EhSan_ZaLKhan

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی:HoXtoR
نام لیدری که شما از ایشان شکایت دارید:Alireza0217
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):rank=1 pd

1. توضیحات شکایت:واقعا نمیدونم چرا شکایتی که از اقا میشه همش رد میشه ^این اقا هرکاری دلش میخواد میکنه باهرکی عشق کنه کاریش نداره باکسی ذره لج کنه جاش توی pd نیس واقعیتی که کل اعضای فکشن اینو میدونن ی روزی ب این نتیجه  میرسن که این داره از لیدریش سو استفاده میکنه:

واسه هر av که میده ازش میپرسی چرا ؟میگه: مگه  کوری بخون reasion چی نوشتم

1. ایشون علاقه شدیدی به لج بازی دارن = پس منم این کارتو گزارش میدم= 

روز اولی که وارد شدم av گرفتم ؟ چرا ?چت بیمورد در b اصلا جا خوردم نمیدونم ایشون چه نسبتی با mmadf14_ دارن """ بنده در اس اس که قرار میدم اقای dR_moradi اسپم تو d داد منم گفتم سرگورد اسپم دادی mmadf14_ برگشت دخالت کرد چت بیمورد داد منم بهشون گفتم شما دخالت نکینید به من av چت بیمورد داد ولی  بهmamadf14 تذکر داد برو خجالت بکش اگر با کسی لج هستی جای دیگه مشکلتو حل کن لیدر Pd هستی خداروشکر لیدر کل گیم نیستی وگرنه با هرکی حال نکنی دکمشو میزنی  http://uupload.ir/files/53o_chat_bimored_mm_.jpg اینجا من چت بیمورد میدم یا ایشون طرف هم اسپم میده هم دخالت میکنه http://uupload.ir/files/jat_av.jpg اینجا هم بازم اون داشت اسپم میکرد به من av داد اصلا تو خودم موندم باورم نشد% خیلیا از دستت دلخورن خیلی ها بخاطر غرورو لجبازی های تو از گیم رفتن نمیخوام اسم ببرم _____یه نگاهی به بیسیم pd بندازیم که این اقا چطور تو چت صحبت میکنه و اقای علیرضا از اونجایی که تو گیم هستن اینارو نمیبینن چت بیمورد برای اون اقا لحاظ نمیشه فقط واسه ما خار داشت میدونم عزیزم بگو لج کردی ولی اینجا صاحب داره //

http://uupload.ir/files/rb1j_b_1.jpg    http://uupload.ir/files/uegw_b_2.jpg   http://uupload.ir/files/yb90_b_3.jpg   http://uupload.ir/files/62b9_b4.jpg

اینم از وضع بیسیمش ماشالاه چه لیدر حواص جمعی _ از av که به چت بیمورد به من بدون اینکه اخطار بدی برام لحاظ کردی حالا مدرک میخوام رو چه حسااب ؟؟؟؟؟

بریم سراغ AV دوم که برام لحاظ کرد

در این شکاییت ایشون برای اینکه وقتشون گرفته نشه بدون اینکه تایپ منو بخونه برگشته میگه اس اس از CW by Hoxtor بده ===وانتد من درست بود مدرک بهش دادم که طرف ماشین منو داره میزنه وانتد من درست بود از اونحایی e(van اشتباه کردن ب اونی که داشت ماشین منو میزد بهش dm داد وانتد اشتباه بود حالا اینکه وانتد اشتباه داده ب من مربوط نیست درست ولی مدرک میدم که وانتد من براش پاک شده= دلیل اینگه اس اس از cw by hoxtor ندارم چرا? ببررسی نکردی ببینی چرا ؟ اینجا اس اس دادن که ما باهم وانتد c-6 دادیم درستع اونی که دیر داده منم درسته http://uupload.ir/files/ntp_mta-screen_2020-07-01_20-10-06.png  طرف وقتی وانتدش توی 20 ثنیه پاک میشع و 4 وانتده میشه معلومه که وانتد من بوده براش پاک شده چرا شکایتو تایید کردی---

از ادمین خواهش میکنم ی بار که شده این شکایت بررسی کنید واقعا باید av  میگرفتم ؟ بخاطر اشتباه دیگران؟  مدرک بهش دادم که وانتد من براشون پاک شده ولی ایشون ب خودشون فشار نمیارن واسه راحتی کارش بدون بررسی av داد دلیل اینکه اس اس نداشتم این بود که ساب لیدر موقعه که دید باهم c-6 دادیم بدون اینکه من تو d اعلام کنم پاکش کرد پس منم اس اسی نتونستم تهیه کنم مهم اینه که وانتد من براشون پاک شد طرف به ماشین من تیر زد attaking cop  گرفت ولی از اونجایی که e(van بهش زودتر وانتد  dm داد هنوز نمیدونست که کسی به ماشین پلیس تیر بزنه dm حساب نمیشه دیدم من دیر وانتد دادم تا اومدم تو d اعلام کنم yakuza پاکش کرد سری==== مدرک از اینکه وانتد من درست بود مدرک از اینکه ما دوتامون تو اون صحنه ای که طرف داشت ماشین منو میزد بهش دادم ساعت _دیقه _ ثانیه بهش دادم که توی 20 ثانیه وانتدش پاک شده طرف 4 تا از e(van گرفت 3 تا از من پس وقتی 2 تا از وانتدش پاک بشه توی 20 ثانیه پس اینکه وانتد من پاک شده ایشون ب خودش ذره ای زحمت نداد av مستقیم داد

fw بعدی واسه گزارش کار:من لینک اشتباهی در گزارش کار قرار دادم و سری اصلاح کردم حتی تو تلگرامم بهش گفتم که اشتباهی لینک گزاشتم از اونجایی ایشون خودشونو میگیرن فک کردن ترامپ هستن میگه میخواستی از همون اول درست بزاری این یعنی چی واقعا متوجه نمیشم شما چن نفرو کشتید که اینجوری با ادم صحبت میکنید لیدری درست استفادش کن هزار بار منو جلوی کل PD خراب کردی هیچی نگفتم گفتم اشکال نداره ولی دیدم کار هاتو از روی لج بازی کردی نتونستم خودمو نگه دارم اینهمه به ادمایی که AV and FW میدی خودت بگیری ببینم چ حالی بهت دست میده http://uupload.ir/files/3ilb_fw.jpg تو این اس اس نگاه کنید معذرت خواهی کردم گفتم که اشتباه فرستادم اصلا قاتی پاتی شده--- ((انسان جایزالخطاست))  پستی بعدیو. که قرار دادم قبل از اینکه بشینه حساب کنه درستش کردم حتی توی تلگرام بهش گفتم که اینجوری شده برگشته میگه میخواستی همون اول درست بفرستی اونم av نداد fw داد که سری خلاص بشه__ از الان دارم میگم ایشون با هرکی لج کنه توی 2 روز کیکت میده اینو مطمعن باش ایشلاه به حق فاطمه زهرا این شکایت خوب بررسی بشه اخطار بگیری دیگه سو استفاده نکنی
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...)

• Like 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

==  In The Name Of Allah   ==

(    با سلام خدمت ادمین ناظر محترم و پلیر های محترم سرور IR-MTA     )

{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Av اول شما به دلیل چت بی مورد داخل بیسیم فکشن بود که با اینکه به شما اخطارات لازم درباره چت ندادن ارجاع شده بود اما مثل اینکه علاقه ای به پیروی از حرف رنک بالاتر و قوانین نداشتید و ما هم با Av از بی قانونی شما استقبال کردیم . . .

اخطارات داده شده به شما درباره ندادن چت بی مورد در بیسیم و عدم رعایت شما و دریافت Av : 

http://s12.picofile.com/file/8401959976/mta_screen_2020_07_02_00_16_41.png

{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Av دوم شما به دلیل شکایت فروم بود که دریافت کردید :

+ دادن وانتد C-6 روی C-6 بدون پاک کردن وانتد های اضافی بعد از دادن Wanted اشتباه

http://uupload.ir/files/ntp_mta-screen_2020-07-01_20-10-06.png

و دریافت Av مربوط به شکایت که با ارفاق Av داده شد و در اصل میشد Fw هم داد : 

http://s13.picofile.com/file/8401960584/mta_screen_2020_07_04_01_29_40.jpg

[در پایان این مورد که +1 Av بابت شکایت C-6 روی C-6 داده شد باید عرض کنم که زمانی که افسر پلیسی Wanted C-6 Ro C-6 میده هیچ گونه عذری قابل بخشش نیست جز اینکه افسری که بی دقتی کرده و وانتد دوم را داده باید وانتد های اشتباه را با هماهنگی رنک بالاتر Clear کند و مدارک کافی داشته باشد که شما هیچی نداشتید چز یک Record از تیراندازی شخص مربوطه که موضوع شکایت وانتد C-6 روی C-6 بود نه دلیل وانتد !! ]

========================================

+ خب تا اینجا به دلیل 2/2 Av شما متاسفانه +1Fw دریافت کردید . . .

http://s13.picofile.com/file/8401960692/mta_screen_2020_07_04_18_28_43.jpg

=======================================

{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

خب موضوع بعدی و Fw دوم شما نیز مربوط به گزارش کاری ممبریتون بود که قرار دادید که SS هایی که شما قرار دادید برای 1 / 2 ماه پیش بود که کاملا مشخصه از عمد ارسال شده و اصلاً هیچ ملاحظه و تفکیکی روی Screen Shot های مربوط به گزارش کار قرار نگرفته و فقط سرفاً فقط با 4 تا Click کردن و لینک کردن شده گزارش کار شما - که در اینباره نیز شما +1Fw دیگر دریافت کردید.

( هرگونه اشتباه اعم از : کم حجم نکردن گزارش کار ، عدم تفکیک ، ارسال SS های تکراری به صورت مکرر و تعداد بالا بدون چک کردن قبلی یا عمداً ، تکمیل نکردن گزارش کار به صورت مکرر و هفتگی و موارد مشابه ... حداقل مجازات Fw به همراه دارد

http://s12.picofile.com/file/8401963334/bandicam_2020_07_04_20_54_18_642.jpg

لینک فایل گزارش کار شما : 
لینک فایل گزارش‌کار:http://uupload.ir/view/krjh_سس.rar/

+ گزارش کار رو مرور میکنیم :‌ 

Arrest : 231 تعداد اسکرین شات های تایید شده Arrest : 39/231

69 : Kill تعداد اسکرین شات های تایید شده Kill : 18/69

4 : Shift تعداد اسکرین شات های تایید شده Shift : 4/4

75 : Wanted تعداد اسکرین شات های تایید شده Wanted : 23/75

+ متاسفانه Fw این مورد رو هم دریافت کردید و در مجموع 2Fw گرفتین : 

http://s13.picofile.com/file/8401963042/mta_screen_2020_07_04_18_27_49.jpg

[ در آخر لازم به ذکر است فقط 1 پست رو بنده چک کردم و اون هم پست مربوط به پنجشنبه بود که تا قبل ساعت 12 شب باید میفرستادین که همونم چک شد نه پست روز شنبه !! ]

+ @ HeXtoR  : دلیل نمیبینم که لج کرده باشم با شما اگه مدرکی ، حدیثی ، چیزی دارین بفرستین ماهم ببینیم !

+ @ HeXtoR  اینکه شخصی شکایتاش رد میشه از کاربلد بودن و ... هستش عزیزم - برو یکم تلاش کن با بقیه هم سطح کن خودتو نه اینکه فک کنی هرکی شکایتش رد میشه یه طوری هست حتما ; )

-- اخطار فروم در صورت صلاحدید ادمین ناظر محترم لطفا لحاظ شود --

<=> تا برسی Supervisor محترم سرور : @ Ciavash   از Spam و . . . خودداری نمایید <=>

|=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=|

⏪ ♣️ AʅιRҽȥα0217,# ♣️ ⏩

« --  وَمَـن یَتَــوَڪَل عَلـے اَللـہ  -- »

ویرایش شده توسط AliReza0217
  • Like 4
  • Thanks 1
  • Confused 1
لینک به دیدگاه

