رفتن به مطلب

Mr_Robot

Mr_Shahab

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی: Mr_Shahab
نام کسی که شما از ایشان شکایت دارید: Mr_Robot

اطلاعات اکانتی که از ایشان شکایت دارید(رنک و فکشن/مافیا): Yakuza
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): lvl 33 | PD
توضیحات شکایت: 😐 اسپم کال برای اینکه باگ شم 😐 وقتی یه بچه سال میاد سرور [ فشار بعد وانتده 😐 ]
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):  http://s13.picofile.com/file/8401942776/mta_screen_2020_07_04_19_14_31.png

http://s13.picofile.com/file/8401942826/mta_screen_2020_07_04_19_16_05.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

@ arshambp
لطفا بررسی شود

لینک به دیدگاه

اولا سلام بلد نیستی  دوم  درست صحبت کن   آقای بزرگ 🙂  ( میتونم بگم از من کوچیک تری 😄 ) ایشون اومدن 4 اخطار واسه جی کردن دادن درسته ولی من اومدم جلو پی دی واستادم بیان اررست کنن بهم 2  تا وانتد رانر میده 3 وانتد کیل میکنن اخه درسته ؟

ویرایش شده توسط alikhatami0099
لینک به دیدگاه

اولا سلام بلد نیستی  دوم  درست صحبت کن   آقای بزرگ 🙂  ( میتونم بگم از من کوچیک تری 😄 )  بعدشم فشار بعد  وانتد نیست کوچولو 😄   من هر روز  بیشتر از 7 بار جیل میرم و در کل  وانتد برام مهم نیست میخواستم یه شوخی بکنم  😄  ( بی جنبه که میگن همینه بعد میگن از رو فشار  🙂  ن مال مثل شما بی جنبه نیستیم که برا این چیزای جزعی  پامون به فروم و شکایت باز شه 😄  )  خب بگذریم  ایشون اومدن 4 اخطار واسه جی کردن دادن درسته ولی من اومدم جلو پی دی واستادم بیان اررست کنن بهم 2  تا وانتد رانر میده 3 وانتد کیل میکنن اخه درسته ؟  

اینو ویرایش کردم  چون  آدمای بی جنبه جایی پیش ما ندارن   😄 

ویرایش شده توسط alikhatami0099
لینک به دیدگاه

با سلام

شکایت شما تایید شد.

با پلیر برخورد های لازم خواهد شد.

#arshambp#

بسته شود

لینک به دیدگاه

در 47 دقیقه قبل، alikhatami0099 گفته است :

اولا سلام بلد نیستی  دوم  درست صحبت کن   آقای بزرگ 🙂  ( میتونم بگم از من کوچیک تری 😄 )  بعدشم فشار بعد  وانتد نیست کوچولو 😄   من هر روز  بیشتر از 7 بار جیل میرم و در کل  وانتد برام مهم نیست میخواستم یه شوخی بکنم  😄  ( بی جنبه که میگن همینه بعد میگن از رو فشار  🙂  ن مال مثل شما بی جنبه نیستیم که برا این چیزای جزعی  پامون به فروم و شکایت باز شه 😄  )  خب بگذریم  ایشون اومدن 4 اخطار واسه جی کردن دادن درسته ولی من اومدم جلو پی دی واستادم بیان اررست کنن بهم 2  تا وانتد رانر میده 3 وانتد کیل میکنن اخه درسته ؟  

اینو ویرایش کردم  چون  آدمای بی جنبه جایی پیش ما ندارن   😄 

داش چرا چرت و پرت میگی 😐 

لینک به دیدگاه

با سلام و احترام

هر دو کاربر به دلیل نشان دادن رفتار خارج از قوانین فروم اخطار دریافت کردند .

بسته شد .

!Closed!

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن