خوش آمدید به ایران ام تی ای

برای دسترسی به تمام ویژگی های ما، ثبت نام کنید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما می توانید با ارسال محتوای خود و یا پاسخ دادن به محتوای موجود به این سایت کمک کنید. شما قادر خواهید بود مشخصات خود را سفارشی کنید، امتیازات اعتباری را به عنوان پاداش برای ارسال محتوا دریافت کنید، در عین حال با سایر اعضا از طریق صندوق پستی خصوصی خود، و همچنین خیلی بیشتر ارتباط برقرار کنید!

پس از ورود به سیستم، این پیام حذف خواهد شد.

illuSsioNxX

شکایت از Amiralit84

24 ارسال در این موضوع قرار دارد

سم بازیکنی که شما از ایشون شکایت دارید Amiralit84

اسم شما در بازی ؟illuSsioNxX

توضیح شما در باره این شکایت؟میاد داخل خونه frisk میکنه بعد میگه sl کن :|حق نداره بیاد تو خونه فیریسک کنه یا بگه sl کن  بعد تیزر  میکنه :|

مدارک مورد نیاز برای شکایت؟http://s8.picofile.com/file/8329396676/Amiralit84.rar.html

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به نام خدا.سخنی برای خوبان :D (خ=ن)

من شما رو بیرون از خونه فریسک کردم!شما هی فرار میکنی!من نمیخوام از تازر استفاده کنم اما آدم نیسی که!

من شما رو فریسک کردم بیرون خونه میگم اس ال بده نمیدی هی فرارا میکنی!3 وانتد دراگ میدم بد میگم بیا از خونه بیرونQuit میدی؟؟خیلی بدبختی عزیزم <3 

لینک به ارسال

بعد که میخوام وانتد Not Showing Up License  میری از سرور بیرون؟؟؟؟شما بیا سرور این وانتد هم بهت میدم :D تشریف بیارید

لینک به ارسال

در هر حال بدون که خیلی پرو هستی و عالی  :D . واسم حرفات مهم نیست چون مدرک دارم

در هر حال یا حق!

Sarbaz AmirAlit84 Edare FBI 

لینک به ارسال

_1 doste aziz to ss avalet ke maloome omadi to house migi /sl bede :D
2_ to aks dovomet  hamintoor ke moshakhase man to khoone am to biroon khone 
3_ to omadi dakhel khoone bet goftam boro biroon vali mano bi ejaze frisk kardi onam dakhele khoone bad rafti biroon ss gerefti 
4_ age rast migi mano biroon frisk kardi va man be dakhele khoone farar kardm ss bede az inke mno biroon frisk kardi ...
5_ mamor haq nadare biad to house va bege sl kon ya frisk kone kasio  daqiqan kari ke to kardi omadi to house va mano frisk kardi bad rafti biroon ss gerefti :| 

لینک به ارسال

aha bale y chiz dg yadam omad kasi ke wanted dare azash nemikhan /sl kone doste noob man  aval bayad /sl begiri bad frisk koni bad wanted bedi age nemidonesti bedon in av dare :D

لینک به ارسال

man dashtam to khoone farar mikardam tazer zadi mn asan biroon nabodam khodetam midoni age ss dari ke biroon dashtam farar mikardam bede ya inke biroon bem ekhtar dade bashi 

لینک به ارسال

Hamechi Kheyli Khobo Aroom Pish Mire Be Ghole khodet

Nope :D                       

لینک به ارسال
در هم اکنون، MahdiHp. گفته است :

آقای @illuSsioNxX ایشون مدرک گذاشته شما داری الکی حرف میزنید!

Kore Nmibine :| Koli Madrak Gozashtam 

لینک به ارسال

با سلام و احترام

@Amiralit84  لطفا در صورت ارایه بیشتر اسکرین قرار دهید

لطفا فایل خود را در پایین پست قرار دهید  ( فایل اپلودی برای بنده خراب میباشد )  در لینک مستقیم قرار دهید  @illuSsioNxX

@R4dmehr پست شکایت هیچ گونه ربطب به شما ندارد ! و ملتی اکانت در سرور بن دارد ( طبق قوانین کلی سرور  )

ممنون

</Ciavash

لینک به ارسال

mn to khoone dashtam az dastesh farar mikardam vali mese inke hamon aval khone frisk karde wanted dade rafte birono ss gerefte bad omade donbalam 

لینک به ارسال

با احترام

بازیکن مورد نظر طی برسی های انجام شده اخطار دریافت میکند

بسته شود

ممنون

لینک به ارسال

@R4dmehr این پست به شما ریطی نداره!خیلی بیخود دخالت میکنید!زیره فحش نمیکشمت اما دیگه دخالت نکن

ویرایش شده در توسط Amiralit84

لینک به ارسال
در 13 ساعت قبل، Ciavash گفته است :

با احترام

بازیکن مورد نظر طی برسی های انجام شده اخطار دریافت میکند

بسته شود

ممنون

بسته شد!

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

مگا فوتر

شما می توانید این محتوا را در داخل پنل خود در ویرایش قالب پیکربندی کنید.

درباره ما

شما می توانید این محتوا را در داخل پنل خود در ویرایش قالب پیکربندی کنید.