• هیچ مدرکی از اینکه من بی احترامی به رنک بالا کردم تو اس اس هات من نمیبینم کسی دیده به ما بگه
  • بعدشم موقعه من تو یه پست دیگه تو گزارش کار اقدام کردم که لینک اشتباه دادم چرا اهمیتی نمیدی؟ (اشتباهیه که پیش میاد)
  • alijoobar که تو بیسیم چت بیمورد میداد av دادی ؟ همینطور mmadf14_ بهش av دادی تو اس اس هایی که قرار دادم همشون چت بیمورد بود نکنه میخوایی انکار کنی تو گیم که بودی تو تلگرامم برات فرستادم نکنه میخوایی انکار کنی؟
  • av که سر شکایت بهم دادی شما میگی cw نشد اصلا شما به خودت زحمت دادی که ساعت ها و ثانیه دقت کنی اینهمه مدرک گزاشتم جلوت چرا تایید کردی کار مهمتری داشتی حوصله نداشتی فقط دنبال راه ساده میگردی وانتد من بود که براش پاک دیگه چی میخواستی بزارم جلوت دلیل اس اس هم بهت گفتم !چرا تایید کردی؟ خسته بودی یا حال نداشتی؟
  • اس اس های من نه تکراری بود نه پرحجم بود فقط لینک اشتباه بود اونم توی پست بعدی که تو هفته  کار کرده بودم قبل 5شنبه برات فرستادم به من بگو چرا؟ اصلا زحمت ندادی یکم نگاه کنی ببینی غضیه چیه فقط واسه راحتی کارتfw دادی 
  • کجای قانون گفته که کسی لینک اشتباه بزاره fw میگیره منکه قبل از اینکه تو حساب مارو در بیاری اقدام نکردم؟خودتو ب کوچه علی چپ نزن 
  • کجای قانون گفته کسی که cw by نداشته باشه حتما av میگیره من همه جور مدرک برات گزاشتم که w من براش پاک شده
  • کجای اس اس بی احترامی میبینید ادمین جان بنظرتون این اس اس ها واسه شما گزاشتن کافیه؟
ویرایش شده توسط HeXtoR
اشتباه تایپی اصلاح شد
  • Haha 1
لینک به دیدگاه

• کجای قانون گفته که کسی لینک اشتباه بزاره fw میگیره منکه قبل از اینکه تو حساب مارو در بیاری اقدام نکردم؟خودتو ب کوچه علی چپ نزن 
  • کجای قانون گفته کسی که cw by نداشته باشه حتما av میگیره من همه جور مدرک برات گزاشتم که w من براش پاک شده
  •  
  • وضع قسمتی از قوانین داخلی برعهده لیدر است. ( دل بخواه است ) ( البته نباید روی افرادی که خارج از فکشن شما هستند، تأثیر بگذارد )
  • (برای مثال:جداکردن اسکرین شیفت از اسکرین‌های دیگر برای گزارش کار دپارتمنت)
    چک کردن روزانه انجمن و بررسی شکایت‌های انجام شده از ممبرها بر عهده لیدر ( در صورت مرخصی بودن لیدر، ساب-لیدر ) است.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

av که سر شکایت بهم دادی شما میگی cw نشد اصلا شما به خودت زحمت دادی که ساعت ها و ثانیه دقت کنی اینهمه مدرک گزاشتم جلوت چرا تایید کردی کار مهمتری داشتی حوصله نداشتی فقط دنبال راه ساده میگردی وانتد من بود که براش پاک دیگه چی میخواستی بزارم جلوت دلیل اس اس هم بهت گفتم !چرا تایید کردی؟ خسته بودی یا حال نداشتی؟

@ HeXtoR  : میتونم دقیقاً SS اون Cwanted رو که عرض میکنید بزارید همه ببینیم ؟! یا شما چشم بصیرت دارید و فقط میتونید ببینید !؟

• Like 4
  • Thanks 1
لینک به دیدگاه

همه دیدن شکایت رو رد کردن تو که ادها داری خیلی خوبی زورت اومده شکایت بررسی کنی واسه راحتی کارت  اس اس از cw میخوایی هر چی مدرک بود برات گزاشتم حتی کسی که شکایت کرده بود خوش هیچی نگفت فهمید چیکار کرده اصلا میتونی ی توضیحی بدی شکایت چی بود؟تایید کردن یا رد کردن شکایت هیچ سودی برات نداره ؟ پولی واریز نمیشه برات ؟ پس با خودت میگی ولش کن بابا av میزنم فک کردی دلبخواییه 

ادمین محترم:من به ایشون گفتم بی احترامی که به رنک بالا کردمو بفرستن ولی ایشون دارن میپوچونن چون خداشاهده قرانی قسم به محرم قسم هیچ بی احترامی نکردم ب رنک بالا . و نخواهم کرد..... پست هاتو با یا حق شروع میکنی. دروغ نگو .

بگو حال نکردم باهات ٪ ادمین جان همونطور که اس اس براتون قرار دادمalijoobar و mmadf14 طرز صحبتشون توی بسیم نگاه کنید هیچ اخطاری نگرفتن خودتون قضاوت کنید خداوکیلی هر چی رفاقت بینتون هست بزارید  کنار با حق باشید... خودشم بوده دیده av بهشون ندادحتی تو تلگرامم پیام دادم بهش اصلا جوابمو نداد..... mrerfan که c_3 رفت تو event بهش av دادی ؟حتی ازش سوال پرسیدی چرا duty رفتی event جوابتو نداد ولی av ندادی اونموقع من چت بیمورد ندادم بهم av میدی

شکایتی که درست بررسی نمیکنی فک کردی میترسم ازت شکایت نمیزنم چون اگه ازت شکایت کنم باهام بیشتر لج میکنی کیکم میدی از این خبرا نیس چن روزی شده احساس ادمینی میکنی این سرور دست تو عاقبت خوبی نداره 

گزارش کار.. که لینک اشتباه داده بودم اصلاحش کردم قبل از اینکه حساب کنی چرا بهت پیامم دادم که اصلاح کردم برگشتی گفتی میخواستی لینکو درست بزاری بمن ربطی نداره 

ادمین جان خواهشمندم این شکایت رو بررسی کنید و اخطار لازم ب ایشون بدید با رفتاراشون خیلیارو ناراحت کردن ایشوم باید اصلاح بشن 

• Haha 1
لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، HeXtoR گفته است :

همه دیدن شکایت رو رد کردن تو که ادها داری خیلی خوبی زورت اومده شکایت بررسی کنی واسه راحتی کارت  اس اس از cw میخوایی هر چی مدرک بود برات گزاشتم حتی کسی که شکایت کرده بود خوش هیچی نگفت فهمید چیکار کرده اصلا میتونی ی توضیحی بدی شکایت چی بود؟تایید کردن یا رد کردن شکایت هیچ سودی برات نداره ؟ پولی واریز نمیشه برات ؟ پس با خودت میگی ولش کن بابا av میزنم فک کردی دلبخواییه 

ادمین محترم:من به ایشون گفتم بی احترامی که به رنک بالا کردمو بفرستن ولی ایشون دارن میپوچونن چون خداشاهده قرانی قسم به محرم قسم هیچ بی احترامی نکردم ب رنک بالا . و نخواهم کرد..... پست هاتو با یا حق شروع میکنی. دروغ نگو .

بگو حال نکردم باهات ٪ ادمین جان همونطور که اس اس براتون قرار دادمalijoobar و mmadf14 طرز صحبتشون توی بسیم نگاه کنید هیچ اخطاری نگرفتن خودتون قضاوت کنید خداوکیلی هر چی رفاقت بینتون هست بزارید  کنار با حق باشید... خودشم بوده دیده av بهشون ندادحتی تو تلگرامم پیام دادم بهش اصلا جوابمو نداد..... mrerfan که c_3 رفت تو event بهش av دادی ؟حتی ازش سوال پرسیدی چرا duty رفتی event جوابتو نداد ولی av ندادی اونموقع من چت بیمورد ندادم بهم av میدی

شکایتی که درست بررسی نمیکنی فک کردی میترسم ازت شکایت نمیزنم چون اگه ازت شکایت کنم باهام بیشتر لج میکنی کیکم میدی از این خبرا نیس چن روزی شده احساس ادمینی میکنی این سرور دست تو عاقبت خوبی نداره 

گزارش کار.. که لینک اشتباه داده بودم اصلاحش کردم قبل از اینکه حساب کنی چرا بهت پیامم دادم که اصلاح کردم برگشتی گفتی میخواستی لینکو درست بزاری بمن ربطی نداره 

ادمین جان خواهشمندم این شکایت رو بررسی کنید و اخطار لازم ب ایشون بدید با رفتاراشون خیلیارو ناراحت کردن ایشوم باید اصلاح بشن 

من چی میگم تو چی میگی ! :0003:

+ Spam نده تا برسی بشه +

• Like 1
  • Thanks 1
لینک به دیدگاه

تو چیمیگی مثلا ؟

گفتی بی احترامی!مدرک بده ببینم چه بی احترامی کردم قسم هر چیو بخوایی برات میخورم هیچ بی احترامی نکردم وضع بیسیمتم واسه ادمین فرستادم چیو میخوای انکار کنی موقعه که خودت تو بازی بودی تو تلگرامم اس اس هارو فرستادم که تو  بیسیم اینجوری میکنن اخطار دادی؟ 

از اقای علیرضا چهار بار شکایت شده که ایشون شکایت های _mmf14_ رد میکنن موقعه که من داشتم با رنک بالا صحبت میکردم _mmf14_ دخالت کرد گفتم شما لطفا تو کار ما دخالت نکنید سری اومد تو گیم زیر ۲۰ ثانیه av داد تو اس اس هام میتونید ببینید که mmdf14_ کلا داره دخالت میکنه توبیسیم بعدشم اسپم تو بیسیم میده فقط بهش یه اخطارالکی داد ولی اون بازم چت داد گفت منو میگی ؟؟؟؟؟ میخوای بگی روش تاسب دارم ؟ اینا میشن چت بی مورد نه منی که فقط بهش گفتم دخالت نکن سر این خودخواهیت باید اخطار بگیری چند روزیه ازت شکایت نمیشه هر کاری دوست میکنی 

اقای ادمین کسی که لینک اشتباه میزاره تو گزارش کار اصلاحش میکنه قبل از اینکه لیدر حساب کنه fw میگیره؟

اقای ادمین شما یع نگاه ب شکایتی که ایشون تایید کرده  نگاه بندازید من همه جوره بهشونن ثابت کردم که w من براشون پاک شده ایشون قبول کردند واسع اینکه به _mmadf14_  گفتم دخالت نکن

حالا معلوم میشع تا بررسی لیدر اسپم ندی .. فعلا برو بگرد بی احترامی که کردمو بفرس 

منتظرم

لینک به دیدگاه

نکنه دستت رو نشده که شماخیلی  هوای یک دیگرو  دارید

بازم بزارم که شما بارها بار ها بخاطر اینکه  طرفداری _mmadf14_ این اقا بکنید ازتون شکایت شده بخاطر طرفداریتون از این اقا هرو از فکشن کیک کردید فک کردی اینو کسی نمیدونه .....

• Haha 1
لینک به دیدگاه

شکایتی که از fmvbm شد ایشون دیموت شدند چون اس اس از بی احترامی نداشتند پس ایشونم ندارند ایشونم باید دیموت بشند که بخاطر حواص پرتی نظم گیم بهم نریزن

خداشاهده من این سرورو با هیچ سروری عوض نمیکنم بهترین سرورهست ولی بعضیا هستن که باعث کم رنگ شدن گیم میشن باید دیموت شن 

http://uupload.ir/files/3upn_screenshot_۲۰۲۰۰۷۰۵-۱۱۳۶۴۹_chrome.jpg

ویرایش شده توسط HeXtoR
لینک که از fmvbm شکایت شده واستون گزاشتم
  • Haha 1
لینک به دیدگاه

با احترام

بر اساس فرمایشات لیدر محترم و فرمایشات شما اخطار های داده شده توسط لیدر درست میباشد ، لطفا قبل از شکایت با فردی دیگر مشورت کنید .

Av های داده شده توسط لیدر بر اساس فرمایشات شما 

شما حق ندارید با رنک سرباز به رنک سرگرد دستور بدهید اگر ایشان خطایی کردند شما باید با لیدر هماهنگ کنید نه فرد دیگر و اسپم بی مورد .

شما حق ندارید روی وانتد C-6 وانتد دیگری بدهید لطفا قبل وانتد دادند وانتد پلیر برسی شود ، به هر دلیلی اگر وانتد ایشان اشتباه باشید .

گزارش کار شما به کل اشتباه بوده شما باید دقت بیشتری در گزاشتن ان انجام دهید . و باز میگم کار لیدر درست میباشد .

بسته شد. 

• Thanks 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن